Jakie masz plany co do Twojej działalności internetowej?

Jakie masz plany co do Twojej działalności internetowej? 

Wiesz dokładnie czego oczekujesz? Wiesz, do czego dążysz online i po co rozwijasz siebie? Jakie masz zaplanowane cele do realizacji? Czy łatwo jest osiągnąć swoje cele? 

Jakie są plany co do Twojej działalności? 

Czy zrobisz wszystko, by osiągnąć swoje marzenia? 

Bądź zorganizowany.

To chyba podstawa, aby działać każdego dnia bez względu na to czy idzie Ci dobrze czy źle. Musisz zdobywać nowe umiejętności i poszerzać swoją wiedzę. Jednak trzeba być zorganizowanym i trzeba naprawdę się postarać, aby osiągnąć swoje cele. Nie każdy to umie i to jest problem na początku. Mi to przychodzi dość łatwo, bo zawsze staram się przygotować do pracy. Mieć plan i założenia na dany dzień. Nie jest to łatwe, ale do zrobienia przez każdego. Ty też możesz być zorganizowany i robić wiele każdego dnia, ale trzeba chcieć! A nie mówić, że się nie da, bo Ty nie umiesz i nigdy nie byłeś konsekwentny. Wszystko jest do zrobienia, ale trzeba chcieć i rozwijać się, a nie narzekać. 

Jak zbudujesz ruch?

Jaki masz pomysł na budowę ruchu na swojej stronie? Masz czas, aby to zrobić za darmo? Czy chcesz to zrobić szybko i masz na to pieniądze? Każdy sposób jest ok, ma swoje plusy i minusy. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich możliwości. Są różne sposoby na ruch i na pewno coś dla siebie znajdziesz. 

Jaką masz wiedzę, którą możesz wykorzystać? Czym się interesujesz i pasjonujesz? Czego chciałbyś uczyć innych?

Na pewno! Ale czy umiesz ją wykorzystać? Czy umiesz nauczyć kogoś danej rzeczy? Czy masz na tyle wiedzy, aby kogoś ona zainteresowała? Każdy ma coś takiego, ale trzeba umieć ludziom wytłumaczyć. Nie jest łatwo, bo ludzie nie doceniają darmowej wiedzy. Ale jakoś trzeba przekonać ludzi do siebie. Ty też możesz, ale musisz mieć unikalną wiedzę. Zdobądź ją! Na co czekasz? Zacznij od swoich pasji. Tego uczy się najlepiej, co nas interesuje. Tego co nas pasjonuje. Nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi, bo będą porażki. Więc ucz się i samemu dziel się wiedzą, aby ludzie poznali Cię z jak najlepszej strony! 

Stwórz bloga. Naucz się najpierw pisać artykuły! Jak z Twoją wytrwałością?

Ja uwielbiam blogować. I pisać artykuły i ciągle się rozwijać. I pokazywać swój punkt widzenia. To nie jest łatwa praca. Nie jest łatwe zajęcie, zwłaszcza na początku, ale trzeba się starać pisać jak najlepiej. Ty nie musisz pisać. Możesz nagrywać podcast czy robić filmy. To też sposób na dzielenie się treścią z innymi. Ale warto według mnie zacząć od bloga. Potem możesz robić co chcesz. Ale nie poddawaj się. To jest najważniejsze. To każdy powinien uczyć! WYTRWAŁOŚCI! Tego Ci naprawdę życzę. Abyś był konsekwentny i każdego dnia się rozwijał. Bo to Twoje życie i Ty wiesz, co zrobić, aby osiągnąć swoje cele. 

Cały czas pracuj nad aktywnością w niszy. 

Trzeba być ciągle aktywnym, aby ludzie Cię poznali. Trzeba pisać, nagrywać i rozwijać swoje profile społecznościowe. To nie jest łatwo robić często, bo czasem się nie chce. Na początku to tworzysz w sumie do małej liczby osób i nikt tego nie docenia. Ale takie są uroki bycia początkującym, jak ja. Do eksperta to mi dużo brakuje, ale wszystko przede mną! Przed Tobą też, więc z chęcią poznam Twoją działalność. Czym Ty się interesujesz i jaką wiedzą się cieszysz? Napisz w komentarzu! Jakie Ty masz plany co do Twojej działalności internetowej? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Czym Ty chcesz się podzielić?

Scroll to top