Po co żyjesz? Dlaczego warto zadać sobie to pytanie?

Po co żyjesz na tym świecie? Co jest dla Ciebie ważne? Jak chciałbyś się wybić i co pokazać innym?

Możesz osiągnąć naprawdę wiele, ale wymaga to działania każdego dnia. Trzeba dużo wytrwałości, aby osiągnąć sukces. Nie ma tak, że coś zmieni się samo! Masz wiele do zmiany w swoim życiu?

Po co żyjesz? Dlaczego chce Ci się działać?

Zastanówmy się nad tym, co jest dla Ciebie ważne i po co żyjesz? Daj sobie czas na odpowiedź na to pytanie. To nie jest proste pytanie i odpowiedź też nie będzie prosta. Bo życie nie jest proste i nie dostaniesz prostych wskazówek. Wszystko wymaga czasu, więc czemu tak naciskasz? Trzeba robić i działać w swoim tempie i nie poddawać się, gdy coś nie wychodzi!

Nie naciskaj na siebie za dużo, bo może to Twój maks, jaki w danej chwili możesz osiągnąć. Nie porównuj się nigdy do innych, bo każdy jest inny. Każdy człowiek na tym świecie jest unikalny. Czemu Ty chcesz być kimś, zamiast sobą? Naprawdę nie ma co się przejmować, że coś nie wychodzi. Nauczysz się wszystkiego z czasem. Na pewno nie będzie to łatwe, ale dasz radę. Trzeba w siebie wierzyć!

Dawaj z siebie wszystko i nie poddawaj się. Często Ci to piszę, ale to bardzo ważne. Systematyczność i determinacja jest bardzo ważna. Zacznij od siebie i rozwoju swojej kariery. Potem zacznij pomagać innym. Ja idę swoją drogą i Ty idź swoja drogą. Będzie ciężko, ale cóż… Nikt nie powiedział, że ma być łatwo i przyjemnie!

Zacznij myśleć nad swoim życiem. Zacznij działać nad swoim życiem. Zacznij działać, abyś osiągał sukcesy. Nie ma, że się nie chce. Nie ma, że nie umiesz. Naucz się i znajdź czas na rozwój. Znajdź czas dla siebie. Zacznij do cholery po prostu!

Nie możesz liczyć na innych. Licz tylko na siebie na początku. Po co żyjesz? Co daje Ci napęd do działania? Co powoduje, że Ci się chce działać? Po co jesteś na tym świecie i jakie chcesz mieć efekty? Co chcesz przekazać swoim sukcesem innym? Co chcesz w czymś pomagać ludziom? Co chcesz mieć i jakie sukcesy osiągać? Zacznij od prostego planu i do dzieła! Czy to takie trudne? No tak! To jest cholernie trudne i w ch&* skomplikowane. Gdyby było łatwo, to każdy byłby milionerem. Może Ty nie musisz mieć milionów, ale możesz mieć szczęście, że pracujesz i działasz w swoim ulubionym temacie. Każdy ma inne priorytety!

Dawaj z siebie wszystko i ogarnij swoje życie na sto procent. Jeszcze raz zapytam: “Po co żyjesz?” Odpowiedz sobie na to trudne pytanie i zacznij zmieniać swoje życie. Na pewno czeka Cię sporo roboty do zrobienia, ale nie ma nic za darmo. Jakoś trzeba sobie radzić w życiu i każdego dnia cisnąć w kierunku sukcesu w swojej branży. Może to nie będzie łatwe zadanie, ale sobie poradzisz! Masz do zrobienia dużo, więc pracuj…

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jaka jest Twoja misja?

Scroll to top