Przypadkowy sukces? Czy wierzysz w taki obrót sprawy?

Czy przypadkowy sukces to prawda? Czy jednak jest to zależne od Ciebie?

No właśnie, to nie kwestia przypadku, niestety. Bo sukces wymaga pracy, działania i popełniania błędów. To zdobywanie doświadczenia i dawanie z siebie wszystko każdego dnia. Nie ma sukcesu przypadkowego. NIE MA!

Czy wierzysz w przypadkowy sukces?

Nie możesz się poddawać, tylko działać każdego dnia. Nie jest to proste niestety, więc trzeba dobrze działać i się motywować, aby nie zaprzestać działania. Będzie ciężko, jest ciężko i może być nawet ciężej, ale o to chodzi w rozwoju i sukcesie, aby sobie na to zapracować! Właśnie o to chodzi! Nie ma, że się nie chce (chociaż każdego to dopada, wtedy warto sobie zrobić przerwę według mnie)! Gdy znajdziesz siły, to zacznij znowu i znowu się motywuj i działaj na maksa! Tylko działanie da Ci efekty i nie możesz o tym zapominać!

Przypadkowy sukces zdarza się bardzo rzadko, więc nie licz na to, że będziesz mieć farta i coś osiągniesz! Warto mieć to na uwadze, bo lepiej sobie zapracować na sukces. Wtedy czujesz, że możesz wiele i masz jeszcze dużo do pokazania. Nie poddasz się i motywacja będzie jeszcze większa!

Warto więc celebrować małe sukcesy i trochę je wyolbrzymiać, żeby siebie nagradzać za sukcesy. Takie małe nagrody naprawdę pomagają i sprawiają, że człowiek jest szczęśliwy i cieszy się ze swoich osiągnięć. Przez osiągnięcia masz coraz więcej motywacji! I tak się napędzasz, i napędzasz, i napędzasz! Aż do jeszcze większego sukcesu! Pomalutku kiedyś osiągniesz kiedyś taki stan i będzie naprawdę super i zaczniesz się bardziej nakręcać.

Noi co jest najważniejsze, dzięki pracy masz efekty w postaci lepszej pracy czy bardziej szczęśliwego życia. Rozwijasz się i masz rezultaty w swojej pracy czy biznesie. Wszystko się napędza i daje Ci kopa do działania. Zacznij od celu i stwórz do niego plan. Działaj i pamiętaj, że czasem sama droga jest lepsza od końcowego rezultatu.

Przypadkowy sukces raczej nie istnieje i nie możesz liczyć na to, że Ci się uda! Może lepiej zapracować na swój sukces i być z tego zadowolony? Nie ma co się poddawać, bo początki będą ciężkie. Zastanów się, co chcesz osiągnąć i zacznij się rozwijać w danym temacie.

A Ty, wierzysz w przypadkowy sukces?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty, działasz?

Patryk Tarachoń
5 lat temu

Do kogo te pytanie? 😛

Scroll to top