Angażujące treści, czyli co robić, aby być skutecznym twórcą?

Czym dla mnie są angażujące treści? Czym są dla Ciebie?

Napisz swoje spostrzeżenia w komentarzu! Jak Ty tworzysz dobre treści online? Czy łatwo jest poznać problemy niszy i stworzyć do tego coś wartościowego?

Co Ty robisz, aby tworzyć angażujące treści?

Masz pomysł na swoje wartościowe treści? Wiesz, co chcesz osiągnąć, dzięki pracy nad blogiem czy mediami społecznościowymi?

Ucz się i rozwijaj.

Bez tego nie stworzysz dobrych treści na bloga czy inne strony. Bez rozwoju nie masz pomysłów na nowe wpisy. Sam wiem, jak jest po sobie, jak nic nie czytam, to nie mam pomysłów. To samo chyba jest też u innych twórców internetowych. Samo się nie napisze. Nie ma efektów bez nauki. Nie ma żadnych doświadczeń. Wszystko musisz sobie najpierw ułożyć w głowie. Gdy masz fajną wiedzę to, to widać i czuć, że piszesz z pasją i zaangażowaniem. Pokaż, że warto, jest Cię słuchać! Więc ucz się i rozwijaj mimo przeciwności. Na pewno nie ma lekko w tym, aby zdobywać ciekawą wiedzę, ale warto znaleźć w sobie siłę, aby osiągnąć cele!

Dobra grupa docelowa.

Wiesz, do kogo piszesz? Wiesz, czego potrzebuje druga osoba? Wiesz, czy zgadujesz? Trzeba trochę pobłądzić, aby się tego nauczyć. Ja sam ciągle błądzę, ale z każdym nowym dniem, wiem mniej więcej, co i jak działa i jakie treści są dobre, a jakie warto sobie odpuścić. Zastanów się nad swoim blogiem czy fanpage. Co dla Twoich czytelników jest kluczowe? Czego potrzebują? Z czym się borykają? Na pewno nie ma tak, że będziesz pisać do wszystkich. To nie jest do wykonania. Twoja grupa odbiorców ma być dobrze określona i to do niej masz tworzyć angażujące treści!

Jaką masz wiedzę?

Taką, jaka inni, czy jakąś ważną i specjalistyczną? Nad tym też warto, jest się zastanowić. Jaką wiedzę warto zdobyć? Co będzie Ci potrzebne? Jaką masz wiedzę? Czego potrzebujesz, aby wybić się w niszy? Co możesz zmienić w swojej nauce, aby widzieć pierwsze rezultaty? Na pewno nie przyjdzie Ci łatwo zdobywanie nowej wiedzy, ale jakoś musisz sobie poradzić Czeka Cię wiele godzin nauki i działania w danym temacie. Ale jakoś sobie poradzisz. Masz w sobie siłę, aby osiągnąć cel, tylko musisz w siebie uwierzyć.

Czym się wyróżnisz?

To jest też ciekawa kwestia treści. Jak możesz się wyróżnić na tle innych ludzi? Co możesz pokazać swoimi treściami? Co możesz przekazać innym? Jaki styl tworzenia będziesz mieć? Jak możesz pomóc? Zastanów się nad tym… czym możesz się wykazać w swojej niszy? Czy masz na tyle odwagi, aby się rozwijać i dawać z siebie wszystko? Wiele pracy przed Tobą, aby zbudować odpowiednią markę, więc zabierz się do pracy!

O czym chcesz pisać?

Czy faktycznie to lubisz? Czy masz odpowiednią wiedzę, którą potrzebują inni? Czy lubisz się tego uczyć i masz frajdę ze zdobywania wiedzy? Warto zadać sobie te pytania, bo to naprawdę ważne. Jak możesz pokazać siebie poprzez to, czego się uczysz? Jaki temat jest dla Ciebie ważny? Czym możesz się wykazać i jaki styl tworzenia treści masz? Zastanów się nad tym dobrze, aby się wyróżnić!

Nie poddawaj się na początku.

Bo będzie ciężko. Wiem, jak jest u mnie, bo ciężko jest się wybić. Musisz dobrze poznać siebie, aby robić wszystko, by się nie poddać.

Jak Ty tworzysz angażujące treści?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Twórz, jak najlepiej potrafisz! Jakie masz blogi/portale?

Scroll to top