Jak znaleźć pomysł na siebie? Czy to łatwe zadanie?

Jak znaleźć pomysł na siebie? Zastanawiałeś się nad tym? 

Dlaczego jedni wiedzą, co robić, a drudzy mają z tym problem? Sam się nad tym zastanawiam, bo ja od wielu lat wiem, co chcę robić i dążę do swoich celów każdego dnia. 

Jak znaleźć pomysł na siebie w tych czasach? 

Według mnie nie ma z tym raczej problemów, bo Internet daje wiele możliwości. A takie mówienie, że nie ma się niszy, w której chce się działać, to taka wymówka. Zastanów się dobrze nad tym, co Ty robisz, aby znaleźć na siebie plan? Szukasz każdego dnia i próbujesz nowości? Czytasz, oglądasz i tak dalej? Czy rozwijasz swoje umiejętności? Czy mówisz, jak wiele ludzi, że nie ma celu dla siebie. Ale kto ma Ci to znaleźć? Ja? Ja mam szukać, tego w czym czujesz się dobrze? Musisz sam znaleźć coś dla siebie w Internecie. Naprawdę próbowanie różnych rzeczy może przynieść efekt. Nie ma tak, że coś nagle się zmieni w Twoim życiu i znajdziesz ten pomysł. Na to trzeba też sobie zapracować. Bo takie działanie bez celu po prostu nie ma sensu. To, że sobie znajdziesz pasję w życiu zależy od wielu rzeczy. Nic samo się nie zmieni, aby osiągnąć sukces

I nie martw się, że nie masz o czym tworzyć treści w Internecie. Sprawdź, w czym czujesz się OK i próbuj bloga za darmo. Zobacz, czy jesteś w stanie pisać o danym temacie przez kilka tygodni. Jak czujesz, że to nie to, to zacznij coś innego. I tak do skutku! A wiele osób się na tym poddaje i potem mówi, że nie da się nic osiągnąć. Samo się nie zmieni. To bardzo ważne, aby szukać i dawać dużo wartości ludziom. Nie możesz się zbyt szybko poddawać. Wiele osób liczy na to, że znajdzie swoją niszę po kilku dniach. A często tak nie jest! I potem jest płacz i lament, że nie masz niszy i nie wiesz, co dalej. A przecież nikt nie każe Ci działać w jednym temacie. 

Masz wiele tematów do sprawdzenia i na PEWNO masz coś, czego nauka sprawiała Ci radość. Więc może zacznij od tego. Od wypisania sobie listy rzeczy, którymi chciałbyś się zająć. I dawaj potem z siebie wszystko, gdy sprawdzasz się w tych tematach. Szukanie tematu do działania w sieci wymaga od Ciebie zaangażowania. Więc co tu więcej pisać. Zacznij naprawdę szukać i nie dawaj się swoim wymówkom. To będzie ciężka praca! I nie raz będziesz chciał się poddać. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele i każdego dnia szukać tematu niszy, aż w końcu coś znajdziesz. 

Wiesz co możesz jeszcze zrobić? Po prostu dać sobie czas na to, aby się w czymś rozwinąć. Daj sobie czas na szukanie i bez zbędnego nacisku. Nie musisz znaleźć tematu w jeden tydzień. Próbuj do skutku! Zrób jak najwięcej, aby osiągnąć swoje marzenia i szukaj swojej niszy, z której będziesz zadowolony! To będzie na pewno ciężka droga! Naprawdę ciężka! Wiesz już, że nie ma co się poddawać. Szukaj, aż znajdziesz i potem czeka Cię jeszcze więcej pracy, którą musisz wykonać, aby osiągnąć swoje marzenia! 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy13 września 2022

    Masz już swoją niszę?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top