Co sprawia Ci radość? Czy robisz, to co Cię rozwija?

Co sprawia Ci radość w życiu? Na pewno są takie rzeczy, które lubisz robić! 

Nie ma lekko w życiu, ale osoby, które działają w swoich pasjach, na pewno czerpią z tego szczęście! Posiadanie w życiu pasji jest bardzo ważne! Jak Ty wykorzystujesz swoją wiedzę w praktyce? Lubisz się uczyć i rozwijać umiejętności? 

Co sprawia Ci radość? 

Większość z nas nie robi tego, co sprawi radość… i to jest przykre w tych czasach. Nie ma co się poddawać, ale często jest naprawdę ciężko zmienić pracę czy swoje warunki zawodowe. I doskonale to rozumiem! Ale może zamiast TV po pracy, to zacznij robić coś w kierunku swoich pasji i zainteresowań? Może tak na początku szukaj szczęścia? Może to gra na gitarze albo rozwój w danej niszy… Jest wiele możliwości w tych czasach, ale trzeba chcieć! Trzeba szukać motywacji i przestać narzekań. Trzeba zmienić myślenie i nastawienie. Masz naprawdę wiele możliwości, więc nie poddawaj się za szybko! Możesz osiągnąć dużo, nawet będąc na etacie, ale musisz działać! A nie liczyć na to, że coś samo się zmieni! Na co Ty liczysz? Co sprawia, że jedni działają, a drudzy narzekają? To kwestia nastawienia! Kwestia zmiany myślenia i zaczęcia działania! A że jest ciężko, to zawsze tak będzie. Zawsze będą wyzwania i nowe przeszkody do pokonania! Jakie Ty masz nastawienie? Co chcesz zmienić w swoim życiu, dzięki pracy nad pasjami i nad tym, co daje Ci radość? 

Nie ma lekko w życiu i albo narzekasz, albo działasz i zmieniasz swoje życie! I nie mów, że się nie da, bo się da, ale trzeba dobrze zarządzać sobą w czasie. Każdą wolną chwilę zamienić na działanie i rozwój, czytanie książek i dawanie sobie wyzwań. Każdy ma inną sytuację, wiem… ale zawsze może być lepiej, tylko trzeba działać z planem. Więc na co Ty liczysz? Co chcesz zmienić w swoim życiu w najbliższym czasie? Zastanów się nad tym dobrze i nie poddawaj się! Masz pomysł na siebie? Na rozwój swoich możliwości? Pamiętaj, że masz dzisiaj Internet i możesz nauczyć się wszystkiego!

Więc korzystaj z Internetu i jego możliwości! Na pewno będzie to ciężkie wyzwanie, bo dzisiaj wiele rzeczy nas rozprasza. Nie wiem, na co Ty czekasz? Co chcesz zmienić w swoim działaniu, aby mieć lepsze życie? Czy dążysz do swoich celów, czy tylko widać wymówki na Twojej drodze? Zastanów się dobrze nad swoim życiem. Czy robisz dużo, czy tylko słychać wymówki? Ale pamiętaj, że samo działanie to nic bez planu i celu przed sobą. Bo praca nad tym, jak działasz, jest równie ważne. Musisz być produktywny i mądrze pracować! Więc czeka Cię sporo pracy… sporo wyzwań i kombinowanie jak tu działać lepiej. Możesz być dobry w wielu rzeczach, ale nie można się poddawać zbyt szybko, co robi większość. A to i tak mała grupa, bo wiele z nas poddaje się na samym początku… Ty się nie poddasz, co nie? Jaki masz pomysł na siebie i w czym chcesz być naprawdę dobry? Ile poświęcasz czasu na rozwój siebie i co chcesz zmienić w swoim życiu, dzięki rozwojowi swoich pasji i zainteresowań? Co sprawia Ci radość?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym Ty chcesz być dobry? Co sprawia Ci radość?

Scroll to top