Im więcej decyzji, tym lepiej! Dlaczego to tak ważne?

Im więcej decyzji podejmujesz, tym lepiej! Dlaczego? 

Bo decyzje to początek działania i tworzenia czegoś większego! Decyzja to podstawa! Decyzja o tym, że będziesz się rozwijać, mimo przeciwności, jest kluczowa! 

Im więcej decyzji, tym co? 

Podejmowanie decyzji jest bardzo ważne i trzeba się nad tym skupić. Naucz się je podejmować i szybko przejść do działania. To nie dla każdego jest łatwe, bo działanie każdego dnia i podjęcie o tym decyzji to klucz. Najpierw musisz sobie postanowić, że masz coś zrobić i potem to rób! Im więcej decyzji, tym więcej możliwości! Bo każdy dzień to kilka decyzji. Każdy tydzień to jakaś decyzje, które przybliżają Cię od sukcesu! Na pewno nie będzie Ci lekko, ale jakoś sobie poradzisz. Bo decyzja o działaniu i spełnianiu marzeń to tylko początek. Potem czekają Cię mini działania i mini decyzja, które stworzą coś wielkiego!

Dlatego podejmuj więcej decyzji i decyduj się na większe działania, aby się rozwijać! Kiedy zdecydujesz, że działasz, to dokończ sprawę. Rób wszystko, aby osiągnąć cele. Działaj. Rozwijaj swoje umiejętności oraz wiedzę. Zrób wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Jakie Ty masz do tego nastawienie? Czy podejmowanie decyzji jest dla Ciebie ważne? Czy lubisz to robić? Ja mam z tym kłopot… ciężko nie raz jest się zdecydować przy tylko możliwościach. Więc muszę nad tym pracować, a Ty? Co możesz zmienić w swoim życiu? Co możesz poprawić? Do czego dążyć każdego dnia? Zastanów się dobrze nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Co możesz zmienić w swoim życiu, aby działało Ci się jeszcze bardziej produktywnie? Czasem decyzja przyjdzie szybko… czasem będzie naprawdę ciężko, ale nie możesz się poddawać, gdy coś nie wychodzi! 

Wiele z nas się poddaje za szybko, bo podejmuje złe decyzje o działaniu. Nie można co chwilę zmieniać swoich celów! Trzeba trzymać się jednego i robić jak najwięcej, aby osiągnąć swoje cele. Może i będzie Ci ciężko, ale co poradzisz? Co możesz zmienić w swoich decyzjach, aby mieć lepsze efekty? Czy decydujesz się na codzienne działanie? Tak? To rób to! A nie kombinuj i nie wymyślaj ciągle koła na nowo. Masz działać i tyle! Nie możesz się poddawać w swoim działaniu. Musisz cisnąć każdego dnia, jak sobie obiecałeś, że będziesz się rozwijać. Nie przyjdzie Ci to zawsze łatwo, ale co poradzisz? Poddasz się? To najgorsza decyzja! 

Nie ma co się poddawać! Trzeba cisnąć każdego dnia, aby osiągnąć pierwsze sukcesy, dzięki którym nabierzesz pewności siebie. Potem idzie coraz łatwiej, bo wierzysz w swoje możliwości i nie poddajesz się za szybko. Ale to decyzja, że się nie podajesz. Widzisz, jakie to ważne, aby zacząć osiągać sukcesy? Aby mieć pierwsze wyniki, które napędzają? Nie możesz się przestać uczyć i rozwijać… ale trzeba i działać, aby weryfikować wiedzę. Nic nie przyjdzie Ci łatwo, ale co poradzisz? Nic nie przychodzi łatwo, gdy jest wartościowe. Zastanów się dobrze nad tym, co dla Ciebie ważne (to też decyzja)? W czym chcesz się wykazać? Jaki temat Cię interesuje i dlaczego akurat taki? Jakie pasje pomogą Cię osiągnąć sukces? Co chcesz zmienić w swoim życiu? 


Pamiętaj! Im więcej decyzji, tym więcej do pracy… ale i możliwości! Więc podejmij decyzję o działaniu w danej niszy i nie poddawaniu się! Co Ty sobie postanowisz? Co zmienisz w życiu innych ludzi? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Podjąłeś decyzję, aby działać i się rozwijać?

Scroll to top