Gdzie sprzedawać? Miejsca, w których warto być!

Gdzie sprzedawać, aby sprzedaż była jak największa i dawała motywację do kolejnych działań?

Zastanów się, jak promować swoją ofertę online? Co możesz zyskać, dzięki pracy nad swoimi miejscami sprzedaży? Czy masz jakieś pomysły na sprzedaż swoich produktów?

Gdzie sprzedawać swoje produkty?

Czy masz miejsce, gdzie możesz coś sprzedawać online?

Na blogu.

Gdy masz dobrego bloga i piszesz na nim sensownie, to własna sprzedaż na blogu jest bardzo ciekawa i warta uwagi. Na swoim blogu masz ogromne możliwości i masz nad większością kontrolę. Zobacz, co możesz sprzedać na swoim blogu i jakie masz możliwości. Warto poznać problemy klientów, a blog bardzo w tym pomaga, gdy budujesz społeczność wokół siebie. Co warto sprzedać i jakie rozwiązania pomogą Twoim czytelnikom. Warto promować swoje produkty na blogu swoim jak i innych. Zastanów się, jak to zrobić dobrze i zacznij to wdrażać u siebie!

Na forach.

Tu jest różnie, bo fora mają różne regulaminy i nie zawsze można podać link do produktu, ale warto spróbować. Możesz też mieć własne forum i jak masz na nim ludzi, to też warto reklamować własne produkty. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej kreatywności. To dobry sposób, ale for jest coraz mniej… 🙁

Poprzez afiliację.

Możesz stworzyć program afiliacyjny swoich produktów i dawać innym prowizję w zamian za sprzedaż. To także ciekawy pomysł na sprzedaż produktów. Zobacz, ile możliwości daje afiliacja i odpowiednia promocja własnych produktów.  Masz ogromne możliwości dzięki Internetowi i jego mocy. Może taki sposób byłby dla Twojego biznesu dobry? Może afiliacyjna sprzedaż zwiększy Twoje wyniki w sieci? Wiesz już, gdzie sprzedawać?

Na Allegro i serwisach ogłoszeniowych.

Możesz także spróbować na aukcjach i innych stronach z ogłoszeniami. To kosztuje grosze, a może ludzie kupią to, co oferujesz. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i działania w danej niszy. Zobacz, jak u Ciebie będą działały aukcje internetowe. Wszystko trzeba przetestować u siebie i dopiero potem rezygnować. Możliwości jest bardzo wiele i warto się nad każdą rzeczą zastanowić. Sprawdź, jak to działa u Ciebie? Może to dobry pomysł?

Na spotkaniach i prezentacjach.

Możesz coś sprzedać na jakiś wydarzeniach. Będąc na przykład prelegentem na różnych eventach, czy spotkaniach. Nie mówię tu o sprzedaży byle czego, ale na przykład jakiś kod rabatowy czy promocja może być dopuszczalna. Wiele dużych tak sprzedaje, ale czy to dobry sposób? Na pewno trzeba to przemyśleć!

Własna strona z kursami.

Możesz także stworzyć własną platformę do kursów tam wszystko sprzedawać. To także ciekawe miejsce do sprzedaży  swoich usług czy produktów. Możesz promować różne kursy we własnych kursach. Wspominać, że jedne pomoże w tym czy tamtym!

Zobacz, co dla Ciebie jest najlepsze i przetestuj, gdzie sprzedaż będzie najlepsza. Gdzie sprzedawać według Ciebie?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Gdzie warto sprzedawać?

Scroll to top