Jak zaczniesz działać? Co przybliży Cię do sukcesu?

Jak zaczniesz działać, aby codziennie wzrastać i mieć coraz większe efekty? 

Na pewno nie będzie Ci lekko ,ale sobie poradzisz! Na sukces w sieci trzeba sobie zasłużyć! Co Ty robisz, aby ogarnąć swoje życie i mieć coraz więcej pozytywnych rezultatów? 

Jak zaczniesz działać online? 

Co według Ciebie jest ważne? Co możesz zyskać? 

Od kogo bierzesz wiedzę? 

Masz swoich ulubionych ekspertów? Jakich rad się trzymasz? Jest dzisiaj wielu specjalistów za pomocą których możemy się uczyć o różnych dziedzinach. Każdy znajdzie dla siebie jakiegoś eksperta, który dzieli się swoją wiedzą, czy to darmowo czy za pieniądze. Jednak nie ma co trzymać się ich za dużo, bo niekiedy każdy mówi inaczej i nie wiadomo kogo słuchać. To jest jedyny problem tych czasów, że mamy za dużo wiedzy i za dużo rad, które nie zawsze działają w danym przypadku. Wszystko trzeba przefiltrować przez własny umysł i zdecydować, co jest dobre, a co nie. Trzeba mieć takie nastawienie. Tak trzeba osiągać sukces, że bierzemy skrawek wiedzy innej osoby i próbujemy ogarnąć, co jest wartościowe. Kogo Ty słuchasz? Kto dla Ciebie jest wzorem? Czy masz wokół siebie ludzi lepszych od siebie? Co robisz z ich poradami? Ufasz im bezgranicznie czy jednak sprawdzasz każdą wiedzę? Zastanów się nad tym, kogo słuchasz i jaka wiedza faktycznie jest przydatna? 

Jak zaczniesz działać? 

Masz pomysł na siebie? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne? W czym chcesz być naprawdę dobry? Jakie chcesz mieć wyniki w danej niszy i jakie masz cele na najbliższe miesiące? Zastanów się nad tym dobrze i zrób wszystko, aby dotrzeć tam, gdzie chcesz w swoim życiu. Warto mieć dobry cel i plan, który przybliża Cię do sukcesu. Na pewno nie będzie lekko, ale powinieneś sobie poradzić. Zrobić wszystko, aby każdego dnia przybliżać się do celu… więc jak zaczniesz działać? Co zrobisz, aby kolejne miesiące były coraz lepsze? Ile masz w sobie motywacji, aby osiągnąć coś wspaniałego w swoim życiu? Nie ma tak, że wszystko będzie szło gładko. Musisz być przygotowany na wiele przeszkód w swoim życiu, więc przygotuj solidne narzędzia, takie jak wiedza czy budowa doświadczenia, aby przebić się przez nie… 

Nie ma co ciągle się uczyć. Trzeba działać! 

To jest pułapka dla wielu ludzi. U mnie też się pojawia ten problem. Ciągłe nauka nie ma sensu, jeśli się nie działa. Musisz weryfikować swoją wiedzę, aby zobaczyć czy warto w danej chwili się czegoś uczyć. Jak nie potrzebujesz wiedzy o reklamie, to się tego nie ucz. Jak potrzebujesz wiedzy o marketingu to zagłębiaj się w nią. Rób to, co w danej chwili jest ważne. Bo nauka “na zapas” nie ma sensu. Tylko działania i doświadczanie ma jakiś sens. Bez tego nie będziesz się szybko rozwijał i zostaniesz w miejscu. Trzeba podjąć ten pierwszy krok i zacząć zdobywać praktykę. Poprzez działanie uczymy się najwięcej, więc rozwijaj siebie najlepiej jak potrafisz! 

Co działa w Twoim przypadku?

Weryfikuj zdobytą wiedzę, bo nie wszystko będzie działało u Ciebie. Każdy ma trochę inne możliwości, więc nie ma co kombinować, gdy nie ma efektu. Przestań robić to, co nie działa! Nie wierz każdemu, nawet mi, więc sprawdzaj, co jest ważne w Twoim przypadku. Jakie porady przybliżą Cię do sukcesu? Co faktycznie możesz wdrożyć w swoim przypadku, aby osiągnąć cel? Na pewno nie będzie Ci lekko, ale trzeba sobie radzić! Robić wszystko, aby osiągnąć swoje cele, nie cudze! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Od czego Ty zaczynasz? Jakie warto mieć podstawy?

Scroll to top