Pierwsze na Twojej liście… Kilka moich przemyśleń o działaniu.

Co jest pierwsze na Twojej liście? Co jest dla Ciebie ważne? Zastanów się.

Co chcesz osiągnąć w najbliższym czasie? Co możesz zyskać, dzięki swojej ciężkiej pracy? Bardzo dużo, więc zabierz się do roboty! 

Co jest pierwsze na Twojej liście? 

Co jest dla Ciebie ważne? Co chciałbyś osiągnąć? Jakie masz cele i po co działasz w danym temacie? To ważne pytanie i trzeba sobie na nie sumiennie odpowiedzieć. Chociaż to proste pytania, to dają dużo do myślenia. Bo trzeba wiele rzeczy przemyśleć, ale działanie jest ważniejsze! I czy to jest pierwsze na Twojej liście? Czy naprawdę chcesz działać? Czy masz na to motywację i czy chcesz się naprawdę rozwijać? Czy masz w sobie dużo sił do do osiągania swoich celów? Jeśli tak, to jesteś na dobrej drodze, ale mówię od razu! Nie będzie Ci lekko osiągnąć swoje sukcesy, ale to już chyba wiesz?! 

Postaraj się mieć plan w swoim życiu i dążyć do jego realizacji. Nie ma co działać bez planu i celu, bo wtedy działasz po omacku. Zacznij od czegoś małego. Zacznij od tego, co sprawia Ci w życiu przyjemność… Co lubisz robić? W czym chcesz się wykazać? Jak chcesz pomóc innym dzięki swojej wiedzy? Jakie doświadczenie chcesz zdobyć? To jak działasz jest bardzo ważne i trzeba mieć w życiu jakieś wartości i priorytety. Pierwsze na Twojej liście powinno być działanie! Pierwsze powinno być działanie tak, aby mieć efekty. Aby znaleźć pasję w swoim życiu i pokonać swoje złe strony i walczyć ze swoimi nawykami i przekonaniami. Walka do końca! Nie ma poddawania się. Nie ma płaczu, że się nie udaje. Nie ma co się przejmować, że są porażki, bo one będą i to każdego dnia coś nowego. I Ty musisz działać, aby pokonać swoje słabości! To jest Twój cel. To jest cel rozwoju…! 

Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne w życiu i co chcesz osiągnąć? Jakie chcesz mieć sukcesy? Jak do tego dążysz? Czy działasz każdego dnia czy się obijasz? Czy zmieniasz ciągle swoje działania i nie wiesz w którą stronę iść? Pomyśl nad tym, czym dla Ciebie jest sukces, bo to dla każdego coś innego. W czym chciałbyś być naprawdę dobry? Co chciałbyś w sobie rozwinąć? I jak do tego dążysz? Czy faktycznie się rozwijasz, czy tylko udajesz, że rozwój jest ważny, aby poczuć się lepszym? To, że masz więcej wiedzy od innych nie oznacza, że jesteś lepszy. Inni mogą Cię prześcignąć. A to, że przeczytałeś kilka książek rozwojowych nie oznacza, że jesteś panem świata. Nie jesteś lepszy od innych, bo masz wiedzę na jakiś temat. Bo może być ktoś lepszy od Ciebie i może być Ci przykro i jak się wtedy czujesz? Mniejszy? Gorszy? I czy to dobre uczucie? Więc nie wywyższaj się nigdy ponad innych! To też powinno być pierwsze na Twojej liście…

Zastanów się dobrze kim chcesz być i jaką osobą się stać. Na pewno być coraz lepszą wersją siebie. Być codziennie lepszy o daną wiedzę i doświadczenie. I tyle! A nie porównuj się do innych, bo to nic Ci nie da! Zastanów się nad tym, po co jesteś na tym świecie. Co chciałbyś osiągnąć w swoim życiu, aby być z siebie dumnym? Aby pomagać innym w ich problemach. Aby dawać ludziom przykład, że się da! I nie ma co liczyć na innych, że ktoś Ci pomoże… Licz na siebie i poznaj siebie i swoje możliwości, bo masz ich wiele, ale nie ma co się więcej rozpisywać. Bądź sobą. Szanuj innych. I rozwijaj się każdego dnia! Powodzenia na Twojej drodze do sukcesu! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A dla Ciebie co jest ważne?

Scroll to top