Tak to jest działać online! Nie ma lekko! Musisz się poświęcić!

Tak to jest działać online! Czeka Cię sporo pracy i zaangażowania, aby osiągnąć swoje cele!

Pisz dobre artykuły! Prowadź bloga. 

To chyba podstawa w dzisiejszych czasach! A wcale nie jest to takie łatwe, jak mówi to wiele osób. Wiele osób też nie lubi blogowania. Nie wiem czemu. To super sposób na rozwijanie siebie i swojej wiedzy. Ale zrobisz, jak chcesz. To Twoja decyzja. Ale co do blogowania. Warto według mnie mieć swoje miejsce w sieci, gdzie dzielisz się swoją wiedzą. Możesz robić co chcesz na swoim blogu. Możesz pisać o swoich planach, przekazywać wiedzę. Poznawać swoich potencjalnych klientów. Jest wiele zalet blogowania. Ale najlepszą jest to, że masz wiele do zrobienia blogując. Musisz zbudować markę i odpowiednie doświadczenie. Nauczyć dzielić się wiedzą. Nauczyć szukać problemów i tworzyć rozwiązania. Może warto zacząć blogowanie

Masz w sobie odpowiednią siłę i motywację. 

Uwierz w to! Masz w sobie siłę do działania! Masz w sobie wiele, ale się rozwijać. Dużo też musisz się nauczyć. Dużo możesz zmienić w swoim życiu. Ale to wszystko rozwój. To wszystko zajmuje czas. To wszystko musisz sam przejść, aby poznać swoje słabe strony. Aby pracować nad nimi. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne w życiu? Nad czym chcesz skupić swoją uwagę? Zastanów się nad tym dobrze! Poznawaj siebie! Pokaż, że masz wiedzę, aby pomagać ludziom. Nie będzie to łatwa droga. Trzeba się postarać osiągać swoje cele i mierzyć się z przeciwnościami. Tyle! Więcej filozofii w tym nie ma! Trzeba się starać na maksa i rozwijać każdego dnia. 

Pokaż rozwiązania i daj rezultaty! Nie wszystko przyjdzie Ci łatwo. 

Jakie możesz stworzyć metody na pokonanie problemów? W czym chcesz być naprawdę dobry? Kim chcesz zostać w swoim życiu? Co chcesz przekazać poprzez swoje działania? Na pewno czeka Cię sporo pracy, ale nie możesz się poddać. Masz naprawdę działać! Masz się rozwijać i zmierzyć ze sobą. Nie będzie to łatwe działanie, ale nie chodzi o ty, aby było łatwo. Ma być wymagająco! Ma być trudno i ciężko! Ma być i koniec! Abyś poznał swoje złe nawyki i mentalność, która Ci przeszkadza. Musisz w sobie wiele zmienić. Możesz pokonać wiele rzeczy! Ale musisz działać mimo lękowi. Mimo przeciwności. A będzie to w cholerę trudne! Wiem, jak jest u mnie! A to dopiero początki! A co będzie potem? Boję się myśleć… Wiele rzeczy będzie dla Ciebie trudne, więc musisz mieć dużo samozaparcia. Musisz się naprawdę postarać, aby mieć wyniki w danym temacie. Ale nic nie poradzisz. Wszystko wymaga pracy nad sobą. Nie ma drogi na skróty! 

Pokaż swoją wiedzę i doświadczenie. 

Więc zanim ją pokażesz, to musisz ją zdobyć! To da Ci naprawdę wiele. Sama nauka różnych rzeczy jest mega fajna, ale trzeba na to czasu i poświęcenia. Samo się nie przeczyta i nie przesłucha. Wszystko wymaga pracy i zaangażowania. A Ty na co liczysz? Co chciałbyś przekazać ludziom w danym temacie? Co chciałbyś robić w swoim życiu? Kim chcesz zostać? Jakie tematy Cię interesują i co chcesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Czego lubisz się uczyć? Co sprawia Ci przyjemność? Pomyśl nad tym dobrze, bo to decyzja na lata pracy! Trzeba się naprawdę postarać, aby osiągnąć swoje cele. 

Poznaj podstawy, zanim zaczniesz działać!

To jest mega ważne. Trzeba mieć fundamenty, zanim zaczniesz działać. Nie pozwól na to, abyś coś ominął. Musisz poznać podstawy danej niszy. Musisz poznać problemy i bolączki swojej potencjalnej grupy docelowej. Nie przyjdzie to w jeden dzień. Wszystko z czasem. Musisz dobrze kombinować, aby poznać swoją niszę. Musisz poznać ludzi i innych ekspertów w niszy. Nie będzie to łatwe! Musisz zbudować solidną markę. Musisz pokazać ludziom, że znasz się na danej rzeczy, aby Ci zaufali i powierzyli swoje problemy. Zastanów się, jak Ty możesz się wybić w niszy? Jakie możesz przekazać rozwiązania, które pomogą Ci w działaniu? 

Co możesz przekazać swoim klientom? Czego chcesz nauczyć?

Jaką wiedzę i doświadczenie? Co możesz pokazać? Jakie problemy przedstawić? Jakie oferty? Co możesz zacząć sprzedawać? Co? Jak bardzo znasz swoich klientów i do czego oni dążą? Jakie są ich cele? Tak to jest działać online! Musisz poznać swoją grupę docelową! Wiedzieć o nich więcej niż oni o sobie. To jest przykład dobrego marketingowca! Tak się działa w marketingu! Trzeba poznać niszę! Poznać jej problemy i wyzwania, a nie czekać, że sami ludzie Ci to powiedzą. Trzeba dobrze czytać ludzi i ich zachowania! Rozumiesz? Wiesz, do czego dążysz w swoim życiu? Czego chcesz nauczyć ludzi w niszy? Jaki lek chcesz stworzyć? Co chcesz osiągnąć w danej niszy? Jakie masz patenty na pomoc innym? Zastanów się nad tym dobrze! Poznaj podstawowe i zaawansowane bolączki klientów… Ale jak powiesz? Musisz przekonać do siebie ludzi!

Widzisz jakie to trudne? Tak to jest działać online! Tak to jest działać i rozwijać się! Zastanów się w czym Ty możesz być naprawdę dobry? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym Ty chcesz być dobry?

Scroll to top