Jakim twórcą chcesz zostać?

Jakim twórcą chcesz zostać? Wiele chce dużo zyskać, ale mało komu chce się tworzyć. 

Tworzenie wartościowych treści może się bardzo przydać w Internecie. Dla wielu to sposób na to, aby coś zarobić w sieci. Tworzenie wideo, audio czy tekstu wymaga dużo pracy i zaangażowania! 

Jakim twórcą chcesz zostać?

Musisz dobrze poznać swoją niszę, zanim zaczniesz coś tworzyć. Musisz wiedzieć, czego potrzebuje i jakie problemy i lęki ma Twoja nisza. Jesteś przygotowany na wiele pracy, zanim zaczniesz tworzyć wyjątkowe treści? Ile wiesz o swoich odbiorcach na przykład na blogu? Jak możesz wykorzystać swoje treści do sprzedaży swoich produktów czy usług? Tworzenie wartościowych treści jest bardzo ważne w czasach, gdzie jest tyle spamu i bylejakości. 

Potem musisz poznać siebie i to, jaką unikalną wiedzę masz. To jest trudne zadanie, gdy nie widzisz żadnych pasji. Wiele osób mówi, że niczym się nie interesuje i że nie ma pasji. Według mnie każdy, coś prędzej czy później znajdzie. Ale trzeba szukać i próbować wielu rzeczy. Sama pasja Cię nie znajdzie, więc trzeba jej szukać i obserwować siebie, co sprawia Ci radość. Szukaj ,kombinuj i próbuj wielu rzeczy. W końcu coś znajdziesz. 

Zobacz, co codziennie Cię inspiruje do działania? Co sprawia, że chce Ci się działać? Jaką masz motywację do działania? Co chcesz przekazać światu i czego chciałbyś się nauczyć na lepszym poziomie? Musisz być sobą i poszerzać woje umiejętności, nie ma co się porównywać do innych. Jaką masz wizję działania? Co chciałbyś przekazać innym? Znajdź swój styl pisania i tworzenia treści wideo. Nikogo nie musisz naśladować! Pokaż swoją historię i emocje. Próbuj wielu rzeczy, aż znajdziesz ten idealny format treści. Odkrywaj swoje pasję i ucz się codziennie. W końcu coś załapiesz i znajdziesz “to coś”. 

Musisz działać też systematycznie. Musisz być wytrwały! Wiele pracy potrzeba, aby coś stworzyć w Internecie. Nie ma nic za darmo! Codziennie coś twórz i zmieniaj swoje życie. Pokaż innym swoje zajawkę. Pokaż, że masz wiele do przekazania i że warto ufać Twojej marce! Pobudzaj kreatywność poprzez obserwację niszy i jej problemów. Musisz być otwarty na nowości i być świetnym obserwatorem, aby znaleźć źródło inspiracji. Wiesz, jak działają inni w niszy? Wiesz, jak możesz ich przebić? 

Bądź otwarty na nowości na to, co zmienia się w niszy. Twórz nowe treści każdego dnia. Rób błędy i nie poddawaj się, gdy coś nie wychodzi. Bądź odważny w niszy i pokaż swój punkt widzenia. Czasem może warto być kontrowersyjnym i innym? Może to Cię wyróżni online? Każdy autor bloga czy strony jest inny i ma inne podejście do działania. 

Lubisz się uczyć w swojej dziedzinie? Jak znajdziesz swoje miejsce w Internecie? Trzeba dużo pracy, aby osiągnąć cele, ale przy działaniu online trzeba też być wytrwałym i systematycznym. Musisz cieszyć się z całego procesu nauki i tworzenia. Wtedy działa się super! Ale trzeba działać! Nie bój się eksperymentować i zmieniać postrzeganie niszy. Ciesz się każdą chwilą, jaką masz na rozwój i działanie online! Jesteś zadowolony ze swoich działań? Co masz unikalnego dla swoich odbiorców? Co chcesz zyskać, działając w danej niszy? Jakim twórcą chcesz zostać i co zmienić w życiu swoich potencjalnych klientów?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top