Online nie jest łatwiej! Jak Ty się wybijesz w danym temacie?

Online nie jest łatwiej! Dlaczego? 

Bo to normalna praca, jak każda inna! A wiele osób mówi, że to łatwiejsze i szybsze efekty. Zastanów się, jakie Ty masz nastawienia do działania w sieci? Liczysz na to, że będzie łatwiej czy ciśniesz i Cię to nie obchodzi? 

Pamiętaj, że online nie jest łatwiej! 

Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Nawet, jeśli jest trudno! 

Wszystko zaczyna się od decyzji.

Jak widzisz, online nie jest łatwiej. Musisz także zdecydować czym chcesz się zajmować. Decydować i działać mimo przeciwności. Mimo przeszkód i braku wiedzy czy doświadczenia. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne? Jakiego tematu chcesz się trzymać? Co chcesz osiągnąć? Zdecyduj! I zacznij! Tyle! A Ty dalej liczysz, że coś się zrobi samo? Że nie trzeba będzie działać? Mylisz się! Trzeba pracować równie dużo jak offline. Online nie jest łatwiej! Wiele osób tak mówi, że pracuj godzinę w tygodniu… wierzysz w to? Ja jakoś nie! Jakie Ty masz zdanie? Co chciałbyś osiągnąć w swoim życiu? 

Jak się wypozycjonujesz?

Kim chcesz stać w danym temacie? Czego chcesz się nauczyć robić naprawdę dobrze? Nie ma lekko w życiu i trzeba coś wybrać i zacząć działać. Nie ma taryf ulgowych. Musisz budować swoją markę osobistą lub firmową. Pokazać się z dobrej strony w niszy, a to dzisiaj nie jest łatwe, bo jest wiele wpływowych osób w różnych tematach. Ale jak będziesz sobą, to ogarniesz wszystko. Nikt Ciebie nie skopiuje, więc według mnie warto budować markę osobistą! Zacznij od dzielenia się swoją wiedzą. Pokaż się z dobrej strony! 

Każdy chce sukcesu, ale czy każdy działa? Na początku będzie motywacja, ale co potem?

No właśnie! Chce Ci się działać? To jest pytanie! Wiele osób to lenie i nie pracują. Nie rozwijają się, chociaż często bardzo chcą. I to jest przykre! Ale możesz to zmienić i zacząć działać. Zacznij od ustalenia celu. Zacznij od planu i realizuj go. Jak zobaczysz wyniki to tej motywacji będzie więcej! Ale trzeba przetrwać ten najgorszy czas… Nie prześpij swojego życia. Zacznij szanować czas i działaj! Każdy chce sukcesu, Ty na pewno też, więc działaj! Nie ma co się poddawać, gdy nie wychodzi! Musisz iść dalej… iść w kierunku sukcesu! Bo można nauczyć się systematyczności. Można zostać wytrwałym, ale trzeba działać. Trzeba znaleźć na początku w sobie siłę i rozwijać swoje pasję. Może od tego zacznij, gdy nie ma motywacji? Od swoich zainteresowań! Może to odpali w Tobie większą motywację? 

Atakuj niszę?!

Nie będą to łatwe początki. Ale atakuj swoim podejściem i swoją wiedzą. Tak możesz się wyróżnić. Tak możesz się wykazać w danym temacie. Jak Ty się rozwiniesz? W czym chcesz być wyjątkowy? Jaką chcesz mieć wiedzę i doświadczenie? Czego się uczysz? Zastanów się nad tym dobrze i do dzieła! Możesz naprawdę coś osiągnąć, ale musisz działać. Tyle! Trzeba się wykazać w danym temacie. Jak Ty to zrobisz? Zastanów się! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Pokaż się w sieci!

Scroll to top