Jesteś coś wart? Czy jesteś wartościowy dla klientów z Twojej niszy?

Jesteś coś wart w swojej niszy? Wiesz, do czego dążysz? Jakie chcesz mieć wyniki w branży? 

Czy łatwo jest działać w sieci? Na pewno nie dużo łatwiej niż offline, ale nie można się poddawać w budowie świadomości marki. Masz wiele do zrobienia, ale nad czym się skupić? 

Jesteś coś wart w niszy? 

Spróbuj działać każdego dnia, ale nie ma co się przejmować pierwszymi porażkami. Bo żeby ludzie chcieli skorzystać z Twojej oferty, to musisz się jakoś wykazać. Nie ma tak, że sobie założysz stronę firmową i będziesz mieć wyniki. Nie ma tak łatwo! Trzeba wiele działań i wiele czasu, aby wykazać się w danej niszy. Co Ty możesz zrobić, aby mieć pierwsze sukcesy? Na pewno musisz mieć swoje miejsce w Internecie i dzielić się swoją wiedzą. Dzielić się doświadczeniem i dawać dużo wartości. To może być blog, wideo, audio czy mieszanka tych rzeczy, ale trzeba znaleźć swoje miejsce w sieci! Nie ma tak, że sobie poradzisz ze wszystkim w kilka tygodni. To potrwa trochę dłużej i wymaga dużo pracy! Teraz zastanów się, czy jesteś gotowy na działanie. Czy masz tyle czasu, aby rozwijać swoją markę? Wiele z nas nie ma ani czasu, ani możliwości, ani pieniędzy i oczekuje, że wszystko się uda. Musisz mieć czas i pieniądze i trochę praktyki. Możesz nie mieć pieniędzy, ale masz czas i doświadczenie. Możesz mieć doświadczenie i pieniądze, ale nie masz czasu i musisz zatrudnić kogoś do pomocy. Możesz mieć pieniądze i czas i wtedy musisz doszkolić się, aby zdobyć doświadczenie. I tak dalej…

Więc zabierz się do pracy i rób wszystko, by mieć te trzy zasoby na początku. Trzeba pracować nad sobą i rozwijać siebie w danej niszy. Czy jesteś coś wart w niszy? Co dostarczysz swoim klientom czy na początku obserwatorom czy czytelnikom, jeśli masz bloga? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy masz na tyle odwagi, aby zmienić coś w swoim życiu? Czy chcesz dużo działać na początku i coś zmienić w danej niszy? Czy masz na tyle odwagi, aby zacząć działać? Nie ma nic za darmo! Więc zabierz się do roboty i rozwijaj siebie każdego dnia, aby być coraz lepszym specjalistą! Masz na siebie pomysł? Wiesz, co czego dążysz każdego dnia? Super, jeśli tak! Ale jak nie masz pomysłu na siebie i nie wiesz, co chcesz robić, to nie ma sensu zaczynać. Warto wiedzieć, kim chce się zostać w sieci. Warto poznać swoje mocne strony i je pielęgnować, aby być coraz lepszym, w tym, co robisz. Nic nie przyjdzie samo, wiec nie licz na to, że będzie Ci zawsze łatwo i przyjemnie. Sukces to walka każdego dnia o każdą nową umiejętność. To dawanie z siebie maksymalnie dużo i nie kombinowanie i lenistwo. Tutaj trzeba działania, a nie narzekania.  Więc jakie Ty masz nastawienie do pracy? Czy jesteś coś wart w swojej niszy? Czy jesteś wartościowy dla potencjalnych klientów? Czy jesteś konkurencyjny i możesz dać ludziom dużo rozwiązań? Super, jeśli rozwijasz się każdego dnia i wiesz, do czego dążysz w swoim życiu! Bo warto jest mieć cele i do nich dążyć, nawet w gorszych momentach życia. Wszystkiego możesz się nauczyć! Możesz osiągnąć wiele, ale nie ma co się poddawać. Myśl i działaj, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ile Ty wartości chcesz dostarczać i jak budujesz swoje umiejętności?

Scroll to top