To bardzo ważne w marketingu! Trzymaj się tych zagadnień!

To bardzo ważne w marketingu! Co musisz mieć na uwadze na początku? 

Marketing jest ważnym elementem każdej działalności. Zastanów się, jak Ty wdrażasz działania promocyjne w swoim ebiznesie? Czy działasz skutecznie w niszy i wiesz, co zrobić, aby mieć sprzedaż? 

To bardzo ważne w marketingu! 

Ale co? Co warto wiedzieć o marketingu na starcie działań? 

Zanim coś stworzysz, zrób badanie niszy i potrzeb. Zbuduj solidne fundamenty.

To podstawa. Solidna podstawa Twojej działalności! Musisz poznać dobrze swoją branże, zanim zaczniesz w niej działać. Jak Ty możesz się rozwinąć? Co możesz zrobić, aby dobrze zbadać niszę? Zacznij od bloga. Zobacz, jak możesz budować swoją markę w sieci. Bądź tam, gdzie Twoi potencjalni klienci i zacznij się tam udzielać. Myślisz, że to takie łatwe? Wcale nie! Trzeba się postarać, aby mieć wyniki i trzeba działać codziennie w kierunku budowy swojego imperium! Musisz dobrze poznać ludzi, aby zacząć działać. Musisz dobrze poznać potrzeby i wyzwania… Bez tego ani rusz! A wiele osób zaczyna od utworzenia oferty… To według mnie błąd. Lepiej poświęcić ten czas na poznanie niszy. Na zrobienie dobrego badania i sprawdzenia problemów ludzi. To jest podstawa! Więc zacznij od dobrego poznania rynku i rozwijaj się tam z czasem. 

O czym możesz blogować? 

Masz pomysł na swojego bloga? To bardzo ważne w marketingu! Musisz mieć swoje miejsce w Internecie. Musisz się gdzieś rozwinąć. Blog to dobry pomysł na początek i w miarę tania rzecz. Dzisiaj założenie bloga to chwila. Parę minut, aby ogarnąć co i jak i już możesz pisać! Tyle! Zobaczymy ile wytrwasz, bo jest wiele blogów, które zaczynały i już ich nie ma lub się nie aktualizowane. Wytrwaj pierwszy rok z konkretnym pisaniem i zobaczymy potem co dalej, ok? Musisz wytrwać! I te wpisy nie muszą być mego długie. Pisz tak, jak Ci pasuje i jakie masz preferencje. Ale pisz regularnie. Co kilka dni dodawaj coś na bloga. Rozwijaj się w tym i buduj swoją markę. Zastanów się nad dobrą nazwą (domeną) i hostingiem (miejscem na serwerze na Twoje pliki) i zacznij blogować. Jak już nie chcesz nic wydawać to zacznij od czegoś darmowego, ale szkoda Ci te pierwsze 100 złotych na rok? Na rok! To kilkanaście złotych na miesiąc. Nie oszczędzaj na tym. A swoje to swoje… 

Co Cię interesuje? 

Jakim specjalistą chciałbyś zostać? W czym chciałbyś się rozwinąć? Jakie masz pasję i marzenia? W czym chciałbyś być naprawdę dobry? Co chcesz ogarnąć w swoim życiu? Zastanów się nad tym co chciałbyś wykonywać, jaki zawód mieć? Czego nauka sprawia Ci przyjemność? Co chciałbyś rozwinąć? Na pewno masz coś takiego. Każdy ma jakieś zajawki na dany temat. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie wyjątkowe? Jaki temat Cię interesuje? Wypisz sobie i pomyśl nad tym kilka dni. Zastanów się, jaki zawód wybierasz i zacznij się w tym rozwijać. Wykaż się wiedzą i doświadczeniem! 

Wyznacz cel i dąż do niego. Przygotuj się na działanie. 

To bardzo ważne, aby mieć cele. Aby się rozwijać i mieć coś do przekazania temu światu. Warto się rozwijać i mieć cele. Warto robić wszystko, aby mieć wyniki i poszerzać swoje horyzonty. Zastanów się nad swoim życiem… Jakie by ono miało być? W czym chciałbyś być wyjątkowy? W czym? Co Cię interesuje i jakie masz plany na przyszłość? Oby ambitne! Wierzę w to, że Ci się uda i że zdobędziesz odpowiednią wiedzę, która pomoże Ci w działaniu. Musisz działać każdego dnia i rozwijać się. Bez tego nie ma dobrych efektów. Więc na co liczysz? Czemu nie działasz? Co Cię blokuje? Co musisz zmienić w sobie, aby osiągać cele? Miej dobry plan i realizuj go! Miej marzenia! To bardzo ważne w marketingu!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co dla Ciebie jest kluczowe?

Scroll to top