Nie słuchaj głupot! Może warto działać w swoim tempie?

Nie słuchaj głupot w sieci, nie wierz we wszystko, co mówią ludzie w Internecie. 

Bo wielu ludzi tworzy takie fałszywe poczucie, że wszystko pójdzie gładko i obejdzie się bez pieniędzy. Na sukces online potrzeba wiele pracy, więc się nie poddawaj! 

Nie słuchaj głupot, działaj! 

Bo trzeba wszystko przefiltrować przez siebie i sprawdzić na sobie. Nie możesz wierzyć w każdą historyjkę. Trzeba działać każdego dnia i rozwijać się tak, jak Ty potrafisz. Nie ma co się porównywać do innych. Nie ma co kombinować i zmieniać ciągle ludzi, których się słucha. Jak masz czas, to możesz obserwować różne osoby, ale wszystko musi być przez Ciebie sprawdzone i dopiero wtedy mów, czy coś działa, czy nie… To jest według mnie dobre podejście i trzeba się trzymać takiego myślenia. To jest chyba najlepsze, więc zacznij działać w ten sposób. To takie zdrowe podejście. Więc nie poddawaj się, gdy tej wiedzy jest za dużo! Sprawdzaj też swoje pomysły i rób wszystko, aby każdy dzień był spędzony dobrze. To jest chyba inne podejście, niż mówią ludzie w sieci. Owszem, trzeba pracować i rozwijać siebie w sieci, ale nie musisz udawać kogoś innego. Trzeba robić wszystko, aby osiągnąć swoje cele i dążyć do bycia lepszym każdego dnia. Więc nie ma lekko, ale nie można się poddawać przy pierwszych “brakach” wyników. Więc nie co liczysz? Licz an siebie i zacznij się rozwijać w swojej niszy, najlepiej, jak potrafisz. 

Może jest to trudna droga, ale co poradzisz? Nie zmienisz nic, jeśli nie zdobędziesz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Musisz działać każdego dnia i nie poddawać się przy pierwszych porażkach. Na pewno nie będzie Ci lekko dotrzeć na szczyt, ale co poradzisz? Możesz obniżyć standardy, ale czy warto? Może lepiej byłoby działać na większych i bardziej motywujących celach? Każdy wybiera to, co dla niego ważne, więc i Ty wybierz! Nie oczekuj jednak, że motywacja będzie zawsze! Bo trzeba szukać w życiu wiele motywujących rzeczy. Bo jak widzę po sobie, motywacja spada i trzeba szukać jej wielu źródeł. Nie ma co się za szybko zniechęcać, ale na pewno nie będzie zawsze łatwo i przyjemnie! Zastanów się nad tym, czego Ty oczekujesz od siebie i jakie masz wobec siebie cele. Czy chcesz osiągnąć coś dużego? To czeka Cię sporo pracy nad tematem i nad sobą! Więc nie poddawaj się za szybko! Rób wszystko, aby osiągnąć swoje cele! Łatwo napisać, co nie? Dużo trudniej zrobić i zacząć rozwijać się w danym temacie. 

Więc na co Ty liczysz? Nie słuchaj głupot w sieci i zacznij działać tak, jak Ty najlepiej potrafisz. Musisz zaplanować sobie dzień i robić jak najwięcej się da danego dnia. Nie jest łatwo i nie będzie! Licz na początku na siebie i na to, co Ty potrafisz osiągnąć! Działaj w swoim tempie i dawaj z siebie wszystko. Każdy dzień przyniesie Ci efekty, jeśli zaczniesz się rozwijać w swoich pasjach. Warto rozwijać się każdego dnia, aby kolejne tygodnie i miesiące przynosiły nowe efekty. Liczysz na szybkie rezultaty? Nie słuchaj głupot na ten temat! Nie ma szybkich i łatwych pieniędzy czy sukcesów. Na wiele rzeczy trzeba sobie zapracować! ZAPRACOWAĆ!

Więc co Ty myślisz o działaniu? Co chcesz zmienić w swoim życiu i do czego dążysz każdego dnia? Jakie Ty masz cele i co chcesz zmienić w danej niszy? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty myślisz o działaniu? Kogo słuchasz i kto jest Twoją inspiracją?

Scroll to top