Czym jest przewaga konkurencyjna?

Czym jest przewaga konkurencyjna? Zastanów się!

Co jest ważne w działaniu w każdej niszy? Trzeba się czymś wyróżnić! Ale czym? Na pewno jest kilka sposobów na to, ale wszystko w swoim czasie! Co masz do zaproponowania innym? 

Czym jest przewaga konkurencyjna?

Jaką wartość Ty możesz dostarczyć niszy? Co masz do zaproponowania i jak to wykorzystasz w swoim marketingu i sprzedaży? Czy jest ciężko działać online, gdy nie ma się przewagi? Na pewno, ale nie ma co się poddawać! Czy widzisz w swojej marce coś wyróżniającego? Co takiego sprawi, że wybiorą Ciebie, a nie konkurencję? Na pewno czeka Cię wiele pracy na starcie, ale jak ogarniesz potrzeby niszy, przeanalizujesz je i wykorzystasz, to na pewno osiągniesz cel! Ale trzeba to zrobić, a nie czekać na to, że coś samo się zmieni. Na sukces trzeba sobie zapracować! Więc na co czekasz?

Jak możesz mieć lepsze wyniki online poprzez szukanie przewagi? Na pewno trzeba budować społeczność wokół marki danego tematu. A nie każdy ma pomysł na siebie! Więc nie dla każdego jest to łatwe! Jeden zrobi to szybko, a drugi będzie miał z tym problemy. Wszystko zależy też od tego, jaki masz czas na działanie i budżet. Wiele rzeczy można zrobić samemu na początku, więc potrzebujesz na to czasu. Ale nie każdy ma czas… wtedy potrzebujesz pieniędzy. Jesteś na to przygotowany? Wiesz, co masz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Ogarniesz dany temat szybko? 

Jakie chcesz mieć wzrost w swoim biznesie? Czy chcesz się czymś wykazać na tle konkurencji? Każdy chce! Ale mało komu chce się działać i rozwijać… więc nie ma tak lekko, jak wiele osób mówi. To, że masz kilka wpisów na blogu i postawiony sklep, to nie wszystko. Trzeba umieć te treści wypromować! I wtedy przewaga konkurencyjna Ci pomaga! Masz coś ciekawego dla swoich odbiorców? Coś, co Cię wyróżni? Jakie produkty? Jakie usługi? 

Pamiętaj o tym, że konkurencja nie śpi! I musisz ciągle coś ulepszać w swojej marce! Inni też obserwują Twoje działanie i mogą Cię kopiować. Ty nie kopiuj, tylko sprawdzaj, co u Ciebie może zadziałać. Testuj wiele rzeczy! Analizuj swoje działania i samemu wpadaj na nowe pomysły. Na pewno nie jest to łatwe i przyjemne, jak widzi się tylko sukcesy w głowie, ale to konieczne, aby osiągnąć cele. Musisz samemu być innowacyjnym i wyróżniającym. Bo samo działanie nie jest takie proste! Ludzie mówią, że jest łatwo i przyjemnie w Internecie… wcale nie! Jesteś gotowy na działanie każdego dnia? Na robienie rzeczy mniej przyjemnych niż zarabianie

Jaką wartość widzą Twoi klienci? Jaką wartość Ty dostarczasz? Zastanów się dobrze nad tym i zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Początki będą wymagające, ale się nie poddawaj! Jaką przewagę Ty stworzysz? Jak chcesz być coraz lepszy w tym, co robisz? Zastanawiałeś się nad swoją przewagą? Jaką masz Ty, a jaką ma Twoja konkurencja?Czy masz ciekawe pomysły do wdrożenia? Co masz do przedstawiania swoim odbiorcom i czy to jest wartościowe? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top