Jaką Ty masz perspektywę? Czy widzisz, ile pracy Cię czeka?

Jaką Ty masz perspektywę? Widzisz, ile pracy czeka, aby osiągnąć sukces? 

Wiele pracy Cię czeka! I nie takiej byle jakiej. Na sukces w Internecie trzeba sobie zasłużyć. Trzeba zrobić wiele, aby mieć odpowiednie rezultaty. 

Jaką Ty masz perspektywę na rozwój? 

Bo wiele osób myśli, że sukces to tylko kilka kroków… a wcale tak nie jest! Większość ludzi nie widzi tego, ile pracy potrzeba i ile czasu jest wymagane, aby mieć jakieś wyniki w swojej niszy. A bo często widzimy sukces, a nie postrzegamy, że nie są to działania na kilka dni, ale na kilka lat! LAT! Rozumiesz to? Ile to wiedzy i praktyki trzeba mieć, aby coś zaczęło działać? Nie ma lekko i nigdy nie było… więc na co Ty liczysz? Że będzie Ci szło szybko i zawsze bez porażek? Że nie będzie błędów? Że wszystko pójdzie zawsze w porządku? Nie ma tak, a wiele osób tak myśli. Jaką Ty masz perspektywę? Widzisz ten ogrom pracy do wykonania? Ile potrzeba sił i energii, aby osiągnąć sukces? I w Internecie wcale nie jest łatwiej! 

Trzeba to pokazać, że praca nad sobą i swoimi projektami nie jest łatwa. Że wymaga ona ciężkiej pracy! I tyle! Co to więcej napisać? Na pewno to, że jak zaczniesz, to musisz już to ciągnąć. Aż do pierwszych efektów. Aż do pierwszych zarobionych pieniędzy czy zdobytych celów. Oto chodzi w działaniu, aby nie poddawać się, gdy inni to robią. Aby działać mimo przeciwności. Aby nie poddawać się, gdy przyjdą gorsze dni. I żeby działać do skutku! A Ty co zrobisz po przeczytaniu tego wpisu? Znowu będziesz się porównywał do innych nie widząc, ile to pracy potrzeba, aby osiągnąć swoje marzenia? Nie ma co się porównywać do innych. Nie ma co patrzeć ciągle na działania innych. Ty działaj! Ty rozwijaj się mimo przeciwności! Bo każdy jest wartościowy, ale trzeba tę wartość w  sobie wykrzesać, bo często nie widzimy, ile mamy już w sobie. 

Jak Ty będziesz działał? Co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Jakie Ty chcesz mieć wyniki? Co zrobisz, aby osiągać pierwsze sukcesy? Ile poświęcisz czasu na pogłębianie swojej pasji? Co chciałbyś zmienić w swoim życiu, aby mieć pierwsze wyniki? To trudne pytania i trzeba się dobrze nad nimi zastanowić. Aby wiedzieć do czego się dąży i co chce się osiągnąć! Aby poznać swoją wartość nie musisz mieć wielkich sukcesów. Bo te pierwsze, małe sukcesy dają ogromnego kopa do działania. Dzięki pierwszym rezultatom osiągniesz naprawdę wiele, bo one bardzo wzmacniają. Więc nie licz na to, że będzie lekko. Jaką Ty masz perspektywę? Widzisz ten ogrom pracy, jaki musisz zrobić, aby osiągnąć swoje małe sukcesy? Na co więc czekasz? Na co? Nie ma co narzekać, gdy nie ma efektów, tylko trzeba iść dalej. A nie załamywać się i mówić, że nic nie działa. Na wiele rzeczy musisz sobie zapracować! Nic nie przychodzi lekko! A Ty musisz poznać swoje słabe strony i nad nimi pracować. Rozwijać się mimo przeciwności. A nie będzie to przyjemna praca, bo zmiana siebie nie jest łatwa. Bo często wiele rzeczy w głowie nas blokuje i przez to nie mamy efektów. Na co Ty liczysz? Co chcesz zmienić w swoim życiu? Czy masz odwagę, aby coś zmienić? Wiesz, do czego chcesz dążyć? Więc zacznij się w tym rozwijać i nie czekaj na idealny moment… najlepszy czas na działanie jest TERAZ! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Dużo pracy potrzeba do sukcesu? Co nie?

Scroll to top