Jakim ekspertem chcesz zostać?

Jakim ekspertem chcesz zostać? Jak chcesz być postrzegany? 

Nie ma lekko w działaniu online, ale na czymś trzeba się znać. Co kieruje Cię do działania w Internecie? Nad czym chcesz pracować, aby mieć wyniki w sieci? Jaką drogę wybierasz? Co zrobisz, aby osiągnąć sukces w danym temacie? Jakie kwalifikacje i umiejętności chcesz dobyć w Internecie? Jakie korzyści daje Ci bycie specjalistą? Jakie projekty chcesz tworzyć? Czym chcesz się podzielić z innymi? Na jakim etapie już jesteś i gdzie chcesz być? 

Jakim ekspertem chcesz zostać? 

Na pewno trzeba wybrać dobra nisze i wiedzieć, do kogo kierujesz ofertę. Na pewno nie możesz być i działać dla wszystkich. Trzeba wybrać węższą niszę. Jaka dziedzina Cię interesuje i w czym chcesz się rozwijać każdego dnia? Motoryzacja? Ogrodnictwo? Programowanie? 

Trzeba się też dużo uczyć… DUŻO! Aby każdego dnia być coraz lepszym. Trzeba ciągle czytać książki i oglądać szkolenia. Trzeba być aktywnym w niszy i poszerzać swoje umiejętności. Na pewno poszerzanie wiedzy to podstawa. Trzeba sprawdzić, co nowego jest  w niszy. Możesz czytać inne blogi i oglądać filmy na YouTube, jeżeli nie masz dużego budżetu na początek. Szukaj wartościowych treści w Internecie! 

Warto też sprawdzać zdobytą wiedze. Jak stosujesz wiedzę w praktyce? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Szukaj nowości w niszy. Stosuj wiedzę, jaką masz! Wypróbuj każdą zdobytą, nową wiedzę i zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele i stać się specjalistą w temacie. Pracuj, najlepiej, jak umiesz i w końcu osiągniesz status eksperta. 

Co Ciebie interesuje i jak to możesz wykorzystać? W czym chcesz być super i co masz dla swoich odbiorców? W czym czujesz się dobrze? W czym czujesz się pewny siebie? W czym chciałbyś być świetny i jakie tematy sprawiają Ci radość? W jakiej dziedzinie chcesz być dobry? Gdzie możesz zdobyć doświadczenie? Jak bardzo chcesz zrozumieć swój temat? Jacy eksperci Cię inspirują i motywują do pracy? 

Na pewno warto udzielać się w Internecie. Warto mieć bloga, podcast, newsletter czy kanał na YouTube. To wiele pracy i możesz wiele zrobić, aby budować swoją pozycję w sieci. Jaką wiedzę i doświadczenie chcesz pokazać? Bądź aktywny online i pokaż się, jako prawdziwy specjalistą. To będzie ogrom pracy, ale nie ma co się poddawać! Pisz dużo artykułów na blogu, pisze ebooki, twórz kursy i szkolenia. Bądź dla swoich odbiorców bardzo użyteczny i po paru latach pracy, osiągniesz swoje cele. Warto podzielić się swoimi doświadczeniami! 

Na pewno musisz być systematyczny w swojej pracy i osiągać swoje cele w swoim tempie. To będzie wiele dni, tygodni i lat pracy, ale jak ogarniesz nisze i będziesz coraz lepszy, to osiągniesz sukces! Musisz ciągle poszerzać wiedzę i zrobić wszystko, by zdobyć swój upragniony status eksperta. Na pewno na swojej drodze będziesz mieć wiele przeszkód i błędów, ale ucz się na nich i idź dalej! W co będziesz inwestować swój wolny czas i jakie tematy Cię interesują? Podejmij działanie i osiągaj swoje cele! Jakim ekspertem chcesz zostać? Co sprawi, że pozyskasz pozycję eksperta?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top