Nie poddawaj się nigdy! Nie będzie łatwo, ale dasz radę…

Mam Ci jedno do powiedzenia: nie poddawaj się nigdy! Nigdy i przenigdy! Tyle!

Jest wiele do zrobienia w każdym temacie! Wiele z nas zaczyna działać, ale nie ma efektu i wtedy się poddaje. Tak robi wiele osób, którzy nie są konsekwentni i chcą szybkich efektów w swojej branży. Na wszystko trzeba sobie zapracować! 

Nie poddawaj się nigdy i działaj! 

Ale to nie jest takie proste. Nigdy sukces nie jest prosty i łatwy. Bo wymaga to ogromu pracy i zaangażowania. Nie będzie lekko. Nie będzie super każdego dnia. Będą gorsze dni i tygodnie. Nie będzie Ci się chciało. Nie będziesz działać i się na siebie denerwować. Stracisz tysiące razy motywację i chęć do działania. Będzie Ci ciężko przez wiele dni. Będziesz poświęcał czas na działanie i nie będzie szybkich efektów. Będzie Ci naprawdę ciężko. Będziesz chciał zrezygnować! Musisz jakoś to pokonać, ale nie powiem Ci, że uda Ci się wtedy i wtedy. Nie będzie tak lekko. Nie będzie lekko…

więc przestań narzekać, że jest ciężko, bo będzie super ciężko. Przestań się nad sobą użalać. Przestań wierzyć w super szybkie metody na zarabianie. Nie ma i nie będzie lekko! Wierzysz w te głupoty, że osiągasz cel szybko? Ja nie, bo widzę ile muszę poświecić czasu na swoje działanie, aby osiągnąć nawet mały cel. Nie ma tak, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i będziesz chciał działać cały czas. Bo nie będzie Ci się chciało często. Nawet, gdy będziesz mieć ogrom motywacji. Bo nie jesteśmy robotami. I każdy ma inne możliwości i zasób wiedzy.

Jak Ty chcesz się wybić w swojej dziedzinie? Ile masz motywacji i ile siły do tego, aby osiągnąć cel? Nawet nie będzie Ci lekko! Nie będzie! A jak wierzysz w lekką pracę, no cóż… Ja mam inne zdanie. Trzeba się postarać, aby osiągnąć cel. Nie ma tak, że wszystko pójdzie gładko. Bo życie daje w dupę i będzie ciężko. Jak jeszcze się nie ma zdrowia to… ale to nie o tym. Bo trzeba się postarać nad tym, aby mieć cele i do nich dążyć, ale samo to nie wystarczy. Bo najważniejsza jest budowa swojej wiedzy i doświadczenia. Budowa nowych umiejętności. Ale to wymaga jeszcze więcej pokonywania lęku i swoich złych nawyków. Muszę Ci to powiedzieć, ale sukces to ogrom pracy nad sobą, bo wiele zależy od Twoich możliwości i Twojej wiedzy. Zwłaszcza na początku.

Zastanów się nad tym i nie poddawaj się! Nie poddawaj się nigdy, gdy będzie Ci ciężko i nie będzie energii. Trzeba się starać. Pokazać sobie, że dam radę! Zacznij od pracy nad sobą. Ona jest najtrudniejsza. To największa walka w życiu, aby pokonać swoje lęki i obawy. Jest ciężko ogarnąć swoje życie. Jest ciężko pokonać swoje ograniczenia, bo każdy je ma! Więc nie licz na głaskanie po głowie i na łatwiejszy start. Bo wiele wymaga od Ciebie, więc to Ty musisz się zmienić. Ty musisz pokonać siebie i pokazać SOBIE, że dasz radę i że masz wiele do zrobienia na tym świecie. Nie poddawaj się nigdy, SŁYSZYSZ?! Nie czekaj na idealny moment. Nie czekaj…

Zastanów się nad swoim życiem. Zastanów się nad swoim działaniem. Zastanów się nad tym, co chcesz przekazać swoim działaniem. Co możesz zmienić u innych. Jak możesz pomóc innym? Jak możesz ich zmotywować, dzięki swojej pracy i działaniu w danej niszy. Zastanów się, co chcesz przekazać… Nie poddawaj się nigdy! WALCZ! Do końca! Powodzenia!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak często Ty się poddajesz?

Scroll to top