Najgorzej jest pokonać lenia! Czy lekko jest działać z tym problemem?

Jak pokonać lenia? Czemu nie chce Ci się działać, gdy masz tyle możliwości? 

Wiele z nas narzeka na to, że się im nie chce i mają lenia. Ale czemu tak sobie chcesz ułatwić życie? Czy myślisz, że wszystko się zrobi samo? Nie ma aż tak dobrze i trzeba pokonać lenia, a nie mieć wymówki, że Ci się nie chce! 

Jak pokonać lenia według Ciebie? 

Czy jest łatwo pokonać swoje lenistwo? Na pewno nie. Ale myślę, że to jest kwestia priorytetów i celów. Nie ma tak, że sobie ustalisz cele i wszystko będzie działo się samo. Wiele osób leniwych tak uważa, że oni nie muszą pracować… Ale czemu masz takie myślenie? Co daje Ci mówienie, że jesteś leniwy? Co to za wymówka? Może po prostu chcesz mieć łatwo w życiu? Nie myślałeś tak o tym? Czemu chcesz iść po najmniejszej linii oporu? Co powoduje, że sobie tak tłumaczysz swoje lenistwo? Masz po prostu coś do poprawy w swoim myśleniu. Musisz nauczyć się działać i nie poddawać w tym, aby osiągnąć sukces. Pokonaj swoje lenistwo i każdego dnia pracuj nad tym, aby działać! Aby mimo lenistwa nie poddawać się i dążyć do swoich celów. To może być dla Ciebie wyzwanie, aby pokonać lenia, ale rób wiele, by pokonać swoje przekonania na temat działania. Bo to coś na pewno w głowie, że nie masz wyników i ciągle jesteś leniwy. Ja akurat nie mam z tym problemu, więc ciężko jest mi zrozumieć czemu niektórzy są leniwi, a zarazem chcą sukcesów. Czasem lenistwo pomaga, jak coś trzeba zrobić szybko, ale to chyba jedyny plus lenistwa. Trzeba nad tym pracować! Może jakiś psycholog? Może samo sobie z tym poradzisz poprzez zmianę myślenia i zachowania? Ale to chyba ciężkie? Jednak nie ma nic za darmo w dążeniu do sukcesu! Trzeba sobie zapracować na swoje sukcesy! Trzeba działać każdego dnia i nie poddawać się, mimo przeciwności. Bo będzie Ci ciężko! Każdemu jest ciężko, ale lenistwo będzie Ci  się dawało we znaki. 

Pamiętaj o tym, że każdy ma jakieś problemy na drodze sukcesu. Jeden ma lenia, a drugi problem z tym, aby nie działać ponad siły. Więc nie ma tak, że jesteś bez problemów… Każdy ma jakieś wyzwania w swoim życiu, więc nie ma co się przejmować nimi, tylko walczyć, aż do osiągnięcia sukcesu! Nie będzie Ci lekko, ale sobie poradzisz! Trzeba sobie wyznaczać cele i dążyć do ich osiągnięcia. Masz “tylko” działać z planem, co nie zawsze jest łatwe. Zwłaszcza, jak jesteś leniwy. Ale pokonaj to! Pokaż, że zasługujesz na sukces i wiesz, do czego dążysz! Nic nie przyjdzie samo, pamiętaj! Rozwijaj siebie i nie poddawaj się w tych gorszych chwilach! Bo będzie wiele przeciwności na drodze pokonania swoich przekonań i myśli. Masz wiele do zrobienia, aby mieć rezultaty i cieszyć się z życia. Najważniejsze to pokonać lenia! Masz już na to pomysł? Wiesz, jak pokonać to, co oddala Cię od sukcesu? Znajdź w swoim życiu to, co sprawia Ci przyjemność. Może Twoje pasje pokonają lenistwo? Działanie w tym, co się kocha na pewno pomoże Ci w tym problemie. Każdy, kto jest entuzjastą w danym temacie zasługuje na to, aby osiągnąć sukces! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ciężko jest pokonać samego siebie, co?

Scroll to top