Twoja misja życiowa! W jaki sposób chcesz pomagać ludziom?

Czym dla Ciebie jest misja życiowa? Co powoduje, że działasz w danym kierunku?

Co chcesz osiągnąć w życiu? Jakie masz cele? Jak chcesz pomagać ludziom w ich życiu?

Twoja misja życiowa, to…?

Warto jest mieć siłę do działania.

Jak znajdujesz siłę do działania? Co powoduje, że działasz każdego dnia i się nie poddajesz? Na pewno są w Tobie jakieś wewnętrzne siły, które powodują, że działasz mimo lęku i przeciwności! Co to takiego w środku masz, że naprawdę się rozwijasz dla siebie i innych? Chcesz pomagać ludziom i mieć misję życiową? To musisz w sobie znaleźć tę siłę i każdego dnia dawać z siebie wszystko. Nie będzie lekko, ale dasz sobie radę. Wierzę w to! Co masz do zrobienia w swoim życiu, aby inni Cię chwalili za pracę dla społeczeństwa? Jak chcesz być postrzegany w swojej niszy? Kto ma się do Ciebie zgłaszać, abyś im pomógł szybko i skutecznie? Im więcej masz rezultatów, tym więcej będzie ludzi, którzy będą się do Ciebie zgłaszali. Zacznij od prostej pomocy, a potem zacznij z czymś trudniejszym. Pomalutku, ale zawsze naprzód. Wierzę w Twój sukces i nie poddawaj się! Bądź sobą i dawaj z siebie wszystko!

Warto jest poznać swoją motywację.

Co Cię motywuje do pracy? Jakie masz wewnętrzną motywację, które ciągną Cię do przodu? Zacznij szukać w sobie motywację do działania każdego dnia z takim samym entuzjazmem. Czasem trzeba szukać bardzo długo. Trzeba czasem zasłużyć na efekty. Zasłużyć na to, aby pomagać innym i mieć misję życiową. Ludzie na początku sami nie będą przychodzić do pomocy. To przyjdzie z czasem. Na początku trzeba szukać ludzi z problemami i im pomagać. Możesz na przykład prowadzić bloga lub profile w mediach społecznościowych i szukać ludzi i dawać im wartość. Gdy zaczną Cię polecać, to zacznie się magia, która przyciągnie do Ciebie ludzi. Ale na samym początku zacznij pomagać ludziom jak najwięcej. Wykorzystuj swoje możliwości.

Warto jest poznać swoje możliwości.

W czym możesz pomagać ludziom? W czym jesteś dobry i jakie masz możliwości pomocy ludziom? Co lubisz robić i o co pytają Cię inni? Jaką masz wiedzę? Zastanów się nad tym. Może możesz się czegoś nauczyć? Co chciałbyś robić w przyszłości? Wszystkiego można się nauczyć, więc się ma co się ograniczać (chociaż są rzeczy, które nam nie wchodzą do głowy). Co przychodzi Ci łatwo? Czego łatwo się uczysz? Co sprawia Ci przyjemność? Warto robić to, co się lubi, bo nie ma problemu z motywacją i pracą, więc znajdź sobie coś takiego.

Warto jest poszerzać swoje kompetencje, aby być lepszym.

Samo się nie zrobi, więc ciągle trzeba się uczyć i dokształcać. Co chciałbyś robić w przyszłości? Jakie umiejętności zdobyć, aby pomagać ludziom? Zadaj sobie te pytania? W jaki sposób chcesz się rozwijać? W jakiej dziedzinie? Czego lubisz się uczyć? Zacznij od czegoś, co lubisz, a może znajdziesz coś, czego potrzebują ludzie na świecie?

Jaka jest Twoja misja życiowa?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty chcesz pomagać?

Scroll to top