Jakie korzyści chcesz dostarczyć? Czy rozwój jest łatwy?

Jakie korzyści chcesz dostarczyć? Masz pomysł na swoje produkty i usługi? 

Jakie Ty chcesz dostarczyć wyniki swojej niszy? Co chcesz zmienić w danej branży, dzięki pracy w niej? Jaką wartość chcesz przekazać? Zastanawiałeś się, jaka markę zbudować? 

Więc, jakie korzyści chcesz dostarczyć? 

Zastanawiałeś się nad tym, co chcesz zmienić w swoim życiu? Co chcesz zmienić w branży, w której działasz? Czeka Cię dużo pracy, co nie? Każdego czeka dużo roboty, jeśli chce coś osiągnąć. Więc zabierz się do działania i nie narzekaj! Masz tylko jedno życie, więc wykorzystaj je dobrze! Nikt nie wie, kiedy umrze, więc wykorzystaj to, że masz szansę na rozwój i że możesz się zmienić! Zdecyduj, że będziesz działać! Że będziesz się rozwijać… nie będzie Ci lekko na początku, gdy trzeba ogarnąć siebie… gdy trzeba zmienić swoje myślenie i nastawienie. Bo bardzo ciężko jest zmienić coś, w co wierzyłeś przez lata i co robiłeś przez lata. Ale można to zmienić dzięki pracy nad sobą w terapii czy w konsultacjach z lepszymi do siebie. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w życiu? W czym chcesz być dobry i co zmienić, aby mieć wyniki w swojej branży? Masz pomysł na siebie i wiesz, do czego dążysz? To już jesteś na dobrej drodze! Teraz czeka Cię tylko ogrom działania i samodyscypliny. I tutaj wiele z nas polegnie… niestety tak jest i nie poradzisz na to, że nie każdy osiąga mega cele. 

Więc staraj się robić wszystko, aby być coraz lepszym człowiekiem i ekspertem. To bardzo trudne zadanie! Bardzo! Więc nie poddawaj się zbyt szybki, gdy chcesz mieć wyniki. Bo nic samo z siebie nie przyjdzie, a Ty nie będziesz pracował na plaży na początku. Tu trzeba wiele pracy na starcie i wiele wyrzeczeń. A nie każdy chce rozwijać siebie i poświęcić się kilka lat, by osiągnąć pierwsze cele. Po tym, jak się Rozwiniesz, to będziesz mógł pomagać innym, bo wiesz, jaką drogę przebyłeś i jakie błędy popełniłeś. Będziesz wiedział, jak pomagać swoim potencjalnym klientom. Wiele rzeczy trzeba przez siebie przefiltrować i wiele rzeczy sprawdzić, aby osiągnąć cele! Nie ma tak, że nie będzie błędów na swojej drodze. Będzie ich naprawdę wiele i musisz to przetrwać. Jaki Ty masz pomysł na siebie? Co chcesz osiągnąć w swojej branży? Jakie chcesz mieć wyniki? Czy będzie to łatwa droga? Na pewno nie! Na sukces trzeba zasłużyć i zapracować. I nie licz na to, że będzie Ci łatwo na początku. 

Jakie korzyści chcesz dostarczyć swoim klientom? Co zrobisz, aby pomóc swoim klientom poprzez swoje doświadczenia? Jak pomożesz swoim klientom przejść z punktu A do B? Czy masz pomysł na swoje produkty i usługi? Co możesz zmienić w swojej niszy, gdy wdrożysz swoje rozwiązania? 

Co Ty chcesz osiągnąć w swojej niszy? Czy masz pomysł na siebie i swoją sprzedaż? Masz pomysł na swój marketing i na to, jak osiągnąć kolejne etapy swojego sukcesu? Masz plan na działanie? I  czy będziesz działał tak mocno, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy? Jaki masz budżet i na co możesz sobie pozwolić? Masz w tych czasach tyle możliwości, więc działaj! Rozwijaj się i pomagaj ludziom w swojej niszy. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty chcesz stworzyć? Jaką masz ofertę dla niszy?

Scroll to top