Co kreatywnego chcesz tworzyć?

Co kreatywnego chcesz tworzyć? Jakie masz cele ebiznesowe? 

Masz wiele pomysłów? Ja tak! Ale czy to zawsze jest dobre? Czy kreatywność zawsze pomaga? Zastanów się nad tym, co możesz utworzyć innego lub lepszego, aby osiągnąć sukces? 

Co kreatywnego chcesz tworzyć?

Masz pomysł na siebie w Internecie? Co możesz stworzyć wartościowego dla innych? Czy kreatywność zawsze Ci pomaga, czy czasem masz za dużo na głowie i nie wiesz, co zacząć robić? Może po prostu wypisz sobie, co masz do zrobienia? Wypisuj sobie każdy pomysł i zobacz, co masz zrobić najpierw i co najbardziej Cię jara. Wszystko po kolei! Więc zabierz się za kreatywne działania poprzez wypisanie pomysłów na kartce lub w notatniku. Na pewno masz wiele rzeczy do zrobienia w swojej niszy. Zastanów się nad tym, co masz do wykorzystania w danej niszy? Jak możesz ogarnąć się w branży, mając obecne doświadczenie? Co musisz się jeszcze nauczyć? Co masz do poprawy w sobie, aby osiągnąć sukces? Może chcesz po prostu zająć się godzinę dziennie swoimi pasjami i coś namalować czy fotografować przyrodę. Zrób coś dla siebie, aby być potem bardziej kreatywnym? Może to jest sposób na Twoją kreatywność? Może masz coś w głowie, co zawsze chciałeś zrobić? Może mały wyjazd, aby być potem bardziej kreatywnym i mieć więcej pomysłów w swojej działalności w Internecie? Co sprawi, że będziesz się wykazywał online i miał wiele pomysłów? 

Zainwestuj też w swoje umiejętności. Im więcej wiedzy i doświadczenia, tym więcej pomysłów do działania w niszy. Ja tak mam, a Ty? Co masz do zrobienia kreatywnego w swojej niszy? Jak chcesz pobudzać kreatywność? Co kreatywnego chcesz stworzyć? Co sprawi, że się wybijesz w sieci? Czy masz ciekawe pomysły na to, jak pobudzać kreatywność? Wiesz, co zrobisz, aby osiągnąć sukces w Internecie i w swojej niszy? Czym chcesz się podzielić z innymi? Co sprawi, że będziesz mieć wyniki online? U mnie kreatywność jest ponad skalę i potem się z tym męczę, bo zamiast działam, to myślę… czy jest to dobre podejście? Dlatego trzeba zapisywać swoje pomysły i robić wszystko po kolei. Nie jest to łatwe zadanie! Trzeba dużo nad sobą pracować, aby pobudzać szybko kreatywność. Trzeba dużo czytać i się uczyć, aby mieć ciekawe idee w głowie. Nie ma tak, że każdy jest zawsze kreatywny… czasem trzeba się nauczyć wiele o sobie, aby osiągnąć sukces w sieci. Wiele osób zmaga się z tym, że nie ma pomysłów. I co wtedy? W sumie to nie wiem, ja bym chyba zaczął od wpisania wszystkiego, co masz w głowie i miał codziennie takie 10 minut z kartką na to, aby wypisać swoje pomysły. Wypisz wszystko, co się da! Warto też mieć notatnik i zapisywać pomysły, które przyjdą nagle. To takie porady na początek… ciężkie mi jest coś poradzić. 

Na pewno trzeba dużo czytać i dużo wiedzieć o niszy, aby osiągnąć sukces online i być kreatywnym. Bycie kreatywnym to wielki dar, dlatego ja bardzo szanuję to, że mam wiele do powiedzenia. Jak jest u Ciebie? Jakie Ty masz sposoby na kreatywność? Co robisz, aby tworzyć kreatywne treści i działać kreatywnie ze swoją marką w sieci?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top