Jaki widzisz potencjał w branży?

Jaki widzisz potencjał w branży? Czy chcesz działać w danej niszy?

Działanie w każdej niszy wymaga czasu i poświęcenia. Nie ma tak, że sobie wybierzesz jedną niszę i będziesz działać byle jak. Na początku warto poznać potencjał niszy i ogarnąć, czy chce Ci się w niej działać? 

Jaki widzisz potencjał w branży? 

Czy dana nisza powoduje to, że ciągle o niej myślisz? Czy chcesz się rozwijać w danym temacie? Wiele ludzi wybiera niszę, która jest na topie a potem mówi, że nic nie działa i nie warto działać online. Wybierz na początku swoją niszę mądrze, aby nauczyć się podstaw działania online. Spróbuj najpierw znaleźć coś z kręgu swoich pasji. Zastanów się dobrze nad tym, co zrobić, aby osiągnąć sukces w tej pierwszej niszy! A potem możesz sobie działać w innych tematach, jeśli Cię interesują. Zastanów się nad tym dobrze, co zrobić, aby osiągnąć sukces online? Czy naprawdę chcesz się rozwijać, czy tylko liczysz na szybkie efekty i kasę? Wiele ludzi chce od razu zarabiać krocie i chwalić się wynikami. Ale na to trzeba poczekać! Najpierw podstawy i to, żebyś działał systematycznie. O to chodzi, aby nabrać rozpędu i zrobić wszystko, by udało Ci się coś sprzedać czy osiągnąć inne cele online. A to, że będzie ciężko to Ci mówiłem? O tym wspominam często, że nie ma nic za darmo. Trzeba zrobić naprawdę wiele, aby osiągnąć sukces w sieci. A że ktoś mówi o szybkich zarobkach… to już jego sprawa. Bez doświadczenia nie będzie szybkich efektów! 

Więc zabierz się dobrze i zobacz potencjał niszy. Zobacz, czy chce Ci się w niej działać. Czy masz budżet na działanie i czy nie zniechęcisz się za szybko. Wiele osób ma dużo chęci, ale nie ma czasu i potem jest lipa. Wiele ludzi ma budżet, ale nie ma doświadczenia i go przepala. Jest wiele rzeczy, które będą Ci przeszkadzać. Nie będzie motywacji czy czasu na działanie i tak dalej… Więc musisz walczyć z tymi rzeczami. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele, ale musisz mieć na to odpowiednie warunki. Nic samo się nie spełni… nie ma tak, że sobie pomyślisz o sukcesie i nagle on do Ciebie przyjdzie! Zastanów się nad tym dobrze, co zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Czy potrzebujesz jakiejś książki? Może więcej motywacji? Albo więcej czasu? Zastanów się nad tym, jak możesz ulepszyć swoje środowisko, aby mieć czas i motywację do działań? Bo tego najczęściej brakuje! Wiem po sobie, ile pracy potrzeba, aby znaleźć czas czy motywację do działań. jesteś gotów na kompromisy i działanie zamiast TV czy Internetu? 

Nic samo się nie zrobi, jeśli nie widzisz potencjału niszy. Warto zbadać, czy są inne blogi czy produkty w niszy, w której chcesz działać? Czy masz coś do przekazania w danym temacie? Wiesz, do czego dążysz w swoim życiu? Czy widzisz, że będziesz mieć energię do działania, czy masz wątpliwości? Jeżeli się one pojawią,  to warto zmienić nisze lub popracować nad swoim podejściem do tematu. Masz na tyle sił, aby osiągnąć sukces online? Co zrobisz, by osiągnąć cele i ogarnąć potencjał niszy? Wybrałeś temat, w którym będziesz zdobywał doświadczenie? Masz jakieś ciekawe pomysły na branży? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top