Co pomaga w byciu wytrwałym? Co według mnie jest ważne?

Co pomaga w byciu wytrwałym w swoim działaniu? 

Na co warto skupić uwagę? Czy wytrwałość jest ważna? Według mnie bardzo! Trzeba zrobić wszystko, by osiągnąć swoje cele i nie poddawać się w działaniu! 

Co pomaga w byciu wytrwałym? 

Na pewno warto być systematycznym i wytrwałym. Robić wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Ale nie każdemu się to udaje. Nie każdy wie, co ma robić, aby osiągnąć swoje cele. Bo albo jest leniwy, albo nie wie czegoś o sobie, albo po prostu nie umie być wytrwały! Ale wszystkiego można się nauczyć. Nawet wytrwałości. Ale jak to zrobisz? Na pewno warto mieć codzienny plan. Warto mieć długoterminowe cele i przede wszystkim działać codziennie, a nie tylko wtedy, gdy Ci się chce. W wytrwałości chodzi o to, aby działać! A nie czekać na idealny moment! I tutaj już jest rdzeń problemu z wytrwałością. Musisz działać i nie czekać, bo idealnego momentu nigdy nie będzie! A wiele osób liczy na taki idealny moment. Zastanów się, co u Ciebie jest problemem w wytrwałości? Jakie błędy Ty popełniasz w działaniu każdego dnia, że nie masz efektów, jakie chcesz? Może to problem z celem? Może jest za duży, albo Cię nie motywuje? Albo plan jest za duży i Cię przytłacza? Jest wiele wyzwań na drodze do sukcesu, zwłaszcza na początku! Musisz poznać dobrze siebie, aby zobaczyć nad czym musisz pracować, aby osiągnąć swoje cele. Dlatego wiele osób nie jest wytrwałych! Bo nie widzą swojej misji… nie widzą drogi, jaką mają przejść. A potem jest tego za dużo i to nie pozwala na wytrwałe działanie.

Co pomaga w byciu wytrwałym? Na pewno musisz się wysypiać. Musisz zacząć się ruszać w ciągu dnia. Mieć kilka chwil na ćwiczenia fizyczne. Tak dla siebie i swojego ciała. To nie musi być nie wiadomo co. Na początek jakieś ćwiczenia rozciągające… potem coś więcej. Wszystko w swoim czasie! Warto też się wysypiać! Zmęczony nie jesteś ani produktywny, ani wytrwały. Nie każdy ma takie możliwości, aby spać długo… to nie szkodzi, ale jak masz możliwość to się wysypiaj. Dla mnie to bardzo ważne w wytrwałości, aby codziennie mieć siłę do działania i do osiągania celów. 

Kolejną rzeczą jest to, aby za szybko się nie poddawać. Wiele osób podziała trochę, a potem nie nie wyników i rezygnuje. Nie możesz tak robić! Musisz działać, a nie kombinować! Poddawanie dopada na początku każdego, ale kluczem jest wytrwać i robić wszystko, aby osiągnąć swoje zamierzenia. To na pewno jest wyzwanie, ale nie ma tak łatwo. Pomyśl, ile rzeczy jest ważnych w byciu wytrwałym! I można wymyślić wiele innych rzeczy, aby rozwinąć się w danym temacie, aby być wytrwałym! Na pewno pomoże Ci dobre nastawienie do swojej pracy, do innych ludzi i do swoich wyzwań. Pomaga Ci praca nad sobą, czyli rozwój osobisty! Ale kluczem jest działanie. I z czasem to zrozumiesz! Więc zabierz się za siebie. Rozwijaj się mimo przeciwności i dawaj z siebie wszystko! Na pewno czeka Cię sporo pracy nad sobą, ale Ty się nie poddasz, co nie? Nawet nie myśl o poddaniu się! Masz działać każdego dnia. Wytrwale! Codziennie! I bez narzekania lub złego nastawienia! Wejdź w każdy dzień z nowym nastawieniem! Co pomaga w byciu wytrwałym? Twoja praca nad sobą! To na pewno! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co u Ciebie pomaga w byciu wytrwałym?

Scroll to top