Uwolnij swój umysł… Zacznij się naprawdę rozwijać! Zacznij działać!

Uwolnij swój umysł … Zacznij sobie zadawać pytania!

Warto zadawać sobie pytania. Skierować umysł na dobre tory. I nie jest to łatwe, bo wiele osób zawala się negatywnymi myślami. Złymi myślami, które nigdzie nas nie prowadzą. 

Więc uwolnij swój umysł! 

Zamartwiamy się na potęgę (w tym ja!) i nic z tego nie ma. Ciągłe myśli, że to czy tamto. A zamiast tego trzeba zadawać sobie pytania. Odpowiednie pytania, które gdzieś nas prowadzą… Może do tego używajmy swojego umysłu? 

Aby prowadził nas w dobrą stronę. Aby pokazywał kierunek działań i dawał odpowiednie rozwiązania? Ale by było super, co nie? Jednak jest to bardzo trudne. Trzeba zrobić naprawdę wiele, aby umysł nam pomagał i działał. Nie ma w tym dziwnego, a i tak wolimy się zadręczać myślami. Wolimy tak używać naszego mózgu. I to jest dziwne, co nie? Jest tyle rzeczy do zmiany… Tyle możliwości, ale i tak wolimy siedzieć z tym, co mamy… 

Boimy się zmiany i tyle. To jest też problem, że nie widzimy możliwości tych zmian. A o to chodzi, aby uwolnić swój umysł i pokazać sobie, że można widzieć inaczej świat. Przez inne filtry, które pomagają osiągać sukcesy, a nie strącając w przepaść. Zastanów się, jak Ty możesz sobie pomóc? Jak zmienić swoje myślenie? Co możesz zrobić lepiej? Co możesz zmienić w swoim działaniu, aby umysł Ci pomagał i dawał nowe pomysły? 

Jak Ty możesz się wykazać w danym temacie? Czego możesz się nauczyć? Co możesz zrobić dla innych i przy tym pomagać innym? Może warto mieć w życiu pasję i wizję swojego działania? I ta droga do pasji jest ogromnie trudna, bo wymaga dużo pracy nad sobą. Wymaga pracy nad wiedzą i umiejętnościami. Zastanów się, co Ty możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? W czym chcesz się rozwinąć? Uwolnij swój umysł … Pokaż, że panujesz nad sobą i rozwijaj się w różnych tematach! 

Czeka nas ciężka droga. Ja swoją pasję już mam. Wizję też… ale tyle pracy, ile mnie czeka to… jest tego ogrom wyzwań i przeszkód, które muszę pokonać. Nie będzie to łatwa droga. A Ty na co liczysz? Że samo się zrobi? Że nie trzeba będzie się rozwinąć i pracować? Że zrobi się samo? Nie! To Ty masz działać i się rozwijać. Zmieniać swoje myślenie i nie poddawać się mimo przeciwności. Zacznij uwalniać się od złych myśli. Negatywnych myśli… ale jakie to trudne! Jak ciężko jest pokonać samego siebie i swoją “gorszą” część. 

Zastanów się, co jest ważne dla Ciebie? W czym chcesz być dobry i w czym się rozwinąć? To nie będzie łatwa droga. Będzie wiele przeciwności i będzie w Tobie wiele wątpliwości, ale Ty się nie poddasz? Co nie? Będziesz liczyć na siebie i swoje możliwości? Nie dasz się pokonać tej części siebie, która nie pozwala Ci działać? Zastanów się, co chcesz osiągnąć i zacznij to osiągać! Zacznij się rozwijać i mieć cele… 

Uwolnij swój umysł i zacznij działać! Pokaż się z jak najlepszej strony i zacznij zmieniać siebie. Zacznij się rozwijać i pokazać sobie, że da się wiele osiągnąć, jeśli się wie co! Jeśli się nie poddasz i będziesz działał każdego dnia. Zacznij, na co liczysz? Na co czekasz? 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy18 lutego 2020

    Jak Ty pracujesz nad sobą, aby mieć wyniki?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top