Czemu popełniamy błędy? Ciężko się do nich przyznać, co nie?

Czemu popełniamy błędy? I dlaczego się ich tak boimy? 

Co zrobić, aby mieć wyniki? Czy działasz każdego dnia? Co robisz, aby osiągnąć sukcesy w swojej niszy? 

Zastanawiasz się, czemu popełniamy błędy? 

Wiele osób panicznie boi się popełniać błędy. Ja też byłem w tej grupie osób. Ale błędów nie popełnia ten, co nic nie robi! Czy jest to takie trudne do zrozumienia? Co Ty robisz, że masz błędy? Działasz! Rozwijasz się i dajesz z siebie wszystko. Wtedy popełnia się błędy! I tego się tak boisz? Tego się tak obawiasz? Nie ma czego! Ciesz się ze swoich błędów. Ciesz się z tego, że masz wiele do zrobienia w swoim życiu i że masz wiele sukcesów i porażek przed sobą. Zastanów się nad tym, ile Ty masz w sobie możliwości? Ile możesz zmienić w swoim życiu dzięki pracy i popełnianiu błędów! Z każdego błędu wyciągasz wniosek i masz nowe przed sobą!

Czemu popełniamy błędy w życiu? Czemu? Bo takie są koleje życia i nie zawsze będzie pięknie. Przyjdą naprawdę gorsze dni i nie będzie Ci się chciało pracować i rozwijać. Będziesz miał gdzieś swoją przyszłość, bo coś Ci nie wychodzi. Będzie kolejna porażka i załamiesz się na chwile… i tak będzie nie raz, ale sztuką jest pozbierać się z tego i zacząć znowu działać. Zacząć znowu poszerzać swoje horyzonty. I nie będzie to zawsze łatwe, bo sukcesy nie są łatwe do zdobycia. Więcej będzie porażek! A kluczem jest to, jak Ty sobie z tym poradzisz.

Jak zmienisz swoje życie, gdy się czegoś nauczysz? 

Zastanów się teraz nad swoim życiem. Czego się już nauczyłeś, a ile musisz jeszcze zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Ile czeka Cię pracy nad sobą? Ile pracy nad swoją działalnością internetową? Co chcesz osiągnąć w Internecie? Bo co? Myślisz, że będzie Ci łatwiej!? Wcale nie! W Internecie może jest mniejszy próg wejścia, ale jest też trudno osiągnąć swoje cele. Nie myśl, że w sieci będzie Ci dużo łatwiej! I będą porażki i będzie się źle działało i nie będzie efektów. I przyjdą gorsze chwile, gdy nie będzie się chciało działać i rzuci się to wszystko. Więc nie licz na to, że wszystko zawsze będzie do przodu i dobrze! 

Czemu popełniamy błędy, typu „brak działania”? Bo nie widzimy efektów! Nie widzimy szybkich rezultatów. I ciężko jest przyznać się do błędu… naprawdę ciężko. Więc robimy ciągle to samo, licząc na lepsze efekty. Trzeba zmieniać swoje działania, gdy coś nie działa. Sprawdzać i testować to, co się robi każdego dnia. Analizować swoje działania i rozwijać mimo przeciwności losu. Więc zacznij akceptować swoje błędy i rozwijaj się mimo przeszkód. Nie ma nic lepszego niż mieć wyniki i sukcesy na swoim koncie. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i jak Ty chcesz się rozwijać? Co jest dla Ciebie ważne w Internecie? 

Zastanów się nad tym, czy jesteś gotowy na działanie i na osiąganie swoich celów? Robisz wszystko, aby osiągnąć swoje cele? Czy przyznajesz się do błędu? Czy czekasz, że samo się zrobi? Działaj! Popełniaj błędy! Rób wszystko, aby rozwijać się mimo problemów i porażek. Masz czas na przeczytaniu tego artykułu? 

Napisz w komentarzu, jaki błąd Ty popełniasz lub popełniłeś, który blokował Cię przed sukcesem? 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakich Ty błędów nie lubisz popełniać i dlaczego?

Scroll to top