Czym jest odpowiednia nisza? Co warto wiedzieć na początku?

Co jest odpowiednia nisza? Nad czym skupiać uwagę, wchodząc na daną niszę? 

Działanie w niszy nie jest łatwe. Masz wiele do zrobienia, aby osiągnąć sukces w danym temacie. Co zrobić, aby znaleźć tę idealną niszę? Co musisz zmienić w swoim działaniu, aby wybrać odpowiednią niszę? 

Dlaczego odpowiednia nisza jest taka ważna? 

Bo od dobrej niszy zależy to, ile masz wyników w późniejszym czasie! 

Dobra nisza i temat to podstawa.

Bez wybrania dobrej niszy, w której czujesz się dobrze jest bardzo ważna. Zwłaszcza na początku, aby osiągnąć swoje pierwsze cele. Według mnie na początek warto wybrać temat, który Cię interesuje. Bo będzie Ci łatwiej działać w takiej niszy i nabierzesz w niej doświadczenia. To na początku jest bardzo ważne. Potem możesz sobie działać w takiej niszy, w jakiej chcesz. Nie będzie łatwo na początku, nawet w łatwej niszy, bo trzeba nabrać praktyki i doświadczenia w tym, jak zarobić na danym temacie. A początki są naprawdę ciężkie. Nie można się za bardzo poddawać na początku, gdy coś nie będzie wychodzić. Trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje cele. A początki są zawsze trudne i wymagające dużo pracy. Nie poddawaj się za szybko, tylko działaj każdego dnia, aby osiągnąć swoje pierwsze cele. Dobry temat na początek to podstawa! Trzeba tylko działać codziennie i nie poddawać się, mimo przeciwności. Jak Ty traktujesz działanie w swojej pierwszej niszy? Czy działasz pomału, czy na całego? Co sprawia, że wybrałeś dany temat? Czego najbardziej się obawiasz, działając w swojej niszy? Jakie masz problemy i wyzwania i co sprawia Ci radość, a co kłopot? Na pewno czeka Cię wiele do nauki i zrobienia, więc wybierz odpowiednią niszę. 

Odpowiednie treści. 

To też bardzo ważne, aby pisać ciekawe treści. Nie można się za szybko poddawać, tylko trzeba pisać i nagrywać i tworzyć i robić wszystko, aby osiągać swoje cele! A dobre treści to zawsze była podstawa. Trzeba dawać dużo wartości i pomagać ludziom przejść z punktu A do B. Nie jest łatwo stworzyć coś wartościowego. Ludzie są coraz bardziej wymagający i wymagają, abyś dawał dużo i za darmo. Ale wszystkiego za darmo dać nie możesz… trzeba coś mieć dla klientów. Więc dawaj ciekawą wiedzę. Mów co zrobić… a jak to zrobić, to już zachowaj dla klientów. Tak to działa. Nie możesz dawać wszystkiego za darmo. Bo dasz palec, a ludzie wyrwą Ci całą rękę. Nie ma tak łatwo w działaniu w każdej niszy. Trzeba dużo dawać, ale nie można się poddawać w dostarczaniu treści. Pokaż, że masz coś ciekawego do przedstawiania. Pokaż, że znasz się na rzeczy… i że możesz pomóc danej grupie odbiorców w ich problemach. 

Promocja i budowa ruchu.

Warto promować swoje usługi produkty. Warto promować swojego bloga czy miejsce, gdzie udostępniasz treści. Ktoś musi się dowiedzieć o Twoim blogu czy profilach społecznościowych. Nikt się nie domyśli i nie powie: a to ja wejdę dziś na stronę X. Trzeba sobie przypominać o sobie. Trzeba korzystać z metod promocji, aby osiągnąć swój cel, czyli pokazanie swojej wartości w Internecie. Nie będzie łatwo budować ruch. Dzisiaj jest bardzo ciężko wypromować treści, bo jest dużo konkurencji. Ale nie można się poddawać! Trzeba rozruszać swoje szare komórki i myśleć o tym, jak wypromujesz swoje treści. Czy, dla Ciebie jest odpowiednia nisza? Napisz! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jaką Ty niszę wybrałeś?

Scroll to top