Nie musisz mieć swojego produktu. Ale, że jak?

Nie musisz mieć swojego produktu. Co to oznacza w Internecie?

Tak! To możliwe! Bo możesz polecać i sprzedawać produkty innych osób. To nazywa się afiliacja czy polecanie programów partnerskich. Na pewno jest to łatwiejsze od tworzenia własnego produktu! 

Wiesz, że nie musisz mieć swojego produktu? 

Możesz promować produkty innych osób i mieć za to prowizję. Jednak nie jest tak, że sobie polecisz jeden raz coś w mediach społecznościowych i będziesz miał miliony w sieci. Zastanów się nad tym, jak będziesz promować produkty innych osób? Blogi? Jakieś większe portale? Media społecznościowe? Email marketing? SEO? Spam? Bo są i tacy, co umieją promować poprzez spamowanie… Zastanów się, jak Ty możesz zbudować społeczność o danym temacie? Jak możesz promować produkty innych? Czy masz jakiś ciekawy pomysł jak połączyć wiele metod i zarabiać przy tym więcej pieniędzy? Na sukces w afiliacji trzeba sobie zasłużyć i trzeba wiele pracy, aby to, co robisz działało dobrze. Masz jakiś pomysł na siebie? Na to, jak Ty będziesz sprzedawał produkty innych i przy tym zarabiał? W Internecie masz wiele sposobów na to, aby coś zarobić i afiliacje wydaje się prosta na początek, ale czy dużo prostsza? Musisz i tak nauczyć się promocji i sprzedaży, aby ktoś kupował z Twoich linków partnerskich. Na wszystko trzeba sobie zasłużyć! A to, że masz gotowy produkt to lekkie ułatwienie! Zastanów się, co Ty możesz zrobić, aby osiągnąć sukces w programach partnerskich?

Masz jakieś blogi? Profile społecznościowe? Może grupę, gdzie możesz postawić swoje linki afiliacyjne. Wszystko zależy od tego, co Ty chciałbyś robić w Internecie i ile masz czasu na rozwój w temacie afiliacji. Może są jakieś produkty, które są powiązane z Twoimi pasjami i przy okazji możesz je promować na swoim blogu? To też jest dobry sposób na kilka stówek miesięcznie. A Ty tylko dodajesz baner czy link na swoim blogu, którego prowadzisz. Niby mało roboty, a można coś zyskać. Zrób wszystko, by stworzyć odpowiednie treści do danego produktu. Napisz może jakiś tekst sponsorowany, który będzie kierował do danego produktu. Możesz polecać na różne sposoby i jak tylko pozwala regulamin sprzedaży danej rzeczy czy usługi. 

Jakie Ty masz pomysły na swoją afiliację? Jak możesz ją dodać do swoich blogów czy stron? Masz jakieś pomysły na ciekawe treści czy wypozycjonowane strony, które możesz zamienić na pieniądze? Zastanów się, co Ty możesz zyskać, dzięki pracy w Internecie? Czy wiesz, co Ty możesz sprzedawać online? Co możesz zyskać? Wele! Alu musisz się nauczyć sprzedawania i promocji. A mało komu się chce się rozwijać i zmieniać coś w swoim życiu, dzięki pracy w sieci. Co Ty myślisz o afiliacji? Czy próbowałeś kiedyś tego? Jakie masz z tym doświadczenia i czy faktycznie jest to takie proste, jak wiele guru mówi? Czy jednak potrzeba na to wiele pracy i czasu, aby to wszystko złożyć w kupę? Na pewno bez pracy nie ma niczego, zwłaszcza w tej internetowej. Ale na sukces w afiliacji potrzeba czasu! Nic samo się nie wypromuje, ani samo nie sprzeda. Jeśli liczysz na kilka stówek i masz fajnego bloga, to zawsze coś dorobisz. Jeżeli liczysz na coś więcej, to musisz niestety nad tym pracować! Poświęcić czas i pieniądze na inwestycję! Jesteś na to gotów? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top