Nie ma co się poddawać na początku! Trzeba działać!

Nie ma co się poddawać na początku swoich działań. 

Masz wiele do osiągnięcia! Na starcie będzie Ci bardzo ciężko, więc nie licz na to, że będzie przyjemnie. Musisz sobie zasłużyć na sukces w sieci. Nic za darmo i bez pracy się nie zmieni! 

Pamiętaj, nie ma co się poddawać na początku!

Musisz tylko działać i szukać ciągle inspiracji i motywacji do działania! 

Nie ma co się poddawać na początku, zacznij! 

Więc zacznij i nie czekaj na idealny moment. To na pewno trudne, aby działać, ale nie można się poddawać. Zacznij teraz i z tym, co masz. Zacznij w końcu! Może i będzie ciężko, ale nie ma co się przejmować pierwszymi błędami. Wszystko jest do nauczenia! A jak nie działasz to… LIPA! Więc nie ma co czekać. Rozpocznij swoje działania już dzisiaj! Zrób ten pierwszy krok. Na pewno ciężko jest się rozpędzić. Początki są zawsze najgorsze. Wiem, jak jest u mnie i z jakimi sprawami trzeba się borykać, aby osiągnąć cel. Na pewno nie będzie miło i spokojnie na początku, bo trzeba się przygotować na pierwsze porażki, które nie zawsze motywują… Ale to nic. Ty się nie poddasz, ale będziesz działał mimo przeciwności! Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie ważne i zacznij działać! 

Życie to zmiany, do których musisz się dostosować! 

Nie wszystko będzie zawsze szło po Twojej myśli. Nie zawsze będzie miło i przyjemnie. Trzeba się dostosować do swojej niszy i tego, co daje życie. Więc czeka Cię sporo pracy nad zrozumieniem niszy. Aby dobrze zrozumieć swoją niszę, to musisz dużo pracować nad tym, aby działać w niej jak najwięcej i testować co się da. To nie są łatwe sprawy, ale nie można się przejmować błędami. Wszystko ma swoją kolej, więc najpierw podstawy, czyli sprawdzenie problemów niszy, a potem pokazanie dobrze skrojonej oferty. Nie każdemu udaje się działać tak, jak chce. Wszystko ma swoją kolej i trzeba działać tak, aby nie przeskakiwać za szybko na kolejny poziom. Każda rzecz ma być zrobiona po kolei i musisz zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Daj sobie też na to czas i działaj tyle, na ile potrafisz. Bądź lepszą wersją siebie każdego dnia. 

Jaki obierasz kierunek?

Wiesz, gdzie podążasz? Do czego dążysz poprzez swoje działania? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne w tym momencie? Takie rzeczy też warto wiedzieć. Trzeba sprawdzać, co jest dla Ciebie kluczowe i rozwijać się w tym kierunku. Może i nie będzie Ci lekko, ale… już wiesz. Tak ma być! Ma być wymagająco i trudno, aby tylko najwytrwalsi zaczęli mieć efekty. Nie ma co się za szybko poddawać. Tylko trzeba iść w odpowiednim kierunku i rozwijać się każdego dnia. 

Wykorzystaj swoje pomysły.

Wiele osób ma dużo pomysłów, ale nic z nimi nie robi. Kombinuje. Myśli i myśli… i nic z tego nie ma. Każdy robi tyle, na ile potrafi , ale tylko nieliczni zaczynają działać. I robią to dobrze! To też jest ważne, aby rozwijać swoje pomysły i wcielać je w życie. Więc zacznij od realizacji swoich myśli, bo samo myślenie nic nie daje. I trzeba też weryfikować pomysły, czy jesteśmy w stanie je zrealizować. Czy jesteśmy w stanie zrobić coś, co wydaje się dobrym planem… Bo mając super pomysł, nie mając na przykład budżetu to za dużo nie zrobimy, jeśli nie mamy mało oszczędności. Trzeba więc dopasować pomysł do swoich możliwości i robić wszystko, aby zarobić na droższe koncepcje. Zastanów się, w czym Ty zaczniesz się rozwijać? Co sprawia Ci przyjemność i w czym chcesz być naprawdę dobry? Odpowiedz i zacznij rozwijać się w danym temacie. Dasz sobie radę, ale wszystko po kolei! Nie ma co się poddawać na początku!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty, działasz z celem? Co sprawia Ci teraz kłopot?

Scroll to top