Co fascynuje Cię w pracy online?

Co fascynuje Cię w pracy online? Dlaczego wybrałeś działanie przy komputerze? 

Nie raz pewnie masz pytania od znajomych, dlaczego wybrałeś Internet od pracy. I co wtedy odpowiadasz? Co sprawia, że wybrałeś działania w sieci? Co sprawiło, że chcę Cię się rozwijać w Internecie? 

Co fascynuje Cię w pracy online?

Dla mnie to przede wszystkim to, że mam dostęp do dużej społeczności. Że mogę działać, nawet z moją chorobą. Że mogę się rozwijać w swoim tempie i nikt mnie nie popędza, jak w pracy na etacie. To praca kiedy chce i jak chce. To pokonywanie swoich lęków i poszerzanie swojej strefy komfortu. To przełamywanie barier, jakie tworzy moja choroba. I przede wszystkim, to rozwijanie swoich pasji! To mnie napędza do działania, a Ciebie? 

Dzięki pracy online, możemy swobodnie działać. Możemy pracować z miejsca, gdzie jest Internet i Twój laptop. Możesz wyjechać na krótki wyjazd do lasu i przy tym mieć dostęp do swojego biznesu. To jest piękne i wyjątkowe! Możemy sobie pójść do kawiarni i tam pracować. Możesz działać w biurze i gdzieś na świeżym powietrzu. Możesz pracować kiedy chcesz… czy to jest wcześnie rano czy późny wieczór. Możesz wybrać sobie temat rozwoju i uczyć się tam, gdzie chcesz. Wystarczy mieć czytnik ebooków czy smartfona do słuchania audiobooka. Możesz biegać i słuchać podcastu na temat, który Cię interesuje.

Dzięki pracy online masz dostęp do całego świata. Możesz poznawać ludzi i budować z nimi coś ciekawego online. Możesz mieć klientów z USA czy Włoch. Możecie się dogadać dzięki temu, że znasz angielski. Dlatego warto uczy się języków, aby poznawać inne kultury i innych ludzi, z którymi możesz współpracować. Możesz uczyć się od ludzi z USA czy Niemiec. Barierą jest tylko język! Możesz odkrywać świat i pracować poza Polską, na plaży! Jeżeli masz ochotę, możesz sobie zrobić urlop, bo wszystko masz zautomatyzowane. Możesz pracować z dowolnego miejsca, mając tylko dostęp do Internetu! 

Ale nie ma zawsze tak lekko. Musisz być dla siebie surowym szefem i działać, kiedy jest na to pora, a nie oglądać film czy grać. Musisz sobie ustalać cele i dawać sobie wyzwania każdego dnia. Musisz szukać współpracowników i od nich też wymagać. Musisz być zdyscyplinowany i realizować plan, jaki masz na dany dzień. Musisz dobrze zarządzać swoim budżetem. Wiedzieć, na co możesz sobie pozwolić. Musisz dobrze zarządzać sobą w czasie i wiedzieć, do czego dążysz online. Ustal sobie priorytety działania i rozwijaj się każdego dnia! Dbaj o to, aby pracować mądrze i skutecznie. Niestety musisz się sam motywować do pracy, bo nie ma nad Tobą szefa. Musisz samo sobie nim być! Jak masz pracować, to pracuj! Nie kombinuj i przestań z tymi wymówkami! 

Nie raz będziesz się czuł sam. Będziesz chciał się poddać. Będziesz chciał to wszystko rzucić w cholerę. Ale powiem Ci jedno! Nie możesz się poddawać! Pokochaj pracę online! Naucz się pracować wydajnie i miej czas na odpoczynek, jeśli trzeba. Nie każdy nadaje się do pracy online. Niektórzy wolą pracować na etacie i to jest OK. Każdy ma inne preferencje i wie, czy nadaje się do pracy w sieci. Wybierz dobrze i odpowiedzialnie swój sposób na zarabiania pieniędzy! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top