Jak widzą Cię inni? Dlaczego warto jest dążyć do bycia ekspertem?

Jak widzą Cię inni w niszy? W życiu zawodowym? Jaki chcesz być, a jaki jesteś? Zastanawiałeś się nad tym?

Warto rozwijać swoją markę… wiesz, jak chcesz być oceniany przez klientów i konkurencję? Jak nad tym pracujesz? Co robisz, aby czymś się wyróżnić online?

Jak widzą Cię inni?

To ważne, aby wiedzieć, co chce się robić w życiu. Nie jest to zawsze oczywiste, ale trzeba w sobie znaleźć tę pasję i każdego dnia się rozwijać. Nie jest to łatwe, ale może zacznij szukać tego i dowiedz się tego, jak chcesz być widziany u innych. Zacznij od pytania: “Jak widzą Cię inni?”.

Będzie ciężko zdobyć odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Jest ciężko być ekspertem i kimś szanowanym w niszy. Musisz postarać się, aby wybić się ponad innych. Zacznij od czegoś prostego, jak blogowanie. Zacznij od profili społecznościowych. Zacznij od mentalnego rozwoju siebie. Na pewno Ci się uda, jeśli będziesz działać wytrwale. Noi do tego czeka Cię kupa pracy.

Nie będzie lekko, jednak warto moim zdaniem rozwijać swoje pasje i zainteresowania. A jeśli masz do tego misję i chcesz pomagać ludziom, to będzie z czasem bardzo dobrze. Jednak nie możesz się poddawać. Nie możesz sobie odpuszczać zbyt często. Zacznij od czegoś co sprawia Ci przyjemność w życiu. Od swoich pasji i zainteresowań. To one Cię napędzają. To pasja daje Ci motor i napęd do działania. Mnie pasja bardzo napędza i jeśli jest mi ciężko, to zawsze o niej myślę. Myślę o tym, że dzięki rozwojowi pasji będzie mi w przyszłości lepiej. Jak jest z tym u Ciebie?

Jak widzą Cię inni w niszy? Jako kto chcesz być postrzegany? Zastanów się nad tym i zadaj sobie w głębi pytanie, czy warto jest się poświęcić rozwojowi zainteresowań. Czy warto jest szukać pasji? Czy chcesz mieć w przyszłości efekty, dzięki rozwojowi mentalności i pasji? Ja taką przyszłość chcę, ale jest cholernie trudno! Niestety, nic w tym jak widzą Cię inni nie możesz zmienić. Albo jesteś ekspertem, albo nie wybijasz się wcale. Bez działania i pokazywania swoich umiejętności będzie Ci ciężko się wybić ponad resztę. Musisz pokazać, że warto jest Ci zaufać i że masz odpowiednie rozwiązania.

Zobacz, że to jak widzą Cię inni wpływa na Twoje działania. Niestety zawsze będziemy oceniani. Zawsze będziemy mieć opinie innych za uszami, ale co zrobisz z tymi zdaniami innych, to już Twoja sprawa. Musisz albo zebrać wnioski, albo się poddać. Masz dwa wyjścia. Zacznij jednak od decyzji, aby zacząć szukać swoich pasji i mieć misję w życiu.

Zacznij się rozwijać! Życzę Ci tego!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy14 listopada 2018

    Jak Ty chcesz się wybić ponad innych?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top