Czym jest odpowiednia nisza? Co warto wiedzieć na początku?

Co jest odpowiednia nisza? Nad czym skupiać uwagę, wchodząc na daną niszę? 

Działanie w niszy nie jest łatwe. Masz wiele do zrobienia, aby osiągnąć sukces w danym temacie. Co zrobić, aby znaleźć tę idealną niszę? Co musisz zmienić w swoim działaniu, aby wybrać odpowiednią niszę? 

Dlaczego odpowiednia nisza jest taka ważna? 

Bo od dobrej niszy zależy to, ile masz wyników w późniejszym czasie! 

Dobra nisza i temat to podstawa.

Bez wybrania dobrej niszy, w której czujesz się dobrze jest bardzo ważna. Zwłaszcza na początku, aby osiągnąć swoje pierwsze cele. Według mnie na początek warto wybrać temat, który Cię interesuje. Bo będzie Ci łatwiej działać w takiej niszy i nabierzesz w niej doświadczenia. To na początku jest bardzo ważne. Potem możesz sobie działać w takiej niszy, w jakiej chcesz. Nie będzie łatwo na początku, nawet w łatwej niszy, bo trzeba nabrać praktyki i doświadczenia w tym, jak zarobić na danym temacie. A początki są naprawdę ciężkie. Nie można się za bardzo poddawać na początku, gdy coś nie będzie wychodzić. Trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje cele. A początki są zawsze trudne i wymagające dużo pracy. Nie poddawaj się za szybko, tylko działaj każdego dnia, aby osiągnąć swoje pierwsze cele. Dobry temat na początek to podstawa! Trzeba tylko działać codziennie i nie poddawać się, mimo przeciwności. Jak Ty traktujesz działanie w swojej pierwszej niszy? Czy działasz pomału, czy na całego? Co sprawia, że wybrałeś dany temat? Czego najbardziej się obawiasz, działając w swojej niszy? Jakie masz problemy i wyzwania i co sprawia Ci radość, a co kłopot? Na pewno czeka Cię wiele do nauki i zrobienia, więc wybierz odpowiednią niszę. 

Odpowiednie treści. 

To też bardzo ważne, aby pisać ciekawe treści. Nie można się za szybko poddawać, tylko trzeba pisać i nagrywać i tworzyć i robić wszystko, aby osiągać swoje cele! A dobre treści to zawsze była podstawa. Trzeba dawać dużo wartości i pomagać ludziom przejść z punktu A do B. Nie jest łatwo stworzyć coś wartościowego. Ludzie są coraz bardziej wymagający i wymagają, abyś dawał dużo i za darmo. Ale wszystkiego za darmo dać nie możesz… trzeba coś mieć dla klientów. Więc dawaj ciekawą wiedzę. Mów co zrobić… a jak to zrobić, to już zachowaj dla klientów. Tak to działa. Nie możesz dawać wszystkiego za darmo. Bo dasz palec, a ludzie wyrwą Ci całą rękę. Nie ma tak łatwo w działaniu w każdej niszy. Trzeba dużo dawać, ale nie można się poddawać w dostarczaniu treści. Pokaż, że masz coś ciekawego do przedstawiania. Pokaż, że znasz się na rzeczy… i że możesz pomóc danej grupie odbiorców w ich problemach. 

Promocja i budowa ruchu.

Warto promować swoje usługi produkty. Warto promować swojego bloga czy miejsce, gdzie udostępniasz treści. Ktoś musi się dowiedzieć o Twoim blogu czy profilach społecznościowych. Nikt się nie domyśli i nie powie: a to ja wejdę dziś na stronę X. Trzeba sobie przypominać o sobie. Trzeba korzystać z metod promocji, aby osiągnąć swój cel, czyli pokazanie swojej wartości w Internecie. Nie będzie łatwo budować ruch. Dzisiaj jest bardzo ciężko wypromować treści, bo jest dużo konkurencji. Ale nie można się poddawać! Trzeba rozruszać swoje szare komórki i myśleć o tym, jak wypromujesz swoje treści. Czy, dla Ciebie jest odpowiednia nisza? Napisz! 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy25 sierpnia 2021

    Jaką Ty niszę wybrałeś?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top