Jak planować? Co robić, aby działać aktywnie i skutecznie?

Jak planować, aby wszystko szło w dobrym kierunku? Co warto wiedzieć na temat blogowania?

Jak planować swoje blogowanie? Co robić, aby mieć wyniki i cieszyć się z blogowania? Zastanów się, czy blogowanie jest dla Ciebie i czy masz odpowiednie nastawienie do działania?

Jak planować blogowanie?

Czy budowa bloga musi być zawsze przyjemna? Co warto wiedzieć o planowaniu blogowania?

Bądź aktywny.

Nie poddawaj się za szybko i działaj każdego dnia. Bądź po prostu aktywny i dowiedz się czego pragniesz i zrób tego plan i trzymaj się go do samego końca. Musisz aktywnie działać z planem i nie marnować czasu na głupoty. Rób wszystko, aby udało Ci się zrealizować plan i szybko stwórz nowy i dalej działaj. Będzie czasem ciężko, ale sukces wymaga pracy i zaangażowania. Bez planu jest naprawdę ciężko, bo nie wiesz w którą stronę iść.

Więc nie marnuj czasu na głupoty, tylko bierz się  do roboty! Rozumiesz? Nie czekaj i nie kombinuj. Stwórz plan i zacznij go realizować. Zacznij działać w końcu!

Czasem trzeba zmienić plan działania.

Bo nie każdy plan jest idealny . Czasem trzeba coś zmienić i zrobić inaczej pewną rzecz, zaplanować ją inaczej. Ale wszystko rób z planem, bo bez niego nie wiesz co masz robić i idziesz na opak i w dziwne strony. Warto wszystko sobie zaplanować! To takie proste, ale gorzej z wykonaniem. Ale nie ma co się poddawać, bo wszystko wymaga pracy jak każdy biznes czy rozwój osobisty. Plan też może się zmienić, więc warto go sprawdzać, czy idzie się w dobrym kierunku.

Bądź szczery.

Zwłaszcza ze sobą i swoim działaniem, jak nie wychodzi i nie działasz to nikogo nie obwiniaj za to. To Twoje życie i Ty działaj zgodnie ze swoim planem. Nie miej do nikogo pretensji, oprócz siebie za nieudany dzień. To Twoje życie i Ty go kontrolujesz, a nie ktoś inny. Sam dowiedz się czy stać Cię na pracę i poświęcenie dla planu i jego realizacji. Musisz brać za siebie odpowiedzialność. Zrobić wszystko, aby osiągać swoje cele. WSZYSTKO! I działać na sto procent każdego dnia. A to już nie jest takie łatwe, bo wiele rzeczy nas rozprasza. Działanie z domu to naprawdę sztuka i trzeba być dla siebie srogim i szefem!

Kim chcesz być?

Wiesz do czego dążysz z planem, który sobie ustaliłeś? Wiesz kim chcesz być na końcu i jakie masz plany co do swojej przyszłości? Plan w tym pomaga, bo daje Ci kierunek i wiesz co i jak masz robić. Kim chcesz zostać poprzez swoje działania? Wiesz, co dla Ciebie jest kluczowe, aby osiągnąć swoje cele? Ile masz w sobie samozaparcia, aby stać się dobrym marketerem, sprzedawcą czy ogrodnikiem?

Bądź elastyczny.

Jak coś źle zaplanowałeś to się nie przejmuj. Czasem plan trzeba zmienić. Jak planować, aby wszystko było w porządku? Musisz właśnie być w tym elastyczny. Plan może się zmienić, więc się tym nie przejmuj. Trzeba zmienić plan, gdy on nie działa! Jak Ty to zrobisz? To już zależy od Ciebie!

Bądź realistyczny.

Czasem po prostu nie masz wyboru i musisz coś zmienić i inaczej działać. Musisz podejść do tego realistycznie. Masz tylko określony czas na pracę i rozwój. Musisz więc się przystosować, przecież trzeba spać i odpoczywać.

To kilka rad dla Ciebie, jak planować i co warto na ten temat wiedzieć.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co byś dodał do tego? Jak Ty planujesz?

Scroll to top