Rozwój i determinacja, jak te dwie rzeczy Ci pomagają?

Czym dla Ciebie jest rozwój i determinacja? Czy faktycznie można nadrobić pracą swój sukces?

Co warto wiedzieć o determinacji? Czym dla mnie jest determinacja? Czym dla Ciebie? Co Ty robisz, aby osiągać swoje cele? Zastanów się dobrze nad tym, co dla Ciebie oznacza rozwój? Czy jesteś zdeterminowany?

Po co Ci rozwój i determinacja?

Czy to przydatne według Ciebie? Po co Ci te dwie umiejętności?

Aby mieć siłę.

To podstawa posiadania determinacji. Że masz siłę do działania, bo jedno działanie napędza kolejne. Wtedy działa się bardzo dobrze według mnie. Ale sama determinacja i działania wystarcza? Czy rozwój i determinacja jest faktycznie taka ważna? Co warto robić, aby codziennie działać i się nie poddawać? Jak możesz zmienić swoje życie dzięki codziennemu działaniu? Musisz mieć do tego wytrwałość, bo bez tego nie masz efektów. Bez działania nie ma efektów. Zastanów się, jak Ty możesz obudzić w sobie determinację? Masz na to jakiś pomysł? Co chciałbyś osiągnąć dzięki wytrwałości? Zacznij się nad tym zastanawiać… To nie jest proste znaleźć w sobie determinację. Ja dalej jej szukam, bo jest naprawdę różnie! Trzeba pracować nad tym, aby być wytrwałym! Zrobić jak najwięcej, aby osiągnąć swoje cele. To nie będzie łatwe, ale musisz sobie poradzić ze swoimi negatywnymi postawami i zacząć działać !

Aby mieć energię.

Do tego też jest ważna determinacja, aby mieć energię i się nie poddawać. Każdego dnia do przodu. Nie będzie jednak lekko. Niestety, wolę Ci to powiedzieć teraz, zamiast denerwować się w przyszłości, że nie ma żadnych efektów, bo nie działasz za dużo. Jeżeli chcesz mieć efekty, to musisz działać CODZIENNIE i to po kilka godzin lub więcej, bo samo się nie zrobi! Zrozum to w końcu (pisze też do siebie)! Że nie ma efektów, jeśli nie zaczniesz działać każdego dnia i to na maksa! Ile masz czasu, tyle działaj. Podziel sobie dzień na pracę, odpoczynek i rodzinę. Ale jak działasz, to działaj. A, jak odpoczywasz, to odpoczywaj. TYLE!

Tutaj nie ma żadnej filozofii. Musisz działać, aby mieć coraz więcej do pokazania swojej niszy. To nie będą łatwe sprawy, bo działanie w Internecie nie jest łatwe i trzeba zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje cele!

Aby mieć efekty.

Po to jest właśnie rozwój i determinacja! Aby mieć EFEKTY!

Nie ma ich, gdy nie działasz! To takie proste, a wiele ludzi uważa, że wystarczy godzina czy kilkanaście minut dziennie na działania w Internecie. Przekonaj się sam, jeśli mi nie wierzysz. Zacznij działać 30 minut dziennie i zobacz, jakie będą efekty. Tylko działania na maksa każdego dnia da Ci efekty. NA MAKSA! Nie możesz się poddawać! Trzeba działać, najlepiej jak potrafisz i robić wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Ogarniesz to!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działasz na MAKSA?

Scroll to top