Dobra nisza to klucz! Co zrobić, aby działać w niej skutecznie?

Dobra nisza to klucz, więc zacznij rozwijać się w sieci poprzez odpowiednie działania.

Wybór niszy jest ważny! Zwłaszcza na początku! Bez dobrej niszy, nie ogarniesz co jest ważne w działaniu w Internecie. Wybierz nisze mądrze do swoich możliwości i czasu! 

Pamiętaj, że dobra nisza to klucz! 

Jaką niszę Ty wybierasz na początku? Co masz do zmiany online? 

Dobra nisza to klucz. 

Warto znaleźć na początku dobrą niszę, która będzie Cię napędzała do działania. To na pewno nie jest łatwe, gdy zaczynasz, bo trzeba wybrać coś odpowiedniego dla Ciebie. Zastanów się, w jakiej niszy chcesz działać i co jest dla Ciebie ważne w danym temacie? Na pewno nie jest to szybkie, gdy nie masz żadnych pasji czy głębszych zainteresowań, ale na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zastanów się, w jakim temacie chciałbyś działać i co zmienić w swoim życiu? Pomyśl o tym, jaka nisza byłaby dla Ciebie odpowiednia i w czym czujesz się komfortowo? Nie będzie to łatwe na początku, ale trzeba zrobić jak najwięcej, aby osiągnąć swoje cele. Może dobra nisza nie zawsze będzie tą pierwszą, ale trzeba szukać do skutku! Jak Ty sobie poradzisz z szukaniem odpowiedniej niszy? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje pierwsze cele? Zastanów się dobrze nad tym, co dla Ciebie jest ważne w i zacznij się w tym realizować. 

Ważna jest cena. 

Praca nad ceną też jest ciekawym etapem w niszy. Bo o cenie można długo rozmawiać i nic z tego nie wywnioskować, bo każdy ma inne doświadczenia. Ale najlepszą poradą co do tego jest testowanie jej i sprawdzanie, co dla Twojej niszy jest odpowiednie. Zacznij od sprawdzenia i zapytania potencjalnych klientów, ile byliby w stanie zapłacić za rozwiązanie problemów. I zobacz jaki masz zakres cen. Potem zrób coś pośredniego i zacznij sprawdzać swoją sprzedaż. Ważne jest też obserwowanie niszy i konkurencji. Ważne jest sprawdzenie, czego oczekuje Twoja nisza? Czy małych cen czy czegoś droższego? Następnie trzeba sprawdzić, co jest dla Ciebie satysfakcjonujące. I zacznij testować kilka cen i sprawdzaj sprzedaż. To tak w skrócie, ale może kiedyś opiszę to szerzej. 

Daj sobie chwilę na naukę nowych rzeczy.

Nic nie przyjdzie samo, więc ciągle trzeba się uczyć i rozwijać swoje umiejętności. Na pewno czeka Cię wiele pracy nad wieloma aspektami Twojej działalności. Musisz się rozwinąć w paru rzeczach, jeśli chcesz być dobry w danym temacie. Na pewno zajmie to sporo czasu, ale nie można się poddawać w tych czasach. Wszystko jest do zrobienia, ale trzeba praktykować wiedzę i budować doświadczenie. Może i nie będzie to łatwe i przyjemne, ale chodzi o to, aby się rozwijać. Aby robić wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Jakich rzeczy chcesz się nauczyć? Co spowoduje, że wejdziesz na wyższy poziom ze swoim marketingiem czy sprzedażą? Co zrobisz, aby być coraz lepszy w swojej niszy? To są trudne pytania i ciężko na nie odpowiedzieć, ale trzeba każdego dnia sobie je zadawać i zacząć działać w kierunku Twojej odpowiedzi! 

W jakiej Ty niszy chcesz działać? Co chcesz zmienić w życiu innych ludzi i czym się wykazać? Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i zacznij się w tym realizować. Na pewno czeka Cię sporo pracy, ale nie możesz przestać działać. Tylko poprzez odpowiednie działania, znajdziesz sens w swoim życiu. Znajdziesz pasję i marzenia, które zaprowadzą Cię na wyższy szczebel swojej kariery w Internecie. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W jakiej niszy Ty działasz?

Scroll to top