Cierpliwość w działaniu… Dlaczego warto działać skutecznie?

Cierpliwość w działaniu jest bardzo ważna. Nie można się za szybko poddawać. Trzeba działać!

Niełatwo jest być cierpliwym w tych czasach, gdzie chcemy szybkich rozwiązań. Trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje cele, jednak trzeba być cierpliwym i nie można się poddawać! 

Czym jest cierpliwość w działaniu? 

Jak z tą cierpliwością? Jak z nią jest u Ciebie? Ja w sumie mam cierpliwość, ale czasem jej brakuje. Jak Ty działasz? Starasz się działać mimo przeciwności i problemów? Bo cierpliwość w działaniu i w pracy nad sobą i nad swoją działalnością jest bardzo ważna. Nie można się za szybko poddać, więc musisz działać każdego dnia i to bez narzekania, że to czy tamto. Ale czasem tej cierpliwości brakuje, więc co wtedy? Może odpoczynek? Dzień czy dwa wolnego. Może jakaś przyjemność? Kino? Zakupy? Jest wiele możliwości, aby naładować akumulatory. Cierpliwość w działaniu jest ważna, więc czemu nie jesteś cierpliwy i czemu nie działasz? Co Cię blokuje przed działaniem? Czemu nie zawsze chce Ci się działać? Czemu nie zawsze jest motywacja i zaangażowanie? Ja nie mam odpowiedzi na to pytanie. Wiem, jak jest u mnie. Po prostu są takie dni, że się nie działa. Nie chce się lub nie ma energii. Tu też odpoczynek od pracy jest ważny. Aby zdobyć nową energię. Jak Ty działasz? Zawsze masz energię? Wątpię… Chociaż są ludzie, co mają jej naprawę wiele i zarażają ją innym.

Jednak cierpliwość w działaniu jest ważna, aby za często nie dawać sobie wolnego, bo się nie chce. Wtedy działa się mimo przeciwności. Ale jak pokonać lenia i brak cierpliwości? Nie wiem, muszę Ci powiedzieć… Bo można działać dużo i wydaje się nam, że coś robimy, a na końcu nie ma tych efektów. Niby się działa, a jeden robi to w parę godzin i widać jego działanie. Nie wiem czym to idzie, ale każdy jest inny i ma inne sposoby na działanie. Dużo daje właśnie cierpliwość, aby działać tak, aby mieć te efekty. Stworzyć te idealne dni na działanie, aby wiedzieć co chce się robić, aby mieć duże efekty. Cierpliwość jest ważna, aby umieć dobrze działać. Skutecznie i wydajnie… To jest ważne!

I tyle daje Ci cierpliwość w działaniu. Daje Ci to efekty! Ale samo się to nie zrobi. Trzeba działać, aby wypracować sobie skuteczny plan działania. Trzeba działać każdego dnia mimo przeciwności. Nie będzie zawsze wydajnie. Nie jesteśmy robotami. Nie działamy super wydajnie cały dzień i każdy działa inaczej. Dlatego trzeba dopasować swoje możliwości do danego celu. Nie zawsze się uda osiągnąć cały plan. Często będą przesunięcia i nie zawsze uda się osiągnąć cel według terminu. Cierpliwości! Tego Ci życzę! Bo to naprawdę bardzo dobra cecha i trzeba ją w sobie wypracować czy znaleźć.

Jak u Ciebie jest z cierpliwością? Starasz się być cierpliwym? Co daje Ci cierpliwość? Czy jest ona dla Ciebie ważna? Jak ją w sobie wypracujesz? Co chciałbyś osiągnąć dzięki swojej cierpliwości? Zastanów się nad swoim działaniem… Czy działasz wytrwale? Robisz wszystko, aby osiągnąć swoje marzenia? Masz na siebie pomysł i go realizujesz? Masz coś ciekawego do przekazania światu? Co chcesz w najbliższym czasie osiągnąć, dzięki swojej cierpliwości? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jesteś cierpliwy?

Scroll to top