Czy wszystko da się zaplanować?

Czy wszystko da się zaplanować? Niestety nie…

Jak u Ciebie z tym planowaniem? Czy według Ciebie da się wszystko zaplanować? Wiele rzeczy można, ale nie wszystko! Co Ty robisz, aby mieć wyniki? Czy da się zaplanować każdą minutę dnia czy tygodnia? 

Więc tak: czy da się wszystko zaplanować? 

Jak u Ciebie z tym planowaniem? Często jest tak, że chcemy zaplanować każdą minutę… i potem robi się gdzieś opóźnienie i co? Masz działać dłużej, gdy doba ma 24 godziny? Niestety należy ogarnąć tak swój czas i swoje planowanie, aby mieć czas na wszystko… i na pracę i nad odpoczynek. Więc trzeba też sobie zaplanować to, że coś może pójść nie tak? Według mnie tak i jest to zdrowie podejście. Więc może wypróbuj to u siebie? Zrób mniejszy plan i ewentualnie dodaj coś, gdy znajdziesz czas na inne działania wieczorem na przykład. Jak będziesz mieć więcej czasu, to możesz sobie po pracy jeszcze coś porobić. Jak zostanie Ci czas, to czemu nie? Może takie podejście jest zdrowsze, niż planowane wszystkiego co do minuty? Zobacz, czy to zadziała u Ciebie? U mnie to działa lepiej, niż zbytnie naciskanie na siebie i na to, aby robić coś ponad siły każdego dnia. To nie jest zdrowe podejście. Nie musisz działać ponad siły! Oczywiście, czasem trzeba, ale nie codziennie! Więc zastanów się, czy takie planowanie nie jest dla Ciebie lepsze? 

Co masz takiego do przekazania swoim odbiorcom? Jakim możesz stać się liderem i jakie podejście pokazać? Wiele osób mówi, aby pracować po kilkanaście godzin dziennie. Ale czy taka praca jest skuteczna? Czy zmęczenie i praca pod koniec dnia jest efektywna? Taka praca gdy nie ma się siły nie ma chyba sensu. Lepiej zadziałać z większą motywacją! Ale jakie Ty masz podejście? Lubisz taką pracą ponad siły? Czy planujesz sobie za dużo i potem masz opóźnienia? Zastanów się, jak Ty robisz? Czy jest to dobre podejście? Według mnie tak! Więc zastanów się nad tym, jak Ty chcesz zmienić swoje życie? Jak chcesz osiągać swoje sukcesy, dzięki pracy nad swoim planem? Czy będziesz teraz planować lepiej? Ogarniesz lepiej swój dzień? Będziesz działał z mniejszym naciskiem, ale wydajniej? Zastanawiałeś się nad tym, co zrobisz, aby osiągnąć swoje pierwsze wyniki online? Czy dobry plan to klucz? Tak! Ale ten plan ma być dopasowany do Twojego dnia! Ma być dobrze ogarnięty, aby mieć wyniki, a nie martwić się, że to czy tamto nie zostało zrobione. To według mnie jest zdrowe i potem nie masz na głowie wiele spraw. 

Jak będzie u Ciebie? Zaczniesz planować lepiej? Czy dalej będziesz pracował ponad siły? Wypróbuj, czy Ty będziesz działał lepiej przy mniejszym planie? Zobacz! To nie zaszkodzi! Może Ci tylko pomóc! Więc nie poddawaj się i zacznij działać lepiej? Z większą siłą i motywacją! Zrób wszystko, by mieć wyniki online. Masz na pewno wiele pracy, więc nie zajmuje Ci więcej czasu. Pracuj! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top