Dlaczego mieć wideo? Dlaczego warto nagrywać filmy?

Dlaczego mieć wideo i tworzyć wideo dla swoich klientów czy czytelników bloga?

Dlaczego warto tworzyć ciekawe filmy? Co zrobić, aby osiągnąć swoje pierwsze rezultaty, dzięki nagrywaniu? Nie każdy nadaje się do nagrać, ale możesz się w tym wypróbować! Masz na pewno wiele możliwości, dzięki nagrywaniu!

Dlaczego mieć wideo? Czy warto nagrywać?

Zastanówmy się nad tym razem! Co Ty byś dodał do moich przemyśleń?

Aby opowiadać historie.

Łatwo jest opowiedzieć historię poprzez wideo, niż na przykład w tekście. W wideo jest się łatwiej wypowiedzieć i pokazać ciekawą historię. Nie jest to jednak takie proste jakby się wydawało, bo trzeba się za siebie zabrać i nagrać to wideo w dobrej jakości dźwięku i wideo.

Musisz dobrze się wypowiadać i mówić ciekawie. Powinieneś dobrze przemyśleć to, co chcesz powiedzieć. Nie popełniaj błędów i się nie motaj, ale mów naturalnie i z sensem. Dawaj z siebie wszystko w wideo! Zobacz czy wideo jest dla Ciebie! Lubisz opowiadać historie? To zacznij się w tym rozwijać! Zacznij dzielić się informacjami ze swoimi oglądającymi. Zacznij dawać przykłady na podstawie historii!

To łatwe treści do konsumpcji.

Wideo jest lepszą formą od tekstu, ale warto robić to i to według mnie. Jedni wolą czytać, a inni słuchać. Ja wolę czytać, ale rozumiem ludzi, którzy wolą słuchać czy oglądać. Rób wszystko to, co daje wartość Twoim klientom czy czytelnikom. Testuj ciągle różne rzeczy i każdego dnia coś poprawiaj. Bez testów nie wiesz co działa, a co nie! Zobacz czy u Ciebie wideo się sprawdzi. Musisz wszystko przetestować. Sprawdzać, czego oczekują Twoi klienci!

Aby budować markę.

Wideo to ciekawy sposób na budowę marki! Ja lubię, gdy ktoś ciekawie opowiada o swoim biznesie! Super słucha się ciekawych historii i przemyśleń. To bardzo dobry sposób na budowę marki i dawanie klientom wartości w postaci wideo. Warto się pokazać i dawać z siebie wszystko. Zobacz ile wideo ma możliwości i jakie korzyści Ci daje. Zobacz czy będzie to dobrze działać u Ciebie. Jak Ty zbudujesz markę poprzez wideo? Jakie treści będziesz dawać? Jak wyróżnisz się od konkurencji?

Aby budować zaufanie i społeczność.

To jest dobry sposób na budowę zaufanie, bo klienci Cię widzą i mają pogląd na to kim jesteś i jakie masz wartości w procesie budowaniu zaufania. Każdy biznes ma innego właściciela i dzięki temu się wyróżnia. Wyróżnij się dodatkowo poprzez wideo. Jak to zrobisz? Masz na to plan? Zrób wszystko, aby zbudować solidne podstawy swojej marki!

Łatwiej jest budować zasięg.

Jeśli nagrasz coś dobrego to na pewno uda Ci się w końcu nagrać coś wirusowego i wideo popłynie szerokim strumieniem! Postaraj się przy każdym wideo – to może ten wirusowy! Postaraj się, aby każde wideo było bardzo wartościowe. Jakie treści będą dobre dla Twoich klientów?

Dlaczego mieć wideo według Ciebie? Co powoduje, że wideo staje się coraz bardziej popularne? Zastanów się, jak możesz użyć wideo w swoim biznesie.

1 Comment

  1. Marketer Internetowy31 lipca 2020

    Jakie Ty chcesz tworzyć wideo?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top