Jak nie bać się sprzedaży? Co warto na jej temat wiedzieć?

Jak nie bać się sprzedaży i dobrze sprzedawać każdego dnia i nocy?!

Sprzedaż nie jest łatwa. Wymaga od Ciebie wiele pracy nad tym, aby robić to skutecznie. Masz wiele możliwości na naukę sprzedaży, więc nie mów, że się nie da. Na pewno stracisz na tym wiele godzin, ale opłaca się działać w tym kierunku!

Jak nie bać się sprzedaży?

Ja jeszcze mam dużo do nauki w tym obszarze, a Ty?

Zacznij od czegoś małego.

Nie musi być to sprzedaż na dużą skalę. Po prostu dawaj z siebie wszystko na początku. Nie martw się, że nie wychodzi Ci nic i masz dużo problemów i rzeczy, których jeszcze nie znasz.

Ale to normalne, że nie wiesz dużo rzeczy na początek. Z czasem uda Ci się osiągnąć więcej i więcej. Nie poddawaj się za szybko i dawaj z siebie 100%.

To ma być coś małego na początek i tyle. Nie możesz brać się za duże rzeczy, bo tego nie ogarniesz i szybko się zniechęcisz. Staraj się iść w coś, co dla Ciebie jest w danym momencie dość łatwe i tyle… Sprawdzaj sobie pomału różne rzeczy. Zobacz, co działa u Ciebie, a co u innych?

Poznaj swój lęk.

To jest najgorsze. Sam wiem po sobie, jak często jest pokonać lęk. To wymaga dużego samozaparcia, aby poznać lęki i konfrontować się z nim. Pamiętaj, że lęk nigdy nie zginie i zawsze będzie, ale musisz go pokonać i dać z siebie wszystko na początku.

Lęk to najgorsze co możesz spotkać… Ciężko jest działać z lękiem, ale warto nad sobą codziennie pracować i dawać z siebie wszystko.

Wiem, wiem, jest ciężko, ale z czasem będzie OK. Trzeba tylko działać i się nie poddawać.

Bądź optymistą.

Warto wierzyć w siebie i być optymistą i mieć dobry humor każdego dnia.

To czasem jest ciężkie, ale postaraj się dobrze poznać siebie i pracować nad sobą. Wiem po sobie, że jest ciężko i szybko się poddaję, ale na następny dzień warto zacząć od nowa i zobaczyć co przyniesie Ci kolejny dzień.

Postaraj się widzieć dobrze świat. Nie jest on taki zły, gdy pozna się odpowiednich ludzi. Sprzedaż jest dla każdego, kto chce się rozwijać.

Praktykuj sprzedaż.

To chyba jest oczywiste i warto to robić codziennie i nie tylko praktykować, ale i uczyć się tego każdego dnia. Nie ma co się rozpisywać. Musisz praktykować to, czego się nauczyłeś. Bez praktyki to nie ma sprzedaży i nie ma efektów.

Poznaj produkt/usługę i niszę.

Bez tego jest ciężko cokolwiek sprzedać. Gdy nie znasz tych rzeczy, to szkoda sprzedawać. Musisz dobrze sprzedawać i znać produkt i rynek!

To podstawa! Rozumiesz? Znajomość niszy u jej problemów jest bardzo ważna!

Baw się sprzedażą.

To także jest dobre…

Musisz poznać tajniki sprzedaży, ale i warto się nią bawić. Zobacz i testuj, co działa. Zobacz jakie nisze są i co w nich działa. Zobacz jacy ludzie kupują daną rzecz.

TESTUJ!

DZIAŁAJ!

UCZ SIĘ!

Jak jeszcze nie bać się sprzedaży?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty praktykujesz sprzedaż?

Scroll to top