Lubisz tworzyć treści? Czy tworzenie w sieci jest przyjemne i łatwe?

Lubisz tworzyć treści? Jak to robić skutecznie? Czy łatwo jest działać w sieci?

Wszystko jest okej, póki nie trzeba nauczyć tworzyć treści w Internecie. Bo nie każdy ma na tyle kreatywności, aby osiągnąć sukces na przykład w blogowaniu. Zastanów się, czy tworzenie treści jest dla Ciebie?

Lubisz tworzyć treści w Internecie? 

Ja bardzo, ale nie jest to takie łatwe, jak się wydaje! 

Pokaż swoją wiedzę i doświadczenie. Czego chcą Twoi odbiorcy? 

O to chodzi w budowie treści, aby pokazać siebie i swoje umiejętności. A to nie dla każdego jest łatwe. Bo trzeba wielu działań, aby osiągnąć sukces w sieci. Na pewno blog jest super pomysłem na początku! Ale czy masz na tyle energii i motywacji, aby blogować skutecznie? Masz wiele do przekazania w swoim życiu? Chcesz pokazać swoje umiejętności? Jak chcesz się wybić w danym temacie? Czy masz pomysł na swoją markę w Internecie? Nie ma tak, że sobie napiszesz kilka artykułów i nagle będzie Ci wszystko działało. Trzeba odnaleźć swoje miejsce w Internecie. A sam blog z kilkoma wpisami to za mało. Tu trzeba budować markę. Robić coś dla innych i dawać dużo wartości! A w tych czasach, gdzie jest tyle konkurencji, to wcale nie jest takie łatwe. Więc warto się wyróżnić i pokazać wartościową wiedzę i dodać coś od siebie i swojego doświadczenia. Wiesz, co to może być u Ciebie? Masz dla innych coś do przekazania? Lubisz tworzyć treści? To super, ale pracuj nad tym każdego dnia, aby mieć coraz większe sukcesy w swojej branży. 

Nie publikuj byle czego.

Wiele z nas chce iść na skróty i publikować takie zapychacze. A to nie jest dobry sposób na wybicie się swoimi treściami. Musisz dodać do tego trochę wartości i pokazać, co jest dla Ciebie ważne. Przekazać coś, co wyróżni Cię ponad inne marki w danej niszy. Na pewno masz coś unikalnego w sobie, co spowoduje, że wybijesz się z danym tematem. Ale nic samo się nie zrobi, więc zabierz się za to tworzenie unikalnego contentu. A to trudna droga do celu, więc zrób wszystko by osiągnąć swoje cele i pokazać coś świetnego. Blog jest super miejscem na początek. Media społecznościowe też. Więc masz wiele rzeczy do wyboru i możesz być ciekawym twórcą, ale trzeba znaleźć coś dla siebie w sieci. Coś swojego i nietypowego. Masz coś takiego czy dopiero chcesz to w sobie znaleźć? Pokaż, że masz ciekawą wiedzę do przekazania! Nie poddawaj się zbyt szybko, bo masz wiele możliwości w Internecie! 

Wolisz pisać czy nagrywać? 

To też trzeba wyróżnić… w czym się lepiej czujesz? Co sprawia Ci większą radość? W czym wiążesz swoją przyszłość? Nad czym możesz się skupić? Bo może nie masz odpowiedniego sprzętu, aby nagrywać (a może zwykły smartfon?). Na pewno masz klawiaturę i jakiś komputer, więc możesz zacząć pisać. Masz też telefon czy tablet, aby to robić…  Z czasem możesz rozwinąć swojego bloga i zarobić na mikrofon czy kamerę do nagrywania. Wszystko w swoim czasie, więc zbyt szybko się przestawaj się rozwijać. Masz na pewno coś ciekawego do pokazania niszy, więc zacznij od tego, co w danej chwili jest dla Ciebie dobre finansowo. poza tym nie musisz mieć sprzętu za kilka tysięcy. Na początek wystarczy coś prostego i tańszego. Może ogarniesz nagrywanie i pisanie? 

Nie czekaj, spróbuj! 

Jak nie spróbujesz, to nie będziesz wiedział, co dalej. Spróbuj swoich wił w Internecie i zbyt szybko się nie poddawaj. Bo samo myślenie nic Ci nie da! A prawdziwe działania z planem i celem już tak. Nie ma co się zniechęcać pierwszymi porażkami, ale zrób wszystko, by mieć pierwsze, małe sukcesy. Aby napędzić się do kolejnych zadań. Jak wiesz, nic nie przyjdzie samo i nie ma co zbyt szybko się poddawać w sieci. jest tyle ciekawych blogów, które potem znikają po kilku miesiącach. Ludzie nie są po prostu konsekwentni. Za mało działają, nie widzą efektów i potem rezygnują i mówią, że nie da się pracować online. Zastanów się nad tym, co Ty możesz zrobić, by zbyt szybko się nie poddawać w tworzeniu treści. Czy masz na tyle motywacji, aby osiągnąć cel? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak jest u Ciebie z tym tworzeniem?

Scroll to top