Kiedy będziesz wiedział, że osiągnąłeś sukces? Kiedy?

Kiedy będziesz wiedział, że ten sukces jest? Ustalasz sobie kolejne szczeble swojego rozwoju?

Warto mieć w życiu cel. Warto wiedzieć, co robić, aby osiągnąć sukces w swojej niszy. Warto znać kolejne poziomy swojego działania. Wiedzieć, co zrobić, gdy jeden szczebel kariery jest już za Tobą. 

Kiedy będziesz wiedział, że osiągnąłeś sukces? 

Bo warto mieć cele i do nich dążyć. Nie poddawać się mimo przeciwności. A to jest trudne, gdy nie ma wiedzy czy doświadczenia. Wiele rzeczy na początku trzeba się nauczyć. Ale o to chodzi w rozwoju! Aby działać mimo przeciwności. Aby mieć te małe wyniki. Te małe szczeble na drodze do sukcesu! Aby cieszyć się z tych małych sukcesów, które dają Ci motywację. Zastanów się, co chcesz osiągnąć? Ile chcesz zmienić w swoim życiu? Zastanów się nad tym dobrze! 

Bo wszystko wymaga też czasu. Nie osiągniesz sukcesu w jeden dzień. Nie ma takiej możliwości, gdy jesteś początkujący w temacie. Musisz się wiele nauczyć, aby ten cele się spełniły. Kiedy będziesz wiedział, że to już? Gdy to poczujesz! Gdy poznasz swoje możliwości i będziesz widział, że ludzie przychodzą do Ciebie do pomocy. Tak jest według mnie, a Ty co o tym sądzisz? Kiedy Ty poznasz, że osiągnąłeś sukces? Kiedy będziesz to wiedział? Ile będziesz pracował, aby to osiągnąć? Masz plan do swoich celów? I czy będziesz działał? Czy się nie poddasz? Czy dasz z siebie wszystko? No waśnie! Wiele osób się poddaje i nie ma dobrych wyników. Ty się nie poddasz, prawda?

Kiedy będziesz wiedział, że osiągasz cel? Musisz zobaczyć jakie masz wyniki. Czy masz rezultaty swoich działań? Czy idziesz w dobrym kierunku? Warto sprawdzać, czy to, co robisz działa. Sprawdzaj to po prostu. Czy masz wejścia na bloga? Sprzedaż? Zapytania? Im tego więcej, to wiesz, że idziesz w dobrym kierunku. Im więcej masz wyników, tym więcej działaj. Pokaż, że masz dobre rozwiązania. Że masz pomocne artykuły i że masz wiedzę, która może pomóc ludziom. To jest według mnie sens rozwoju, czyli dawanie z siebie wszystkiego dla innych. A to nie jest proste. Nie ma tak, że wszystko przychodzi łatwo… 

Więc zabierz się do działania. Pokaż, że masz doświadczenie, które pomaga innym. Zastanów się nad swoimi celami. Nad tym, kim chcesz zostać za parę lat? Co chcesz osiągnąć? Jakie masz marzenia? Dąż do nich i nie poddawaj się. Może nie będzie łatwo, ale musisz uwierzyć w siebie! I osiągać cele. I dawać z siebie wszystko. Tyle! Więc na co czekasz? Ustal sobie cele i zacznij działać. Na co czekasz? Zauważ, że wiele zależy od Ciebie i Twojej motywacji. Jeśli nie chcesz działać, to nie zaczynaj. Jeśli chcesz działać, to dawaj z siebie wszystko! Nie ma nic na środku. Albo działasz i masz wyniki, albo nie masz nic. Nie czekaj dłużej…wyznacz cele zaraz po przeczytaniu tego tekstu i działaj według planu, który sobie ustalisz.

I pamiętaj! Że nie ma taryfy ulgowej! Nie ma działania bez celu. Nie ma działania bez planu. Musisz wiedzieć, do czego dążysz! Mieć to swoje dlaczego i działać mimo przeciwności. Powodzenia na Twojej drodze do sukcesu. Powodzenia w działaniu! Kiedy będziesz wiedział, że osiągnąłeś sukces? Już wiesz? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty chcesz osiągnąć?

Scroll to top