Jak znaleźć pomysł na siebie? Czy to łatwe zadanie?

Jak znaleźć pomysł na siebie? Zastanawiałeś się nad tym? 

Dlaczego jedni wiedzą, co robić, a drudzy mają z tym problem? Sam się nad tym zastanawiam, bo ja od wielu lat wiem, co chcę robić i dążę do swoich celów każdego dnia. 

Jak znaleźć pomysł na siebie w tych czasach? 

Według mnie nie ma z tym raczej problemów, bo Internet daje wiele możliwości. A takie mówienie, że nie ma się niszy, w której chce się działać, to taka wymówka. Zastanów się dobrze nad tym, co Ty robisz, aby znaleźć na siebie plan? Szukasz każdego dnia i próbujesz nowości? Czytasz, oglądasz i tak dalej? Czy rozwijasz swoje umiejętności? Czy mówisz, jak wiele ludzi, że nie ma celu dla siebie. Ale kto ma Ci to znaleźć? Ja? Ja mam szukać, tego w czym czujesz się dobrze? Musisz sam znaleźć coś dla siebie w Internecie. Naprawdę próbowanie różnych rzeczy może przynieść efekt. Nie ma tak, że coś nagle się zmieni w Twoim życiu i znajdziesz ten pomysł. Na to trzeba też sobie zapracować. Bo takie działanie bez celu po prostu nie ma sensu. To, że sobie znajdziesz pasję w życiu zależy od wielu rzeczy. Nic samo się nie zmieni, aby osiągnąć sukces

I nie martw się, że nie masz o czym tworzyć treści w Internecie. Sprawdź, w czym czujesz się OK i próbuj bloga za darmo. Zobacz, czy jesteś w stanie pisać o danym temacie przez kilka tygodni. Jak czujesz, że to nie to, to zacznij coś innego. I tak do skutku! A wiele osób się na tym poddaje i potem mówi, że nie da się nic osiągnąć. Samo się nie zmieni. To bardzo ważne, aby szukać i dawać dużo wartości ludziom. Nie możesz się zbyt szybko poddawać. Wiele osób liczy na to, że znajdzie swoją niszę po kilku dniach. A często tak nie jest! I potem jest płacz i lament, że nie masz niszy i nie wiesz, co dalej. A przecież nikt nie każe Ci działać w jednym temacie. 

Masz wiele tematów do sprawdzenia i na PEWNO masz coś, czego nauka sprawiała Ci radość. Więc może zacznij od tego. Od wypisania sobie listy rzeczy, którymi chciałbyś się zająć. I dawaj potem z siebie wszystko, gdy sprawdzasz się w tych tematach. Szukanie tematu do działania w sieci wymaga od Ciebie zaangażowania. Więc co tu więcej pisać. Zacznij naprawdę szukać i nie dawaj się swoim wymówkom. To będzie ciężka praca! I nie raz będziesz chciał się poddać. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele i każdego dnia szukać tematu niszy, aż w końcu coś znajdziesz. 

Wiesz co możesz jeszcze zrobić? Po prostu dać sobie czas na to, aby się w czymś rozwinąć. Daj sobie czas na szukanie i bez zbędnego nacisku. Nie musisz znaleźć tematu w jeden tydzień. Próbuj do skutku! Zrób jak najwięcej, aby osiągnąć swoje marzenia i szukaj swojej niszy, z której będziesz zadowolony! To będzie na pewno ciężka droga! Naprawdę ciężka! Wiesz już, że nie ma co się poddawać. Szukaj, aż znajdziesz i potem czeka Cię jeszcze więcej pracy, którą musisz wykonać, aby osiągnąć swoje marzenia! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top