Marketing i przemówienia, czyli jak inaczej robić marketing?

Marketing i przemówienia? Co to takiego? Co daje Ci taki typ marketingu?

Co możesz na tym zyskać? Oto kilka porad na ten temat! Jak możesz zyskać w sieci, dzięki pracy nad tym, aby dostarczać ludziom wiedzę? Czy wystąpienia dla ludzi są dla Ciebie? To ciężki kawałek chleba!

Jak tam Twój marketing i przemówienia?

Czy tworzenie treści i wystąpienia publiczne są dla Ciebie?

Promujesz dzięki temu siebie i swój biznes.

To bardzo ciekawy sposób na promocję firmy i swojej marki. Wszystko to jest bardzo pomocne w działaniu i budowaniu społeczności wokół swojej niszy i biznesu. Warto zastanowić się nad takim typem działania i marketingu. To wymaga wiedzy i ogromnego doświadczenia, aby mówić dobrze. Dla wielu jest to nieosiągalne, ale może warto spróbować i dać z siebie wszystko na swoim przemówieniu? Zastanów się nad tym i działaj każdego dnia, aby kiedyś taką mowę stworzyć. To wymaga czasu i pewności siebie, ale z czasem może się uda gdzieś wystąpić i wtedy dasz z siebie wszystko.

Co sądzisz na ten temat? Czy da Ci to jakieś korzyści? Czy warto byłoby zrobić coś takiego? Ty prowadziłeś jakieś przemówienia? Lubisz rozmawiać i przekazywać wiedzę? Jeśli tak, to ten temat jest dla Ciebie!

Bądź tam, gdzie są klienci.

To chyba oczywiste, że nie przemawiasz tam, gdzie nie ma Twoich klientów. Musisz być tam, gdzie oni! Bez tego nie ma sensu mówić tak szczerze do nikogo.

Zobacz na jakie konferencje chodzą klienci i tam bądź. Jak nie chcesz rozmawiać to chociaż bądź tam, jako słuchacz. Wszystko jednak zależy od Twoich klientów i tego, czy chodzą w ogóle na coś takiego. Ale dla samej wiedzy warto jest być na takich szkoleniach czy konferencjach. Możesz tak budować kontakty. Po prostu być na wystąpieniach innych ludzi i zbierać kontakty! Takie marketing też jest OK!

Oferuj pomoc.

Tylko pomaganie innym da Ci naprawdę dobre korzyści. Pomaganie to podstawa na takich konferencjach czy przemówieniach. Musisz pokazać coś naprawdę super i dać szybkie rozwiązania danego problemu.

To wymaga wiedzy na temat niszy i jej klientów, ale bez tego nie będziesz w stanie pomóc swoim klientom. To wymaga pracy i to dużej pracy, ale z czasem dobrze zrozumiesz niszę i będziesz mieć duże efekty! Jaką pomoc Ty oferujesz? Co możesz przekazać swoim klientom, aby byli zadowoleni po przemówieniach?

Rozdawaj wizytówki.

Warto dawać wszystkim swoje wizytówki i naprawdę pokazać, że znasz się na rzeczy i masz dużą wiedzę na dany temat. Same wizytówki muszą spełniać dane warunki, żeby były dobrą promocją danego biznesu. Warto się nad nimi dobrze zastanowić!

Wybieraj tematy ważne dla Twojej niszy.

Gdy masz wiedzę o niszy to powinno być to dla Ciebie łatwe. Wybór odpowiedniego i ciekawego tematu to klucz w wystąpieniu! Wybierz coś naprawdę dobrego i pokaż, że masz przydatną wiedzę. Przemówienia i marketing to ważna sprawa i trzeba myśleć nad tym, co zrobić, aby ludzie zapraszali Cię po pewnym czasie na swoje konferencje itp.

Baw się mówieniem oraz prosty i zrozumiały język.

Bez tego nie ma co zaczynać przemawiać do innych. Wystarczy tylko mówić od siebie i dawać z siebie wszystko! To tyle i aż tyle, bo to takie proste nie jest. Wybierz dobry i ciekawy temat i do dzieła! Myślisz, że tak łatwo jest mówić? Wcale nie? Trzeba ogromu wiedzy i pokory, aby nauczyć się mówić!

Ty też planujesz jakieś przemówienia? Jesteś na to gotowy? Zastanów się i zacznij działać, aby zbudować rozpoznawalną markę!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Próbowałeś? Warto?

Scroll to top