Będą błędy i porażki! Ale nie ma co się przejmować!

Wiesz, że będą błędy i porażki? Musisz się przygotować na wszystko!

Nie będzie zawsze kolorowo. Raz będą błędy, a raz będzie sukces. Musisz być przygotowany na obie sprawy i wyciągać wnioski ze swoich działań. Co Ty robisz, aby osiągnąć swoje cele?

Wiesz, że będą błędy i porażki? 

I że trzeba się na to dobrze przygotować? I tylko wyciągać wnioski? 

Wybierz dobry temat.

Musisz wybrać takie tematy, które jakoś Cię interesują. Jakie masz pasje i zajawki? O czym chciałbyś pisać bloga i jaką społeczność stworzyć? Możesz wybrać coś popularnego, ale czy wytrzymasz? Czy będziesz mieć tyle motywacji, aby osiągnąć swoje cele w temacie, który Cię nie interesuje? To wszystko jest do przemyślenia. Ale musisz wybrać mądrze, aby nie tracić potem czasu i kombinować ciągle z nowym tematem, gdy coś nie wychodzi. Wybierz jedno i brnij w tym temacie do końca, a dopiero potem zaczynaj coś nowego. Więc wybierz mądrze. 

Pokaż, że warto Ci zaufać.

Musisz budować swoją markę i ciągle się uczyć i tworzyć nowe treści. Potrzebujesz budować zaufanie. Na pewno nie będzie to łatwe na początku, gdy nikt Cię nie zna. Jednak musimy jakoś sobie poradzić. Na pewno musisz wiele tworzyć, aby pokazać, że znasz się na rzeczy. A to znowu wymaga pracy. Nie ma nic za darmo. Na wszystko musisz sobie zasłużyć. Poradzisz sobie, gdy ogarniesz jak wygląda działanie w Internecie. Tutaj nic nie ginie, więc zacznij od bloga i dziel się swoją wiedzą! Daj sobie czas na naukę i stworzenia czegoś swojego na blogu. 

Pochwal się umiejętnościami.

Czym chcesz się wykazać swojej niszy? Jakie masz unikalne umiejętności? Jak możesz pomóc ludziom w  niszy? Nie jest łatwo poznać potrzeby klientów. Trzeba wiele pracy i poświęcenia, aby się to udało. Jak Ty będziesz działać? Jaką masz wiedzę, która pomoże innym? Masz wiele możliwości, ale musisz je wykorzystać! Więc zabierz się do roboty i zacznij działać, bo to najważniejsze! Aby rozwijać siebie i zarazem pomagać innym w wyzwaniach. Jak Ty chcesz się pokazać? Jak pochwalisz się swoimi umiejętnościami? 

Przygotuj się na wszystko! Będą błędy i porażki. Nie możesz być przeciętny!

Jakie masz zalety i mocne strony? 

Bo będzie naprawdę różnie. Musisz mieć wiele opcji działania! Raz będzie lepiej, a raz gorzej, więc jak to możesz wykorzystać? Jak wykorzystasz swoje mocne strony? Nie zawsze będzie źle, ale czasem coś wypadnie i trzeba działać każdego dnia. Rozwijać siebie i swoje możliwości w niszy. Nie ma co się poddawać. Trzeba działać! Bo będą błędy i porażki, a Ty musisz sobie z tym poradzić! Możesz osiągnąć wiele, jeśli wyciągniesz wnioski ze swoich działań. Wykorzystaj swoje mocne strony i pokaż, że jesteś najlepszy w niszy! 

Pozytywne nastawienie.

Z tym wiem, że jest różnie. Ale trzeba myśleć pozytywnie i mieć na uwadze to, że takie myślenie pomaga. Myśl! Pozytywnie! Ale nie ma też co mieć klapek na oczach, bo czasem będzie gorzej. Nie ma co się poddawać. Musisz pokazać siebie, jako pozytywna osoba. Ale nie ma co się przejmować gorszymi dniami, bo one będą, ale staraj się szybko wyjść z gorszego stanu i działać dalej. Będzie różnie, ale damy radę. Wierzę w Ciebie i w siebie, że się nam uda!

Jak zaczniesz? Będzie ciężej, niż myślisz…

Masz plan na działania? Wiesz, co masz zrobić, aby osiągnąć sukces? Ile masz w sobie sił, aby działać mimo przeciwności? Zastanów się nad swoimi celami, aby mieć kierunek działania. Zastanów się, co możesz osiągnąć w danej niszy? I zacznij się w tym realizować! Bo będzie ciężej, niż myślisz! Wiem, jak jest u mnie. Wiem, jak muszę walczyć ze sobą, aby coś osiągnąć. Więc rozumiem i Ciebie i Twoje działania, że nie zawsze wychodzi. 

Masz świadomość, że będą błędy i porażki? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Uczysz się na błędach? Jakie masz wnioski?

Scroll to top