Uwolnij swój umysł… Zacznij się naprawdę rozwijać! Zacznij działać!

Uwolnij swój umysł … Zacznij sobie zadawać pytania!

Warto zadawać sobie pytania. Skierować umysł na dobre tory. I nie jest to łatwe, bo wiele osób zawala się negatywnymi myślami. Złymi myślami, które nigdzie nas nie prowadzą. 

Więc uwolnij swój umysł! 

Zamartwiamy się na potęgę (w tym ja!) i nic z tego nie ma. Ciągłe myśli, że to czy tamto. A zamiast tego trzeba zadawać sobie pytania. Odpowiednie pytania, które gdzieś nas prowadzą… Może do tego używajmy swojego umysłu? 

Aby prowadził nas w dobrą stronę. Aby pokazywał kierunek działań i dawał odpowiednie rozwiązania? Ale by było super, co nie? Jednak jest to bardzo trudne. Trzeba zrobić naprawdę wiele, aby umysł nam pomagał i działał. Nie ma w tym dziwnego, a i tak wolimy się zadręczać myślami. Wolimy tak używać naszego mózgu. I to jest dziwne, co nie? Jest tyle rzeczy do zmiany… Tyle możliwości, ale i tak wolimy siedzieć z tym, co mamy… 

Boimy się zmiany i tyle. To jest też problem, że nie widzimy możliwości tych zmian. A o to chodzi, aby uwolnić swój umysł i pokazać sobie, że można widzieć inaczej świat. Przez inne filtry, które pomagają osiągać sukcesy, a nie strącając w przepaść. Zastanów się, jak Ty możesz sobie pomóc? Jak zmienić swoje myślenie? Co możesz zrobić lepiej? Co możesz zmienić w swoim działaniu, aby umysł Ci pomagał i dawał nowe pomysły? 

Jak Ty możesz się wykazać w danym temacie? Czego możesz się nauczyć? Co możesz zrobić dla innych i przy tym pomagać innym? Może warto mieć w życiu pasję i wizję swojego działania? I ta droga do pasji jest ogromnie trudna, bo wymaga dużo pracy nad sobą. Wymaga pracy nad wiedzą i umiejętnościami. Zastanów się, co Ty możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? W czym chcesz się rozwinąć? Uwolnij swój umysł … Pokaż, że panujesz nad sobą i rozwijaj się w różnych tematach! 

Czeka nas ciężka droga. Ja swoją pasję już mam. Wizję też… ale tyle pracy, ile mnie czeka to… jest tego ogrom wyzwań i przeszkód, które muszę pokonać. Nie będzie to łatwa droga. A Ty na co liczysz? Że samo się zrobi? Że nie trzeba będzie się rozwinąć i pracować? Że zrobi się samo? Nie! To Ty masz działać i się rozwijać. Zmieniać swoje myślenie i nie poddawać się mimo przeciwności. Zacznij uwalniać się od złych myśli. Negatywnych myśli… ale jakie to trudne! Jak ciężko jest pokonać samego siebie i swoją “gorszą” część. 

Zastanów się, co jest ważne dla Ciebie? W czym chcesz być dobry i w czym się rozwinąć? To nie będzie łatwa droga. Będzie wiele przeciwności i będzie w Tobie wiele wątpliwości, ale Ty się nie poddasz? Co nie? Będziesz liczyć na siebie i swoje możliwości? Nie dasz się pokonać tej części siebie, która nie pozwala Ci działać? Zastanów się, co chcesz osiągnąć i zacznij to osiągać! Zacznij się rozwijać i mieć cele… 

Uwolnij swój umysł i zacznij działać! Pokaż się z jak najlepszej strony i zacznij zmieniać siebie. Zacznij się rozwijać i pokazać sobie, że da się wiele osiągnąć, jeśli się wie co! Jeśli się nie poddasz i będziesz działał każdego dnia. Zacznij, na co liczysz? Na co czekasz? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty pracujesz nad sobą, aby mieć wyniki?

Scroll to top