Dyscyplina jest ważna! Jesteś gotów na działanie?

Dyscyplina jest ważna więc się nie poddawaj!

Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy jesteś systematyczny w działaniu? Co masz do zrobienia w swoim życiu? Czy chcesz coś zmienić? Czy jesteś na tyle wytrwały, aby osiągnąć cele? 

Dlaczego dyscyplina jest ważna? 

Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Zrobisz wszystko, czy sobie odpuszczasz i potem narzekasz na to, że nie masz efektów? Wiele osób tak robi. Ja czasem też tak robię… ale nie poddaję się i próbuję być wytrwały, mimo przeciwności. Co jest dla Ciebie ważne w życiu i czy do tego dążysz każdego dnia? W wytrwałości chodzi o to, aby osiągnąć swoje cele i być dla innych liderem, czy przykładem, że można osiągnąć wiele w swoim życiu. Co Ty robisz każdego dnia? Działasz? Czy masz coś ciekawego dla swoich odbiorców?  Nie jest łatwo osiągnąć swoje cele. To wiele pracy i wyrzeczeń… to wiele do zrobienia każdego dnia! Ale czy każdy osiągnie cele? Niestety nie… wygrają Ci odważni i systematyczni w swoim działaniu! Chcesz zostać taką osobą? Co chcesz pokazać sobie? Chcesz ogarnąć swoje życie? Wiesz, co jest ważne w działaniu? Aby nie poddawać się i działać, mimo przeciwności. Czy Ty masz w sobie coś ciekawego? Masz fajną osobowość i chcesz stać się liderem? Super! Ale działasz? Czy pracujesz nad sobą każdego dnia? Czy pracujesz nad tym, aby mieć wyniki? Nie ma tak lekko, że sobie pomyślisz o sukcesie. Tutaj potrzeba dużo więcej działania! I to każdego dnia, a nie raz na tydzień! Jesteś na to przygotowany? 

Jeśli tak, to super! Jeśli nie umiesz sobie wyznaczyć czasu na rozwój, to jest mi przykro, ale mało osiągniesz… Nie ma nic za darmo. Nie licz na to, że będziesz miał tylko same sukcesy. Będzie wiele porażek na Twojej drodze. I potem trzeba się wygrzebać z tego pasma porażek i zacząć kierować się ku sukcesowi. W życiu chodzi o to, aby pracować nad sobą, być wytrwałym i każdego dnia coś zmienić w swoim życiu. Poprawić coś w swoim działaniu. Więc nie ma lekko… zastanów się, czy Ty jesteś na tyle silny, aby osiągnąć swoje cele? Czy masz tyle motywacji i zawzięcia, aby zmienić wiele w swoim życiu? Jeżeli tak ,to super! Jesteś na dobrej drodze do sukcesu. Teraz czeka Cię tylko jeszcze więcej systematyczności, by osiągnąć swoje cele! 

Im dalej, tym więcej pracy nad sobą i nad tym, aby mieć coraz lepsze efekty swoich działań. Masz na siebie jakiś pomysł i wiesz, co chcesz osiągnąć? Jak widzisz! Dyscyplina jest ważna i trzeba nad nią pracować! Co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje marzenia i jak będziesz do tego dążyć? Czy poddasz się i szybko się zawiniesz? Robi tak większość! Obyś Ty tak nie postąpił… Zrób wszystko, by ogarnąć siebie i to, aby działać wytrwale każdego dnia! Więc do pracy! Do dzieła! Na co czekasz? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top