Nie wiesz, gdzie zacząć? Co masz zrobić?

Nie wiesz, gdzie zacząć? Zacznij od podstaw! 

Podstawy dane niszy, czyli wiedza i fundamenty to na początek! Na pewno nie ma co się poddawać, gdy nie wiesz nic o danej niszy, ale wszystkiego możesz nauczyć! Możesz też bazować na swoim obecnym stanie wiedzy! 

Co zrobić gdy nie wiesz, gdzie zacząć? 

Zacznij od przeczytaniu kilku książek na dany temat… poszukaj szkoleń czy kursów, czy kanałów na YouTube, blogów. Postaraj się dowiedzieć wszystkiego o danym temacie i nie poddawaj się w nauce! Początki na pewno będą ciężkie, ale się nie poddawaj. Nie musisz znać się na wszystkim. Możesz korzystać z wiedzy innych ludzi, z ich szkoleń. Na pewno możesz poznawać wszystko sam, jeśli masz na to czas i możliwości. Na wszystko możesz sobie zasłużyć swoją pracą i zaangażowaniem. Jak czegoś nie umiesz, to zawsze możesz się tego nauczyć. Nikt nie jest idealny o nie zna się na wszystkim! Nie jesteś jedyny, który nie wie, co zacząć robić online. Wiele osób zaczyna tam, gdzie czuje pieniądze. Wiele osób idzie tam, gdzie ma wiedzę. Inni zaś muszą wybrać jakiś temat i coś zmienić w danej branży. Nie każdy ma pasję w tych czasach, gdzie jest tyle możliwości. Ludzie nie wiedzą, co wybrać! Wybierz coś łatwego na początek, aby nabrać wprawy. Coś, co wydaje Ci się, że łatwo będzie się nauczyć. Masz różne tematy do sprawdzenia online. Na pewno znajdziesz coś, co sprawi, że będzie Ci się chciało w tym rozwijać. Tylko trzeba wybrać mądrze, aby nie stracić motywacji do działania. 

Bo nieraz jest tak, że ludzi wybierają popularne tematy, które ich nie interesują wcale. Takie działania nie mają sensu… no chyba, że masz tyle czasu i siły, aby dziać mimo braku motywacji. Wiele osób działa tak na siłę, ale potem szybko się wypala. I potem jest tylko płacz, że działanie online nie ma sensu. Bo nie ma, jeśli robisz coś na siłę! Zastanów się, co Ty zrobisz, aby osiągnąć sukces w Internecie? Co zrobić, gdy nie wiesz, gdzie zacząć? Może najpierw zrób darmowego bloga i zobacz, ile jesteś w stanie pisać na dany temat? Jak napiszesz 20-30 wpisów i dalej masz pomysły, to stwórz własnego bloga w danej niszy. Na swoim hostingu i domenie, aby działać od razu profesjonalnie. To nie wymaga dużo pieniędzy, a będziesz działał na swoim miejscu w Internecie. Ten wydatek kiedyś Ci się zwróci, więc nie bądź skąpy! 

Jak już zaczniesz w czymś blogować, to zobaczysz, czy to jest dla Ciebie. Jak nie wyjdzie, to możesz sprzedać bloga i będzie po sprawie. A co, jeśli wyjdzie? Co, jeśli temat Cię zainteresuje i będą z tego jakieś efekty? Na pewno masz wiele możliwości w Internecie na rozwój! Masz wiele do zrobienia w swoim życiu, aby osiągnąć sukcesy, więc się nie poddawaj! Początki mogą być bardzo ciężkie, ale się nie poddawaj. Działania w każdej niszy wymaga czasu, więc wybierz temat i do pracy! Warto motywować się każdego dnia i nie podawać w gorszych chwilach. Będą lepsze i gorsze dni, ale dasz radę! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top