Doceniaj to, co masz… Wybierz rozwój, a nie byle jakość!

Doceniaj to, co masz… Nie ważne czy to darmowe, czy płatne rozwiązania.

Masz wiele wiedzy w Internecie, czy to płatna, czy darmowa… trzeba każdą wiedzę szanować! Jakie Ty masz nastawienie do wiedzy, którą się otaczasz?

Doceniaj to, co masz od innych!

Doceniaj to co dostajesz od innych. Nie jest to proste, ale warto podziękować innym za to co Ci dają. Wiele osób tworzy bardzo dobre treści i nie marnuj tego, że nie wykorzystujesz danej wiedzy. Każda wiedza jest dobra, a jak coś słyszysz kilka razy, to znaczy, że jest to ważne. Każdy dzień jest wyjątkowy, bo każdy dzień jest na swój sposób wartościowy.

Nie popełniaj tego błędu, że nie działasz z tą wiedzą. Każda wiedza jest dobra! Ta darmowa jak i płatna! Może płatne treści są bardziej opakowane, ale ta darmowa też jest bardzo dobra. Trzeba tylko dobrze poszukać i pokazać sobie, że Internet ma wiele ciekawy treści. To nie tylko śmieszki heheszki, ale i dobre treści, które nas rozwijają. Nie jest lekko znaleźć ciekawe osoby w Internecie. To bardzo mała nisza, ale są ludzie, którzy chcą się rozwijać i dawać ludziom wartość.

Nie wiem, czemu dobre treści nie są doceniane. Ludzie wolą głupoty i byle co, zamiast tego, co może ich rozwinąć. To jest trochę smutne dla mnie. Bo człowiek się stara przekazać ciekawą wiedzę, a ma z tego gówno… Trudno, ale gdy chcesz się rozwijać, to musisz szukać ciekawych osobowości w Internecie. Nie jest to łatwe w dzisiejszych czasach, gdzie ludzie szukają tylko głupot i śmiesznych filmików. Nie mówię, że jest to złe, bo każdy chce się czasem pośmiać, ale żeby zamiast rozwoju wybrać śmieszki heheszki? Taką drogę bez celu? Bez planu i kierunku działania? No ludzie, w jakim my świecie żyjemy? Smutne to…

Dlatego jest tak mało ludzi sukcesu, bo ludzie wybierają łatwiejszą drogę. Byle do weekendu, byle do świąt, byle do nowego roku i tak w kółko. Takim zachowaniem nic w swoim życiu nie zmienisz i nie będzie efektów. A ciężka praca nie jest dziś modna, to się nie rozwijamy i nie mamy celów w życiu. Jaką Ty drogę wybierasz? Co jest dla Ciebie ważne? Co chcesz osiągnąć i jakie masz ambicje?

Doceniaj to, co masz, ale nie przestawaj się rozwijać. Doceniaj to, że wybierasz rozwój zamiast byle jakości. Co wybierasz? To już Twoja decyzja i Twoja wytrwałość Ci powie.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ty co wybierasz?

Scroll to top