Co Ci nie wychodzi online?

Co Ci nie wychodzi online? Co masz do poprawy w działaniach? 

Na pewno na starcie czeka Cię wiele walki ze sobą. Na początku będziesz się miotał i nie będzie wiadomo, gdzie iść. Zastanów się nad tym, co możesz zrobić, aby lepiej działać online? 

Co Ci nie wychodzi online?

To pytanie nie raz sobie zadasz. Będziesz się pytał: czemu mi nie wychodzi? Co robię źle? Co powoduje, że nie mam wyników? Wiele będzie zależało do Twojej mentalności i od tego, co robisz, aby osiągnąć cel. Dużo zależy od tego, jaki masz budżet na swoje działania online i ile musisz robić sam. Więc widzisz, dużo zależy od Ciebie, ale i od tego, co masz do zrobienia. Zadaj sobie też tu pytanie, jako zaawansowany. Spróbuj zrozumieć, dlaczego nie działasz, jak chcesz i dlaczego nie masz wyników. Jakie wyniki chcesz osiągnąć w Internecie? Jakie błędy Ty popełniasz? Co masz do poprawy w sobie i co musisz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Działania online wcale nie są takie łatwe, jak się wydaje! 

Na pewno musisz znać grupę osób, do której kierujesz swoje treści i rozwiązania. To podstawa w tych czasach, aby znać swoją niszę. Wiele osób zgaduje na początku i to jest OK. Ale jak chcesz mieć prawdziwe wyniki, to musisz znać swoją personę. Wiedzieć, do kogo kierujesz swoje działania i jakie chcesz mieć wyniki. Jakie potrzeby i problemy ma Twój odbiorca? Czego oczekuje od Twojej marki? Bez dobrego odbiorcy nie zaczniesz oferować idealnego rozwiązania. Nie będziesz umiał dostarczyć odpowiednich treści na bloga i na swoje produkty i usługi. Od tego zależy Twój sukces! Od tego, aby osiągać sukcesy, mimo przeciwności losu. Zapytaj też swoich klientów, czego potrzebują i czego szukają na Twoich stronach. Zrób dobre badanie rynku i sprawdź, czego ludzie potrzebują! Zrób sobie personę, czyli profil idealnego klienta. Poznaj swoją grupę docelową i skieruj odpowiednią ofertę! 

Co musisz zrobić, aby osiągnąć sukces w swojej branży? Jaką masz na to strategię? Co masz zaplanowane i co masz zrobić, aby osiągnąć świetną sprzedaż? Nie możesz działać byle jak. Musisz zrobić wszystko, by osiągnąć swoje cele i być coraz bliżej sukcesu. Wiesz, jakie cele chcesz osiągnąć i do czego dążysz? Znasz swoją niszę i wiesz, co jej dostarczyć? Wiesz, gdzie są Twoi klienci i gdzie Ty jesteś dostępny ze swoją ofertą? jesteś tam, gdzie Twoi klienci? Na blogach? Grupach? Social media? Twoje własne bazy klientów? I tak dalej… masz wiele miejsc, gdzie mogą być Twoi klienci. 

Co zaczniesz oferować klientom i kiedy będziesz wiedzieć, że dana sprzedaż działa? Jakie chcesz mieć wyniki sprzedażowe? Musisz wiedzieć, co masz robić, dzięki planowaniu! Zaplanuj sobie każdy dzień i zobacz, co musisz poprawić w ciągu dnia, aby działać jeszcze lepiej. Na pewno wiele rzeczy musisz sprawdzić w swojej niszy. Nie wszystko będzie działało u każdego w marketingu czy sprzedaży. Jak ludzie odbierają Twoją ofertę i co możesz zyskać dzięki pracy w sieci? Masz wiele statystyk na wielu portalach, więc z nich korzystaj! Sprawdzaj liczbę odwiedzin i tak dalej… sprawdzaj swoje statystyki! Testuj reklamę. Testuj ofertę. Testuj grupę docelową, testuj niszę! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top