Co zrobisz ze swoją wiedzą?

Co zrobisz ze swoją wiedzą? Czy lubisz się rozwijać? 

Wiele osób myśli, że jak skończy etap nauk iw szkole na uczelni to potem nie trzeba się już uczyć. A jest dokładnie odwrotnie! Po szkolnych czasach szkolnych przychodzi życie i trzeba uczyć się przetrwać w społeczeństwie. 

Co zrobisz ze swoją wiedzą? 

Czy robisz wszystko, by każdy dzień Cię czegoś uczył? Powinieneś tak robić, ale czy robisz? Podsumowujesz sobie dzień i to, co możesz poprawić w swoim działaniu? Warto to robić, więc na co czekasz? Że samo się zrobi? Że nie musisz działać i nie musisz się rozwijać? A co z nauką nowych rzeczy? Co z nauka nowych umiejętności? Myślisz, że wiesz wszystko? Niestety nie ma takiej osoby, co umie wszystko! i Ty na pewno się do takich ludzi zaliczasz! Codziennie można nauczyć się nowych rzeczy… codziennie można zdobyć nowe umiejętności. Zastanów się nad tym, co zrobisz ze swoją wiedzą? Czy będziesz ją praktykował czy jesteś takim chomikiem co zbiera wiedzę i ciągle się uczy? Ja sam zaliczam się do tych, co tylko gromadzą wiedzę, ale staram się to pokonać. Na pewno trzeba uczyć się nowości, ale jeszcze więcej uczy się poprzez praktykę. Warto więc mieć bloga i go rozwijać. Warto mieć profile w mediach społecznościowych. Dziel się tam wiedzą i sprawdzaj, co czytają najchętniej? 

Może potem zrób z tego produkt? Może ebook lub mały audiobook z ciekawą wiedzą i poradami? Może większe szkolenie czy kurs, jeśli jesteś na tym poziomie! Masz wiele możliwości na zmianę wiedzy w praktykę! Zastanów się, jak Ty możesz się rozwijać online? Czy wolisz dalej tylko zbierać wiedzę? Zastanów się po pewnym czasie działania w danej niszy, co możesz stworzyć dla swojej grupy odbiorczej? Co możesz zyskać? Wiele! Bo budowa produktów bardzo rozwija i pomaga w tym, aby zdobywać tylko praktykę! Zastanów się, czy takie działanie jest dla Ciebie? Czy wolisz dalej czytać kolejną książkę? I potem co? Kolejna? I co potem? Zawód, że nie ma efektów? 

Pomyśl nad tym, jaką wiedzę możesz spieniężyć? Ile możesz zyskać, dzięki pracy nad swoją ofertą? Bardzo dużo, bo po sprzedaży pierwszych kursów czy ebooków, możesz zyskać nowe doświadczenie i stworzyć nowy produkt! To jest dopiero budujące! To dopiero daje kopa do działania! Czy to jest dla Ciebie? Czy chcesz mieć coraz lepsza wiedzę? Chcesz budować doświadczenie? Super! Teraz zabierz się za działanie! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top