Pracy jest za dużo!? Co zrobić, gdy nie ma się efektów?

Czasem pracy jest za dużo i nie wiemy co robić. Jednak nie poddawaj się w działaniu i realizuj plan! 

Jak Ty sobie radzisz z nadmiarem pracy? Czy zawsze chce Ci się pracować? Co zrobić, aby znaleźć w sobie siłę do działania? Warto mieć dobre cele, które nas motywują do działania! Warto mieć plan, aby te cele realizować! 

Gdy pracy jest za dużo to… 

…  co zrobić? Co zrobić, aby nie przeładować się praca i mieć ciągle motywację do działania? 

Pracy jest za dużo! Co robić? 

Chyba każdy tak sobie mówi… gdy pojawią się pierwsze wyzwania na drodze do sukcesu. Nie ma lekko w osiąganiu sukcesów i nie ma nic bez pracy. Wszystko wymaga pracy nad sobą i nad swoją ofertą. Każdy dzień to będzie nowe wyzwanie, więc czasem będzie tego za dużo i zaczniesz mieć obawy. Zaczniesz kombinować, co tu innego zrobić. Będziesz skakał z kwiatka na kwiatek i kombinował, co tu zrobić, aby było lepiej. Jednak trzeba trzymać się jednego i ogarniać jeden projekt na raz. Ja tez skacze bardzo często na różne tematy, a potem się dziwię, że nie mam efektów. To jest bardzo przytłaczające. Ale nie można się poddawać. Trzeba wyciągnąć wnioski z działań i iść dalej. Wybrać jedną rzecz i ją zrobić na 100%! Dopiero potem zająć się czymś innym. Tak powinno się działać i wtedy nie ma tylu rzeczy, które śmiecą Twoją głowę. Więc zabierz się za działanie w jednej dziedzinie i bądź w tym najlepszy. 

Daj sobie czas…

To też jest bardzo ważne, aby dać sobie moment na działanie. Aby sprawdzić, co działa w Twoim przypadku. Na pewno nie będzie to łatwa sprawa, ale nie można się poddawać. Nie osiągniesz sukcesu w parę tygodni, jeśli jesteś początkujący. Na wiele rzeczy trzeba dać sobie czas i pracować długie miesiące, aby były jakieś wyniki. Nie możesz liczyć na to, że ogarniesz sukces na blogu, jeśli nie będziesz pisać często. Jeśli nie będziesz promować swoich artykułów. To samo jest w nagrywaniu na YouTube, nagrywaniu podcastów czy tworzeniu ofert i produktów. Na wiele rzeczy musisz sobie dać czas. Nie możesz liczyć na to, że będziesz ekspertem po paru godzinach. Daj sobie czas na naukę, praktykę i doświadczanie nowych rzeczy. Wiele osób kończy z działaniem na tym etapie wyboru tematu. Na początku nie widzą efektów i przez to rezygnują i mówią, że to czy tamto nie działa. 

Skup się na tym, co działa. 

No właśnie! Skup się na tym, co działa! Na tym, co daje Ci pierwsze efekty i motywację do działania. Nie raz będzie Ci ciężko, ale nie możesz przestać… Musisz działać według planu i kombinować, co tu zrobić, aby było jeszcze lepiej. Trzeba nabrać tego rozpędu do działania. Nabrać energii i motywacji do kolejnych działań. Wtedy działa się naprawdę dobrze i zaczynasz rozumieć daną branżę. Może to ciężka droga, ale co poradzisz? Trzeba każdego dnia się rozwijać według swoich  możliwości. Jeden ma dwie godziny i potrafi zrobić więcej niż osoba, która ma 8 godzin i tylko wydaje się jej, że pracuje. Każdy jest inny i każdy a inny styl działania. Więc nie ma co za szybko się poddawać. Tylko wytrwałe działanie da Ci rezultaty na jakie zasługujesz. Wiesz, na czym się skupisz w najbliższym tygodniu? Co sprawi, że wejdziesz na wyższy poziom? Co sprawi, że każdy dzień będzie wyjątkowy dla Twojego rozwoju? Czy masz pomysł na siebie? Wiesz, jaką markę zbudujesz, aby stworzyć zaufanie u ludzi z danej niszy? Co zrobisz, aby osiągnąć cel? Co zrobisz, gdy pracy jest za dużo? Poddasz się, czy wejdziesz na kolejny szczebel sukcesu? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty ogarniasz pracę? Czujesz czasem, że jest jej za dużo? Jak sobie z tym radzisz?

Scroll to top